Jump to content
  • Kayıt Ol

Haunters

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

Haunters

7.6
1K
Haunters Afişi
KATEGORİFilm
SÜRE1 saat 54 dakika
ÜLKEGüney Kore
TÜRAksiyon, Gerilim, Dram, Bilimkurgu
TANITIM

Cho-In küçükken annesi tarafından öldürülmeye çalışılmış ve insanların ucube olarak gördüğü, ondan kaçtığı bir çocuktu...

"Neden ailem bile beni öldürmeye çalışıyor?"

Ailesinden kaçar ve kendi kendine yarattığı gerçekliğinin peşinden gider..

"böyle doğmuş olmam benim hatam değil. Başkalarından farklı olduğum gerçeğini siz insanlar asla anlayamazsınız."

o bu güçle doğmak istemedi ancak bu güçle yaşamak zorundaydı...

"bende aranıza karışmak istemiyorum. Bana ucube deseniz de, inanabileceğim tek şey beni ucube yapan bu güç.."

Görebildiği herkesi kontrol edebilen Cho-In bir gün Im Kyu-Nam'ın çalışmaya başladığı şirkete gider.. Ancak herkesi kontrol edebilme özelliğine sahip olan Cho, Im'i konrol edemediğini fark eder. Yaşadıkları ve yalnızlığının cehaleti ile Cho, Im' in iş vererini öldürür ve kaçar.. Uzun uğraşlar sonucu bir iş bulmuş ve işini seven temsilci İm gördüklerini kaldıramaz ve Cho' nun peşine düşer.. Ancak Acaba İm' de herkesi kontrol edebilen Cho' ya karşı ne kadar şanslıdır ve kendisini kontrol edilemiyor oluşunun altında ki gerçek nedir.

OYUNCULAR
Go Soo Im Gyoo Nam
Kang Dong Won Cho In
Jung Eun Chae Yeong Sook
Yoon Da Kyung Hyo Sook
Choi Deok Moon Abby
Abu Dodd Boba
İLGİLİ YAPIMLAR
Monsterz

Trailer

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

2

• GeNeRaL52

1

Tanıtım için teşekkürler. gerçekten güzel bi filmdi. aslında filmi izleme nedenim başta sadece türk bi oyuncunun oynaması (enes kaya) ve bazı sahnelerdi (namaz kıldığı ve türkü söylediği) ama film sadece bu sebeplerden ötürü izlenesi bi yapım değil gerçekten güzel bi senaryoya sahip. :qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanıtım için teşekkürler. gerçekten güzel bi filmdi. aslında filmi izleme nedenim başta sadece türk bi oyuncunun oynaması (enes kaya) ve bazı sahnelerdi (namaz kıldığı ve türkü söylediği) ama film sadece bu sebeplerden ötürü izlenesi bi yapım değil gerçekten güzel bi senaryoya sahip. :qzirvede:

o türküyü duymak beni baya şaşırtmıştı. film güzeldi konusu özellikle sorguladıklarını iyi anlabilmiş teknolojiden biraz daha faydalanılsaymış görsel olarak bir çok amerkan yapıpımını rahat gölgesinde bırakabilirdi.v

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?