Jump to content
  • Kayıt Ol

kız tavlama sanatı

ozman

Önerilen İletiler

Ders listesiBaşlarkenNeler ÖğreneceksinizSüresi00:37Dış Görünüşünüz Nasıl Olmalıİlk bakışta etkileyinSüresi02:17Nasıl giyinmelisinizSüresi03:15Konuşmanızla EtkileyinNelerden konuşmalısınızSüresi02:20Kaçınmanız gereken konularSüresi04:18Avınızı Nasıl TanırsınızHangi kızı seçmelisinizSüresi03:20Seçiminiz doğru muSüresi01:41Farklı Kadın TipleriYoran kadınlarSüresi01:39Yaşlarına göre kadınlarSüresi02:05Boşanmış kadınlarSüresi01:16İşveli KadınlarSüresi02:27Çıkma Teklifiİlk adımı nasıl atmalısınızSüresi02:00İlk randevuda dikkat etmeniz gerekenlerSüresi03:29İlk Buluşmaİlk buluşmada nereye gitmelisinizSüresi04:16İlk buluşmada ne kadar yakınlaşabilirsinizSüresi03:35Onu Kendinize Nasıl Bağlarsınızİlk buluşmadan sonra ne yapmalıSüresi04:46Sonraki buluşmalar için taktiklerSüresi04:13Kesin Başarı İçin TaktiklerAdım adım ilerleyinSüresi03:38İki ileri, bir geriSüresi01:08Sizi arzulamasını sağlayınSüresi01:14Onu Sekse Nasıl İkna EdersinizSekse hazırlıkSüresi01:40Seks için önerilerSüresi02:30İnternet Aşklarıİnternetten sevgili bulunur muSüresi01:55Bitirirkenİlişkiler üzerineSüresi00:40NOT:BU PARALİ BİR SETTİR.

Kız tavlama rehberi - İlhan uçkan | İzlesene.com Video

:020-32::tbayrak::sinsin::mutlulh:

http://www.multiupload.com/X5IBG3H67J 1

http://www.multiupload.com/HC1PQUA4TQ 2

http://www.multiupload.com/2228T8XP74 3

http://www.multiupload.com/2228T8XP74 4

http://www.multiupload.com/9JB9TSKBVU 5

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 45
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shinkaron

14

• necromancer

8

• ozman

5

• Aurora Borealis

5

hocam 1 saat 08 dakikalık,Videolu eğitim setidir.

Akedemi uzman tv de satilan bu eğitime sahip olmak istermisiniz ?

yani gerçekten piyasada parayla satılan bir şey,isteyen varsa linklerini ÖM veririm:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana gönder Reis qdisler Yalnız bedifeci'nin attığı videodaki sonuçla karşılaşmayız inşallah :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok yararlı bir içerik her erkeğe lazım, mühim bilgiler veriyor.:quyari:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1. mesaja linkleri ekledim.umarım yararlı taktikleri ile yardımcı olur....qnoluyo

utangaç arkadaşlar falan vardır...faydalansın:goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

tavlamak için videonun sonundaki taktiği kullanınız, başarı oranı yüksektir:qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Isıt-soğut taktiği uygulamak lazım. Önce yakın davranıp biraz alışmasını sağlamak, sonra biraz soğuk davranıp kafasını karıştırmak şart. Kadın bir türlü emin olmamalı karşısındakinin duygularından. Eğer emin olursa "çantada keklik" gözüyle görüp bütün isteğini yitiriyor. İşe yaramazsa gelin beni bulun. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tavlamak için videonun sonundaki taktiği kullanınız, başarı oranı yüksektir:qzirvede:

Her kuşun eti yenmez yalnız Sparti'cim :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her kuşun eti yenmez yalnız Sparti'cim :gul gul:

o zaman Plan-B ye geçicez squcum:D

Isıt-soğut taktiği uygulamak lazım. Önce yakın davranıp biraz alışmasını sağlamak, sonra biraz soğuk davranıp kafasını karıştırmak şart. Kadın bir türlü emin olmamalı karşısındakinin duygularından. Eğer emin olursa "çantada keklik" gözüyle görüp bütün isteğini yitiriyor. İşe yaramazsa gelin beni bulun. :D

şeklinde :):011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evt pek çok arkadaşıma bu konuda yol göstermişimdir ve benim bile "yok artık" dediğim ölçüde başarılı oldu. Kendini beğenmiş kız arkadaşını kendine köle etti bir arkadaş. Kafasına vuruyordum soğutma taktiğini unuttuğu zaman. :D Hey gidi. Erkek olsam süper bir Don Juan olurdu benden. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sparti,face'de birkaç gündür 1-2 arkadaşımn profilinde gördüğüm bir yazı var,eklenen videodan yola çıkarak yazının mimarını buldum galiba;Spartiiiii :81:

''Bir kadın sizi milyoner yapabilir...''

Tabii trilyonerseniz.

:P

Evrimim,senden korkulur :Pqhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hhaayyyııırrr ben değilim.... bunların hepsi kuru iftira, kabul etmiyorum bu ithamları squcummm :P

ayrıca shinkaron, yorumlarından bakarak ben de diyebilirim ki "erkek olsaydın vay bayanların halineee:qegenmis:"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sanat manat hikaye para tuzakları hep ne o 6 cd izleyince uzmanmı olacaksın türkiye nufusu 72 milyon dünya nufusu 7 milyar hangisinde işe yarar ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Senin korkmana gerek yok Squ :D Ben olayları bizzat yaşamaktansa taktisyen olmayı tercih ediyorum uzun zamandır. Ama erkek tavlama teknikleri konusunda bir şey diyemem. Uzmanlık alanıma girmiyor. :D

Sparti, beni tanıyanlar böyle söylüyorlar artık tırsmaya başlıyorum ben de hafiften. İyi ki erkek değilim bence de.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Kadınları büyülemenin yolu etkileyici konuşmayla başlıyor, iyi analizle devam ediyor ve sonra erişemeyecekleri uzaklıkta kalıp, her an avuçlarının içinden kaçı verecekmiş, ama beyninin kıvrımlarında duruyormuş hissini vermekle bitiyor"

Ercan Akbay " Kural dışı öyküler" kitabından

tabi her kuşun eti yenmez lafına bende katılıyorum bunun için özgüvende bir çatlak gerekir...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Her kuşun eti yenmez" lafını bugün 2 kere duyunca bir an durup düşündüm "eti yenmeyen kuşlar hangileriydi" diye. Yırtıcı kuşlarin eti yenmiyor düşününce değil mi? Şahin, kartal, akbaba, atmaca vs... Şimdi eti yenmeyen kuşlar olarak bunlara mı tekabül ediyorsunuz.:biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:D valla duruma göre ediyorum.. (siyah beyaz kimliğe sahibim ama akbaba da olabiliyorum :P) ama benim mantığım ektiğini biçmektir..
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Her kuşun eti yenmez" lafını bugün 2 kere duyunca bir an durup düşündüm "eti yenmeyen kuşlar hangileriydi" diye. Yırtıcı kuşlarin eti yenmiyor düşününce değil mi? Şahin, kartal, akbaba, atmaca vs... Şimdi eti yenmeyen kuşlar olarak bunlara mı tekabül ediyorsunuz.:biyik gulme:

Sence,Evrimim? :P

Not:

Kedi sevmeyip vahşi türde olan kedigillere hayran olan biriyim,bu yeterli ipucudur sanırım :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sanat manat hikaye para tuzakları hep ne o 6 cd izleyince uzmanmı olacaksın türkiye nufusu 72 milyon dünya nufusu 7 milyar hangisinde işe yarar ?

Sanat yok.Avcılık yeteneği geliştirtitmeye yardım ve yataklık yapıyoruz.:D

kazonova terör örgütü üyesiyim.tek hedefimiz barış dostluk vs.... :neqoluyor:

yanlız 72 milyon ve 7 milyarın içinde erkekde var bunu unutma.:s58:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen çok yırtıcı bir şeylersin ama tam çözemedim Squ. :D Kedi sevmediğini bilmiyordum şaşırdım. Kedi sevmeyen bir kıza ilk defa denk geliyorum. Ben bile hayvansever biri olmadığım halde kedileri severim. (uzaktan):D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanat yok.Avcılık yeteneği geliştirtitmeye yardım ve yataklık yapıyoruz.:D

kazonova terör örgütü üyesiyim.tek hedefimiz barış dostluk vs.... :neqoluyor:

yanlız 72 milyon ve 7 milyarın içinde erkekde var bunu unutma.:s58:

ha ha ha kazanova örgütü :) yalnız adı ilginç kız tavlama sanatı? yardım ve yataklık yapıyorsunda kardeşim

artık devir değişti...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence bunun yanı sıra bir de "sevgiliden ayrılma sanatı" gibi bir başlık açılmalı. O da çok ustalık gerektiren bir iş. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

forumda başlığı değiştirmeye çalıştık olmadı. Videolu eğitim ve destek seti qdislerdiye değiştirecektim kabul etmedi forum:011:.devirin değiştiğini sanmıyorum.

bir sonraki videoda zaten 'kızın abisi ve babasına karşı koyma sanatı' :qtehlikeli:videoları koyacağım.:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kız tavlama sanatı (animemanga) sitesinde ilginç :qegenmis: valla hiç güleceğim yoktu süpersiniz ne diyim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?