Jump to content
  • Kayıt Ol

Great Teacher Onizuka

Mahlas_Kafkef

Önerilen İletiler

KÜNYE:

Anime'nin Adı:Great Teacher Onizuka

Kategori: TV Serisi

Bölüm Sayısı: 43+5 OVA

Diğer Adları:GTO

Firma/Stüdyo: Studio Pierrot

Yönetmen:Naoyasu Hanyu

Orjinal Eser: Tohru Fujisawa

Yayın Tarihi:30 Haziran 1999-24 Eylül 2000

Eikichi Onizuka eskiden bir motosiklet çetesi üyesi ve üniversitede karete takımında olan birisidir.Hayali en iyi öğretmen olabilmektir.Uyduruk diye tabir edilen bir üniversiteden zor olarak da mezun olmuştur.İlk başta hayali lise öğretmeni olup lisesi kızlarla flört edebilmekti.İş başvurusu için geldiği okulda müdür yardımcısı ile tatsız bir olay yaşar.Bunun ardından tır şoförü olarak kendini yollara vermeye başlar.Bilmediği bir şey vardır.Kantinci olarak sohbet ettiği kişi aslında okulun müdürüdür ve Onizuka'dan çok etkilenmiştir.Böylece okul macerası başlar.Ama bilmediği bir şey vardır.Kendisine verilen sınıf okulun en sorunlu sınıfıdır.Bu sınıf daha önceki öğretmenlerini kaçırmıştır.Ama Eikichi Onizuka kesinlikle kaçmayacak ve tüm bu olanlara karşı her geçen gün kendini sınıfa hayran bırakacaktır.

KİŞİSEL YORUMUM:

Benim en sevdiğim anime olup boş bir bölümü bile yoktur.İzlerken zevkle izleyeceğiniz bazen gülmekten zevk alacağınız bazen de gerçek olaylarla duygusallaşacağınız bir seri.Çizimleri yapım yılına göre gayet normal.Açılış ve kapanış müzikleri ise çok güzeldir.Genelde 10/10 verilebilecek bir animedir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Borastus

1

• Mahlas_Kafkef

1

• Biohazard

1

• ishak

1

Gerçekten bomba bir karakterdir Onizuka-sensei. Öyle bir öğretmenim olsun isterdim. Motorcu çetesinden nasıl öğretmen olma hayaline erişebildiğini ve imkansızları başarabildiğini gösteren bir anime. Hayat dersi veriliyor bol bol.

Komedi özelliği çok fazla. Ecchi nerdeyse -şuanki animelere göre- hiç yok. Tamamiyle geyik üzerine kurulmuş bir seri. 10 üzerinden 10. :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baya güzel bir anime ancak ortalardan itibaren biraz yavaşlıyordu. Yine de Onizuka'nın verdiği dersler izlenmeye değer. Bir de açılış şarkısı güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Onizuka eşi benzeri olmayan bir karakterdir zaten ama anime final olarak izleyiciyi pek tatmin etmez aslında...Eğer Mangadaki finale ve daha doğrusu son 35-40 chapterdeki olaylar animede işlenseydi eöin olunu Onizuka'yı çokdaha fazla severdiniz...Animesini seven mangasınıda mutlaka okusun derim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Bu seri herkese hitap ediyor yok ben izlemem böle komedi demeyin bildiğiniz komedi animelerinden değil. Kesinlikle izlemelisiniz. Benim notum 10/10 dur. Dediğiniz gibi sonu iyi olmadı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Hem güleceğiniz(gözünüzden yaş gelecek kadar) hemde kişisel hayatınızda baktığınız ama göremediğiniz küçük tefaruatları görmenizi sağlayacak bir animedir.Her sene kesinlikle 1 kez izlerim :) Bu animede kesinlikle kendinizden bir şeyler bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gercekten süper bir anime. espiri ve olaylara bakış acısı biraz bana göre slam dunk tarzı o yuzdende cok hosuma gıtmıstı:D herkes ızlemelı:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?