Jump to content
  • Kayıt Ol

Tron Legacy

bedifeci

Önerilen İletiler

tron-legacy.jpg

[fieldset=Beyazperde]RON: LEGACY dijital dünyada kurulmuş bir 3D ileri teknoloji macerası. Sam Flynn (GARRETT HEDLUND), Kevin Flynn’in 27 yaşındaki teknoloji meraklısı oğlu (JEFF BRIDGES), babasının ortadan kayboluşunu araştırır ve kendini babasının 25 yıldır yaşadığı Tron’un dijital dünyasında bulur. Kevin’in sadık sırdaşı Quorra’yla birlikte (OLIVIA WILDE), baba ve oğul çok fazla gelişmiş ve son derece tehlikeli bir hale gelen, görsel açıdan dudak uçuklatan sanal alemde bir ölüm kalım yolculuğuna çıkarlar.

Yapım Notları:

* Yapımcı Steve Lisberger orijinal TRON filminin (1982) yönetmeni ve senaristlerinden biriydi.

* Jeff Bridges orijinal TRON’da oynadığı (1982) Kevin Flynn rolünü yeniden üstlendi.

* Bruce Boxleitner orijinal TRON’da oynadığı (1982) Alan Bradley ve Tron rollerini üstlendi.

* TRON: LEGACY’nin film müziğini Grammy Ödüllü Daft Punk besteliyor.

[/fieldset]

Efektlerden başlıyacak olursak iyi sayılabilir birde 3d seyretmek lazım ,senoryada kimi yerlerde kopukluk var ,diyaloğlarda iç açıcı degil. Müzikler mekana uyuyor (Daft Punk) ,başarılı. Sonuç olarak beklentilermi karşılamadı. Müzik ,efekleri için ve eski hatırı için Puan olarak 7,50 veririm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

1

• spartiate

1

• Aurora Borealis

1

• Vermillion

1

Normal bilgisayar üzerinden izlediğimden galiba tat alamadım pek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

fena film olmamış, özellikle jeff bridges'ı 30 yaş genç görünce ":006-32:" oldum diyebilirim... bir de henüz izlemediyseniz önce ilk filmi izleyin, teknoloji nereden nerelere gelmiş daha rahat anlıyorsunuz... bu arada olivia wild güzel seçim olmuş, taktir ettim :)

not: ben 3d izlemedim, zaten gözlerimi acayip yoruyor bu gözlükler nedense...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Görsel olarak bir şölen olmuş helede Blu-ray izlemenin keyfi çok güzeldi ama konu olarak ve oyuncuların oyunculuğu açısından beni tatmin etmedi..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Evet sıradan bir film havasındaydı ama yine de izlenecek heyecanı vardı, yüzeysellik sıkmıyorsa sıkılmazsınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?