Jump to content
  • Kayıt Ol

Blood-C

Underfined

Önerilen İletiler

28831l.jpg

Birçok animeseverin yabancı olmadığı bir yapım olan Blood+ animesi bittikten sonra uzun süre hiçbir haber çıkmamıştı anime ile ilgili..5 Yıl sonra fanlarını sevindiren Blood 2011 Temmuz ayında geri dönüyor.Ancak bu seride izleyicilere birde sürpriz var.Sürpriz;Bu sezon CLAMP tarafından yapılaca.Bakalım Blood CLAMP yapımı olacak izleyiciden tam not alabilecekmi..Merakla bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Underfined

2

• smygon

1

• Aequitas

1

izleyelim bakalım

blood : the last vampire rezaletinden sonra soğusam da bu seriden yinede izleyicem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Clamp klasik sopa gibi vücut hatlarını fazla yansıtmaz umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vallahi bana sorarsanız yine sopa gibi vücutlar göreceğiz gibime geliyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşte bu yüzden CLAMP'dan nefret ediyorum :birsey gelmez:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chobits ve Angelic Layer da bu alışkanlıgını bozmuştu.Ama Holicler bu acıdan tam bir abideydi.Direkten hiç farkı yoktu karakterlerin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Guest Hugue

Hiç güzel olacağını sanmıyorum ama..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç güzel olacağını sanmıyorum ama..

Güzel olması dileğiyle bekliyecez. Beklentileri düşük tutuçam artık Hayal kırıklığınına uğramayalım sonra

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Seriyi sabırsızlıkla bekleyenlerin gözü aydın,ilk bölüm çıkmış ama Raw olarak,sanırım biraz daha sabretmeleri gerekecek :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölümü izledim ama pek tatmin olmadım bilemiyorum. Artıkın bir iki bölüm daha izleyelim. öyle karar verelim.:qsustum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
Guest Hugue

İlk bölüme baktım ama açıkçası karar veremedim. Her ne kadar "bu Blood+ değil" diye objektif bakmak için kendimi şartlasam da beceremedim. Daha konuşmak için erken tabi. Tek diyebileceğim Blood+'ın Saya karakterinin orijinalliğini yakalayamadıkları. Yani Blood+ Saya'sı bana hep gerçek yaşamda senin benim gibi bir tip olarak gelmiştir; güler, ağlar, sorgular, bunalıma girer, çevresinden aldığı destekle umut eder ve kullandığı katananın hakkını verir. Blood C'nin Saya karakteri açıkçası tipik kız anime karakterlerinden sıyrılamamış: "Laa alalal eheuheue nasıl da güzel bir gün yuppieee" şeklinde bir karakterin geceleri katanasıyla çok cool bir şekilde dövüşmesi ilgimi çekmiyor. ah ftredr535 (Umarım bu tahminim doğru çıkmaz) O karanlık ve melankolik havayı arıyorum.. "Nankurunaisa" felsefesini, çekilen zorlukların ardından her şeyin yoluna girmesinden çok bunu karakterin benliğine işleyerek batırabilirler gibi duruyor. (Yani sorgulama faktörü 0) (Bkz: hayaat seviinceee güzeeel)

Son olarak da "Saya tatakatte" diyen bir Haji olmayacak :birsey gelmez:gj Yani onu duyduğunuzda tüm dünyayı yakar yıkarsınız. O ses tonu sizi alır uzak diyarlara götürür, tüyleriniz diken diken olur. Neyse kendime "sakin ol şampiyon" diyerek susuyorum.:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

önce ki 50 bölümlük serinin benim için tek olumlu yanı Haji olmuştu diyebilirim. Eğer bu sefer o bile olmayacaksa izlemenin hiç bir anlamı yok. Çok alakasız olacak ama blood'ın clamp versiyonuna gerek var mıydı ? bundan bir kaç sene sonra da Blood'ın Miyazaki yönetmenliğinde Ghibli versiyonunu da izlersek şaşmam 34343 ( bu smiley önceden var mıydı ? :033-32:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?