Jump to content
  • Kayıt Ol

Dragon Ball Kai de Sona Eriyor

Underfined

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://kanzentai.com/uploads/tv_pia-dbk-lg.png[/bimgx]

Evet maalesef Dragon Ball severlere kötü haber Fuji Tv den geldi...Yapılan açıklamada serinin 97.bölüm ile noktalanıp yerine Toriko animesinin yayınlanacağı duyuruldu...27 Martta seri son bölümüyle ekranlara veda edecek...

KAYNAK: http://kanzentai.com/index.php?subaction=showcomments&id=1299126637&archive=&start_from=&ucat=4&

E şimdi benim yorumuma gelecek olursak bununla birlikte bir daha devam eden anime izlemeyeceğim arkadaş..Neyi izlesek yarım bırakıyorlar..Burdan yapımcılara sesleniyorum,kalan hikayeyi nasıl tamamlayacaksınız...İnsanları tv ye kilitleyip sonra yarım bırakılan animelerden bıktık artık...!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• kermbey

3

• Aequitas

3

• PaarthurnaX

3

• Underfined

2

Valla Kai serisini hiç izlemedim bana kalırsa da iyi oldu çünkü Z serisinin verdiği tadı vermiyor. Seri şimdi yarım mı kaldı hangi chapterde bitirdiler peki????

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cell Saga'da bitirdiler. Kötü oldu ya, bu ne şimdi yarım yamalak?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya tam Dragon Ball Kai 95'i izleyip bir internete bakayım derken nette ben de gördüm haberi. Siteye yazayım derken sevgili Underfined konuyu açmış. Artık üzüntülerimi buraya dökeceğim.

Toriko merakla beklediğim yeni sezon animelerinden biriydi ama bu haberden sonra :kotnu:

Ben de diyorum mangaya sadık kalacaklar ve ellerinde bitmiş bir manga olmasına rağmen bölümlerin içini one piece gibi neden boş şeylerle dolduruyorlar... Demek Cell Saga'nın bitimiyle animeyi de bitirmeyi planlıyorlardı... :S

Dragon Ball Z'yi açıp uzatılan bölümleri izlemek yerine heyecanla her hafta bir bölüm db kai bekliyordum... Ama sonlara doğru uzatmaya başladılar.... Bir yere kadar gerçekten heyecanlıydı. Aynı tadı vermez diyip bayağı bir izlememiştim ama sonra bölümler bir anda bitiverdi. Hatta o gazla mangasına bile başlamıştım, hatta bitirdim...

Not : DBZ'nin de yeri ayrıdır her ne kadar uzatılmış olsa da her bölümünü keyifle izledim.

@davut5858

Valla bana göre dbz de dbkai de güzel, seiyuu performansı olarak dbz daya iyiyken çizim olarak dbk'nin daha iyi olduğu aşikâr... Ayrıca Dbkainin mangaya sadık olması ve filler olmadan konuyu götürmesi insana daha fazla zevk veriyor. Mesela bu cell saga bittikten sonra devam etseydi, turnuva bölümlerinin başlaması çok kısa sürecekti.

@kermbey

Bize ve db'ye 20.yıl hediyesi :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir de bırakın, seri başlamadan önce bize 100 bölüm olacak dediler fakat 100'ü dahi göremedi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En azından Bardock özel bölümü gibi diğerlerini de tekrardan şey etseler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Raging blast 2 ile beraber "plan to destroy saiyajins" özel bölümünü çizim vb. her şeyiyle yeni baştan yapmışlardı. Belki öyle bir şey yaparlar yine.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla bilmiyorum sonuçta sizin zevkleriniz ama ben DBZ'yi 4 kez filan seyrettim ve her defasında da heycanla seyrettim. DB Complete seires'in benim için yeri ayrıdır. DB Kai'yi de izledim ama çizimler o kadar zevk vermedi bana. Yine de seriyi yarım bırakmaları da hiç hoş bişey değil. En azından başladığın bi işi bitirseydin. Yazık oldu valla...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok yok Kai serisi iyiydi ya..Hiç olmasa renklendirmeler bazı sahneler yenilenmişti..Hatta ben 100 değilde hesaplamalarıma göre herhalde 145 bölüm falan olur diyordum ki Cell Saga da bitiyor..Bana saçma geliyor.Madem yıldönümü şerefine birşey yapıyorsunuz hemde manga ya sadık kalınacak diyip,böyle yarım bırakmak hiç olmadı...Ben seri yayınlanırken baya da umutlanmıştım belki bu bir başlangıç olur ve o kötü GT serisinin yerine Kai nin devamı niteliğinde kısa da olsa bi sezon yaparlar diye ancak 100 bölümü göremeden seri bitiyor..Elveda Kai sende yarım kalan animelerde yerini alıyorsun böylelikle...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamamlasalardı izlerdim belki de yarım kaldıktan sonra bi anlamı kalmıyorki. Neyse darısı bi dahaki girişimin başına :D Bi daha bu konuda bi girişim olursa inş. sonunu bulurlar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
... Madem yıldönümü şerefine birşey yapıyorsunuz hemde manga ya sadık kalınacak diyip,böyle yarım bırakmak hiç olmadı...

Bence yıldönümü adına yapılmış en güzel hareket Viz'in DragonBall Mangalarını özel edisyonla (VIZBIG) tekrar basmasıydı :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriyi hem belirtilen bölümden önce bitirdiler, flashbacklerde eski bölümleri kullandılar. Hem de Trunks'ın gelecekteki androidleri öldürmesini göstermek yerine gittiler Toriko Özel bölümünün ön gösterimini gösterdiler. Şimdi keşke hiç bulaşmasalardı, Kai'yi yapmasalardı diyesim geliyor. Toriko daha başlamadı ama şimdiden uyuz oldum animeye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?