Jump to content
  • Kayıt Ol

Kuroshitsuji

Shean

Önerilen İletiler

10565l.jpg

İsim: Kuroshitsuji

Tip: TV

Tür: Aksiyon, Komedi, Shounen, Fantastik, Doğaüstü Güçler

Yapımcı: A-1 Pictures, Aniplex, Mainichi Broadcasting, Yomiuri TV, Tatsunoko, ufotable

Yayın Tarihi: 2.10.2008

Tanıtım: Bir gün İngiltere'nin asil ailelerinden Phantomhive ailesi bir yangında tüm üyelerini kaybeder. Bu yangından sadece Phantomhive'ların tek oğulu Ciel Phantomhive kurtulur. Lakin, Ciel Phantomhive'un kurtulmasındaki gerçek; o gün kurtulmak için bir şeytanla anlaşma yapmasıdır. Anlaşma yaptığı Sebastian artık Ciel Phantomhive'un uşağıdır. Sebastian'da aynı şekilde anlaşma yaptığı şeytandır.

Artık Sebastian ile Ciel Phantomhive Londra'daki gizli davaları çözüceklerdir.

Karakterler:

Sebastian Michaelis

44160.jpg

Ciel Phantomhive'nin uşağı Sebastiandır. Eşsiz yetenekleri vardır. Kendisi Ciel Phantomhive'nin anlaşma yaptığı şeytandır. Kurşunların onu pek etkilediği söylenemez. Ölümsüz sayılabilir.

Ciel Phantomhive

35747.jpg

Phantomhive ailesinin yangından kurtulan tek üyesidir. Phantomhive ailesinin başı olmakla beraber, gözünde özel bir güç vardır(tam bilmiyorum). Sebastian ile anlaşma yaptığından beri bir çok gizemli davayı çözmektedir.

Kişisel Görüşüm:

Anime diğer animeler gibi komedi unsuru değil de, tam güldürebilen bir animedir. Aksiyon ve komedi unsurlarını çok iyi işlemektedir. Diğer animelerdeki gibi de doğaüstü güç olayını abartmaz ve izlenebilir hala getirmiştir. Fazlasıyla aksiyon ve komedi görmek istiyenler için birebir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shean

1

• Ozey

1

• secret_senshi

1

• isobel

1

Sevdiğim animelerden biri. Gerçekten de aksiyon & komedi ikilisi güzel işlenmiş. Asıl konu başlarda tam anlaşılmasa da sonlara doğru biraz toparlanıyor. Çizimleri ve müzikleri de gerçekten güzeldir bence animenin. Açılış şarkısı olsun videosu olsun animeye uygundur; aynı şey son kapanışı için de geçerli. Spoiler vermeye meyilli değilim ama finali beni etkilemişti bayağı. Bir de, cidden kişisel olacak ama, Sebastian harika bir karakter.

Neyse ki ikinci sezonu duyuruldu da yüzümüz güldü. Yalnız o finalden sonra nasıl bir şey yapacaklar bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

böylesi bi anime daha görmedim ana karakterlerden çok yan karakter hastası oldum resmen

Sutcliff Grell böle bi karakter ömrümde görmedim egzantrik bi havası var hele o kendine has hareketi yok mu hani çıkış yaptığı zamanlardaki :) sebas-chanında ahh puni puni diye kedi peşinde koşması hallerini görseniz yeter bu animeyi sevmeniz için zaten başka söze gerek yok kesinlikle izleyin derim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ah Sebastian beni benden alıosun! sesi duruşu bakışları hepsi muhteşem adamın ya 'karizmayım ben' die bagırıo resmen.

diger karakter tasarımları ve müzikler de çok iyi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

karekterler ve çizim gerçekten mühtiş..:962129:bende evin hizmetkarların bayılmıştım..tabi sebastian ve ciel den sonra:)sonu beni çok üzde yaw:aglama1:ayrıca ikinci sezonda farklı karakterler varmış..merak ettim ama hiç bi video bulamadım:(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Keşke kişilerde bayan Red'e de yer verseydin bence rengiyle serinin vazgeçilmezi.. Tanıtım için teşekkürler....

Çabuk ölmesine üzüldüm doğrusu... Ayrıca sonuna kadar Sebastian Ciel'i yemez diye düşündüm ama yidi çocuğu yaaaaaa....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Doğaüstü güçler konusunda izlediğim 3. anime idi.. Tarihi olması ve konusu..

Şu ana kadar böylesi çıkmamıştır. :) Sebastian mükemmeldi.. Kusursuz olması.. Ve emirlere sadık olması... Belki de bu yüzden Anime bu kadar tutuldu.. Tabi Ciel de var. :) diğerleride. :D Ölüm melekleri ..

Anime türü içerisinde Dedektiflik de var.. aksiyon da ... ama şunu diyeyim. Komedi unsurunu yok sayamam. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Sebastian tdttddtt diyeceğim animedir. Favori karakterim çizimi olsun tavırları olsun, Yes My Lord diyişi olsun... *-*

Lakin 2. seriyi ilk seri kadar kaliteli bulamamıştım :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Bir Sebastian gördüm sanki.. Adamı çok sevmeme rağmen son zamanlarda bir ön yargı, bir sevmemezlik bir nefret oluştu...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Harika bir animeydi.Şu an ikinci sezondayım ve Sebastian'a aşık oldm :D:D.D Şaka bir yana cidden komedi ve aksiyon çizgisini aşmadan birleştirebilmişler.Şiddetle tavsiye edebilceğim türden bir anime :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?