Jump to content
  • Kayıt Ol

Youth Gone Wild

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Youth Gone Wild

TANITIM

Büyük bir şirkette şımarık bir yıldıza menajerlik yapmakta olan Lan Yating, Gua’nin kaprislerine dayanamayarak bir anlık sinirle kendini tutamaz. İşinde oldukça disiplinli, istikrarlı, çalışkan ve de başarılı olmasının artık hiç bir önemi yoktur. Oda artık işsizler kervanında yerini almış başarılı bir menajerdir. İşsiz kalmanın yanı sıra çok sevdiği işi yapamayacak olmanın verdiği üzüntüyle çaresizce, bir barda işe giren Yating, Barda sahne almakta olan “Gangster’in” bateristi Kai Luo’yu görür.

Şans eseri yolda tanıştığı ve başına bir sürü iş gelmesini sağladığı ama onun deyimi ile ilahi bir sese sahip Xiang Wang, Gene tesadüf eseri Gangster’ in provasında tanıştığı ve bir o kadarda kendi beğenmiş elektrogitarcı olan ShanGuan Fei En ve gene tesadüf eseri sokak ortasında polisten kaçan ve daha sonra Lou’ nun en yakın arkadaşı olduğu ortaya çıkan ZhiGaou Ji’nin de basgitar çalışını duyduktan sonra, kendi plak şirketini kurup, Tayvan müzik piyasasına yepyeni bir rock grup sokmaya karar verir.

Karakterleri birbirine aykırı bu dört adamla ve yeni kurulmuş bir şirketle bu acımasız piyasada yol almak hiç de kolay olmayacaktır. Hele de işin içine birde duygular karışırsa..

KARAKTERLER

Kai Luo - Ana Karakter

ShangGuan Fei - Ana Karakter

Xiang Wang - Ana Karakter

ZhiGao Ji - Ana Karakter

YaTing Lan - Ana Karakter

Jie Fang - Yardımcı Karakter

3223.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Youth Gone Wild

Japonca: 搖滾狂潮

BİLGİ

Kategori: Manhua

Cilt sayısı: 14

Bölüm sayısı: 89

Yayım: 1997 - 2003

Dergi: Yok

Eser: Nicky Lee (Hikâye & Çizim)

Türler: Romantik

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1641

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 19:42 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 2973

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 ay sonra...
  • İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Luna

1

• Aurora Borealis

1

• michiru

1

En Çok Yazanlar

Bi de manhualara bakayım diye mangatraders'da dolanırken the one'a denk geldim(çok şanslıymışım cidden). The one'ı okuyup çok beğendikten sonra Lee Nicky nin diğer çalışmalarına da bakayım dedim, bu manhuaya başladım geçenlerde, ve hoşmuş cidden de :) Bu kadının erkek karakter çizimleri çok hoş, şunu söyleyebilirm ki beni bir uzun saç fetişisti yapacak bu gidişle :D Neyse, ilk cildini okudum devam edeceğim elime geçen fırsatlarda. Sonra da paradise city i okuyacağım inşallah...

teşekkürler tanıtım için :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

...

Düzenlendi: (Luna)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?