Jump to content
  • Kayıt Ol

Virüs programı hk.

Anifly

Önerilen İletiler

Kav yüklemeye çalışıyorum ama bilgisayarda başka bir virüs programı var hatası veriyor esed 32 yi silmiştim regedid den bile sildim ama yinede hata veriyor diğer programı sil diyor :/ Bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi lütfen?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Anifly

4

• DrCrow

2

• Borastus

1

Programa baktım ama sorun yokdu galiba işlemler devam etmedi. Regedit den silmiştim zaten acaba farklı bir program varmı diye baya kontrol etimm ama bulamadım. Format gerek sanırım :/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Programa baktım ama sorun yokdu galiba işlemler devam etmedi. Regedit den silmiştim zaten acaba farklı bir program varmı diye baya kontrol etimm ama bulamadım. Format gerek sanırım :/

Kaspersky kurulumunda benimde başıma böyle sorun geldi kaspersky kurulumda bilgisayarımda başka bir virüs programının bulunduğundan bahsedip duruyordu, yukardaki forum linkinden Nod32 unistaller programını indirerek sistemimden tamamen kaldırdım. Windows 7 Manager programıylada ne kadar eski işe yaramayan regedit girdisi varsa temizledim sorunum çözüldü.

Belki Nod32 Unistaller aracını güvenli mod yardımıyla bilgisayarı açtıktan sonra çalıştırmak gerekiyor, kolay gelsin diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

eğer para verip almadıysan kaspersky yerine avira veya microsoft essentials i kurarsanda yeterli gelecektir.

Antivirus programlarında öyle çok büyük farklar yok ortalama üstü bir program yeterli gelecektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler cevaplar için eset dışında bilgisayarın kendi içinde olan bir virüs programı vardı adını unuttum ( mc li bişidi :/ ) ama onu kaldırmaya çalışmıştım hiçbir şeyi yüklememe izin vermiyordu :S belkide onu tamamiyle kaldıramadım regedit e baktım ama yinede bit şey bulamadım... Zaten ebnim laptop çökük servise gidecek çok yakında bu ikinci gidişi :/ umarım yenisiyle değiştirirler bir gün :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir format ata kurtulurum diye düşünüyordum ama XD 1.5 saattir uğraşıyorum format bile atılamıyor artık bu bilgisayara :sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?