Jump to content
  • Kayıt Ol

Fanları Sevindiren Bir Duyuru, Sailor Moon'un Yeni Mangası Yolda

fishéyé

Önerilen İletiler

Fanları Sevindiren Bir Duyuru, Sailor Moon'un Yeni Mangası Yolda

SailorMoon1_JP_170.jpg

Birçok anime ve manga tutkununu şaşırtan duyuru Kodansha Comics tarafından yapıldı.Geçtiğimiz cuma günü Naoko Takeuchi tarafından hazırlanan Sailor Moon'un yeni sürümlerinin Eylül 2011'den başlayarak yayımlanacağı açıklandı.

Bonus olarak Sailor Moon'a ilham veren ve ona öncülük eden CodeName : Sailor V hikayelerinin ilk kez İngilizce versiyonunun yayımlanacağı duyuruldu.Kodansha Comics Sailor Moon'un bu deluxe sürümünde "muhteşem yeni kapak dizaynı, yeniden düzenlenmiş iç dizayn ve dialog, Takeuchi'den fazladan materyaller ve bunun yanında detaylı dönüşüm notlarının yer alacağını söylüyor.

Japonya'da yayımlanan deluxe sürümlere benzer olarak çıkacak 18 ciltlik orijinal sürümler Eylül 2011'den başlayarak iki ayda bir yayımlanacak.12 ciltten oluşacak bu sürüm kısa hikayelerden oluşan 2 ek içeriyor.CodeName : Sailor V Amerika çıkışını 2 ciltlik bir seri olarak yapacak.

"Takeuchi'nin yeni işlerini Amerikalı fanlara sunmaktan büyük heyecan duyuyorum" Yoshie Irie (Kodansha USA yayımcılığı başkanı)

Orijinal metin http://manga.about.com/b/2011/03/19/new-english-editions-of-sailor-moon-manga-announced-fans-rejoice.htm

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• smygon

1

• fishéyé

1

• Ayn

1

• michiru

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

büyük bir SM fan ı olmasam da çocukluğumun animesidir :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...
büyük bir SM fan ı olmasam da çocukluğumun animesidir :D

aynen, ilk onu izleyerek başlamıştım, gerçi o zamanlar anime olduğunu bilmiyordum :D

bunu bi arkadaşımdan duyduydum ama -sailor venüs ü anlatacak heralde diye- pek ilgimi çekmemişti, içinde diğer kahramanlar da olacaksa okurum belkim..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sailor-V mangası bildiğim kadarıyla Sailor Moon dan önce aynı mangaka tarafından yapılmıştır ve hatta Sailor Moon'unun da ilham kaynağıdır, ancak yeni dizayn dediklerine göre bir kaç farklılık yapacaklar herhalde, neyse yine de bakmaya değer, paylaşım için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?