Jump to content
  • Kayıt Ol

Kavga

Bardock

Önerilen İletiler

Bir kavga olsa yanınıza alacağınız üç anime karakteri hangileri olurdu ?

Benim Goku (tek başına dünyaya bedel zaten) , Onizuka , Sakuragi Hanamichi :D :D :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• SPAWN-TheUndead

1

• ishak

1

• Aequitas

1

• Bardock

1

En Çok Yazanlar

Yanıma kimseyi almam, o zevki paylaşmayı ya da diğer gençlere kaptırmayı sevmem :qgel::ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vegeta, Trunks & Gohan. :sinsin: Onlar kapışır ben izlerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kenshin, tokuchi, gintoki

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk aklıma gelenleri yazıyorum direk , bir çok güçlü ve tanıdık karakter ztn reserve edildiğinden farklı bi kaç isim vereyim bende ;

öncelikle close-combat için FSN'den Saber,

sonra olaki kavga uzaya fln taştı yada teknolojiler konuşmaya başladı bunun içinde Gundam Seed'den Freedom'ı ile birlikte Kira'yı,

ve son olarakta wow gibi online bi oyun oynayan biri olarak partide kesinlikle bi healer olması gerektiğini düşündüğümden bu konum içinde en uygun aday olarakta Naruto'dan Tsunade olur diye düşünüyorum , haa diyecek olursanız Saber mana kullanıyor yaa eğer kavga sırasında manası biterse, o zmn ne yaparsın die soracak olursanız , cevabı basit işin o kısmınıda seve seve ben üstlenirim artık yapacak bişi yok:D

bi kavgada olması gereken ideal 3'lüm olarak bunları isterdim herhalde, bu liste çok daha fantastik şeyler eklenebilirde (mesela direk Death note'dan Kira gibi yada Code Geasstan Leluch gibi) bu seferde aşırı overpowered olurduk , mevzu daha başlamadan biterdi bu karakterlerle, kavganın pek tadı kalmazdı bu şekilde diye düşünüyorum, o yüzden böle kavganın tadını çıkartabileceğim karakter daha mantıklı olur gibime gelior ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Death Note :Ryuk

Bad Cat Şerafettin : Şerafettin

Claymore: Pricilla

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben de adil bir dövüş olsun diye süper güçleri olmayanlardan;

Eikichi Onizuka (GTO), Sakuragi Hanamichi (Slam Dunk) ve Harima Kenji'yi (School Rumble) almayı çok isterdim xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?