Jump to content
  • Kayıt Ol

Japonya bir depremle daha sarsıldı.

CHOBiTS

Önerilen İletiler

20 dakika önce Japonya'nın doğusu Miyagi şehri açıklarında 7.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.Depremden 5 dakika sonrada Tsunaminin Miyagi kıyılarını vurduğu belirtildi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• crows005

2

• CHOBiTS

1

• Sky_King_Goko

1

• DeadlySoul

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

biri bitmeden diğeri geliyor.ne büyük şanssızlık.umarım en kısa zamanda toparlanırlar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hepsine geçmiş olsun, adamlara imreniyorum ben, okadar felanket türkiyyi bulsa türkiyede yağmalamadık yer bırakmaz. Disiplinleri bitiriyor beni resmen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yazik valla.. Adamlar bu gidisle yeryuzunden silinip gitcek tsunamiler yuzunden. Ancak herkes yuksek yerlere kacmis depremden sonra. Umarim bu sefer fazla kayip vermezler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben japonyaya gitme kararı verdikten sonra önce 9 şiddetinde deprem, sonra tsunami sonra radyasyon sızıntısı şimdi de bir 7.1 şiddetinde deprem daha oldu, sanırım gerçekten birşeyler gitmemi istemiyor :sok aglama:

japonyaya birşey olmadan bir göreydim iyiydi :qzirvede::)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gezi düzenleyelim, yoksa bir daha japonya bulamıyacağız bir an önce görmek lazım.

Ama çok geçmiş olsun, üst üste olmaz ki herşey onları buluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hakikaten, bu gidişle japonyayı sadece belgesellerde görebileceğiz :'( .ok kötü bir dönemden geçiyorlar, deprem, tsunami, nükleer tehdit derken başlarına gelmedik kalmadı adamların...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son derece üzücü onlar orda sallanınca bende sarsılıyorum :qhipnoz:Japon halkına geçmiş olsun diyorum umarım toparlanırlar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok yazık. :dft005: Umarım az zararla atlatırlar.

Benim şansızlığım herhalde, uçağa binmeyi düşünürken uçak düşer, Japonya planı yaparken deprem olur. Sadece deprem olsa yine iyiydi, nükleer sızıntı çok feci yaaa...

Arkadaşlar durumu müsait olanlar yardım etmeye çalışsınlar, Kızılay' ın Japonya için yardım kampanyası var, ayrıca Japon Başkonsolosluğu da Garanti Bankasında deprem için hesap açmış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Offf ya çok kötü haberler bunlar :uzqgun: inş. en yakın zamanda düzelirler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?