Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Nereye Gidiyor ?

lantis^^

Önerilen İletiler

Tamamdır buldum Fukuyama Yoshiki - Makka na Chikai imiş ^^ Ama sanırsam bleach'in değil de Busou Renkin'in şarkısıymış XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • İleti 54
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lantis^^

8

• painscream

4

• donmezsa

3

• darkeros

3

Bende bleachden sıkılmış değilim.Aralara romantik koyulsun ama ichi-ruki ile değil :) Aslında bundan 4-5 hafta önce sezn finali yapsalar da biraz özlesek diyordum.Ama şimdi her gün yeni bölüm çıksın diyorum.Çünkü gittikçe heyecanlı oluyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla Bleach'in bir yerlere gittiği günleri görebilmeyi çok isterdim ama başladı başlayalı aynı şeyler. Yuvarlak bir daire düşünün sürekli bu daire çevresinde dönüp tekrar başa dönen olaylar dizisi. Sadece düşmanların görünüşü değişiyor ara sıra, karakterleri, tarzları bile aynı nerdeyse. Şuan da 244. bölüme geldim ilk zamanlar şöyle düşününce 244 diyince kimbilir neler olur o zamana kim ölür kim kalır derdim ama maalesef hiç umduğum gibi olmadı. hep aynı hep aynı. Bleach'in içine girdiği kısır döngüden çıkıp farklı şeyler vereceği günleri dört gözle bekliyorum şahsen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sen 300lere gel bide fillerlar içini kurutuyo bazen ben şimdilik bi bıraktım fillerın ucunu toplicam bi ara inşallah...:sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sen 300lere gel bide fillerlar içini kurutuyo bazen ben şimdilik bi bıraktım fillerın ucunu toplicam bi ara inşallah...:sok aglama:

Fillerlar sarmış dört bir yanımı

baktığım heryerde fillerlar duruyor

ben seni düşünmek istemesemde

bana herşey Aizen sosuke'yi hatırlatıyor

beraber yürüdük hueco mundo yollarında :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin içindeki güzel tasarlanmış karakterler Kubo'nun elinde resmen madara oldular.Konuyu gittikçe berbatlaşıyor mangada sonunu iyi görmüyorum serinin artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animede biraz duygusallık olsa daha iyi olurdu. Shinigamilerden ölen görmedik hiç. Bi shinigami ölsün az yasını tutalım yada biraz aşk olsa daha güzel olurdu bence qgüll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla bleach in şuan tek aşırı derecede rahatsız eden kısmı filler ları bence :sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bleach artık sıktı..283'te seriyi dropladım..Hçbir kurgu yok.Sadece vs'den ibaret..O vs'lerde hiç adaletli değil...Naruto daha iyi..Dövüşleri çok iyi strateji üzerine kurulmuş..Daha iyi yönlerini saysam zamanımı alır şimdi.. Kısacası bleach'i bırakın narutoya devam... :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach ss arcla zirve yapmış,ancak sonra ilk filler arc'ıyla hafiften düşüşe geçen,arrancar arc ile yine biraz yükselip dövüşlerin ortasında alakasız fillerlarıyla iyice batan,ve son günlerde sırf para kazanmak için uzatılan ana konudan tamamiyle sapan tek seri bence anime dünyasında o.o Ayrıca vslerde hep kötüler yeniliyor. Bir dövüşün sonucunu bildikten sonra izlemenin ne manası var? Kısaca tamamiyle zaman kaybı >.< Dropladığımdan beri eksikliğini hiç hissetmedim desem yeridir asdf

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ayrıca Bleach ile alakalı şu soruların cevabını bilen var mı ? :P

İchigo'nun kılıç kabzası neden açık ve net olarak gamalı haç şeklinde ?

Kötülerin büyük çoğunluğunun ismi neden ispanyolca gibi veya ispanyolcayı çağırıştırıyor ?

Chad, syvester stallone çakması mı değil mi ?

Byakuya'nın güçleri Fate Stay Night'da ki Archer ile aynı mı ?

Ve neden Zaraki Kenpaci ile benim doğum günüm aynı ? :022:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peki bunu peki bunu bilen:

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi? ehehehehehe :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni filler arcı güzel önyargıya kapılmayın.Zaraki fanlarına zaraki vs zaraki var demem yetiyor izletmek için : )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

360

İyice karıştı ortalık. Kubo, Trollük yaptı yine. Kutluyorum bu açıdan onu. Ginjo hep düşman gibi gelmişti bana. Şimdi hollow güçleri uyansa Ichigo'nun ne güzel olur aslında.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach goes to.....end. :lol:

İşin şakası tabii de. (ama aynı zamanda gerçekten sona gittiğini bilmeyen yoktur.) 3 büyüklerin içinde ilk Bleach sonlanacak gözüküyor şimdilik. İlk göz ağrımlarımdandı içim bir hoş oldu. uıyu Neyse bu kadar gevezelik yeter.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk bitecek dediğin en az 3 yılı var :D:D

Bence naruto önce bitebilir. Tabi shippuuden 3'e kayarsa onu bilemem :D:Dah ftredr535tertewah ftredr535

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilk bitecek dediğin en az 3 yılı var :D:D

Bence naruto önce bitebilir. Tabi shippuuden 3'e kayarsa onu bilemem :D:Dah ftredr535tertewah ftredr535

Aynen en az 2-3 yılı var bitmesine. One piece'den önce bitecek o kesin de Naruto hakkında bir şey diyemiyorum. (Mangasını okumadığımdan.) 1 arc sonra bitecek demiş sanırım Kubo ki Aizen arcı gibi uzun bir arc olursa( Arrancar falan hepsini Aizen'de sayıyorum.) uzun bir arc olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sporcular, oyuncular, sanatçılar... Hiçbiri zirvedeyken bırakmıyor. Bleach Arrancar Arc'ın sonunda bitmeliydi.

Not: Zirvedeyken kasıt, marjinal faydanın düşmeye başladığı nokta.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto sağlı sollu yardırıp sona gelmiş gibi duruyor. Lakin daha bir yığın flashbackle ana karakter Sasuke ve çevresinde dönecek olaylar var. İntikam arcı 2 sene sürer bence. (Evet Naruto'da ana karakter Sasuke'dir.) One piece zaten Oda yaşadıkça devam edecek. Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez değil mi? Animede bu arc bittikten sonra doldurma bölümler girmez umarım. Asıl karın ağrısıda bu olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

361

GETSUGA TENSHOU. Sonunda, sonunda o mükemmel kelimeyi duyabildim. Bu bölüm baya umutsuzluğa sürüklenip ne yapılacak acaba şimdi dediğim bir bölümdü. Ginjo'dan bir ihanet bekliyordum ama en başından beri beraber çalışmalarını beklemiyordum.

Ichigo güçlerini aldı artık. Ama daha da güçlenmiş sanki. Ayrıca, katanasının ve de üzerindekilerin şekli değişik. Umarım daha değişik teknikler, daha güzel bölümler izleriz.

5-6 bölümdür bana göre baya iyi gidiyor. Bleach ne olursa olsun beni heyecanlandırmayı biliyor.

Rukia güzelleşmiş, ayrıca diğer kaptan ve teğmenleri de gördük. ( En azından bir kaçını.)

Byakuya daha bir karizma olmuş, ötekiler pek değişmemiş.

Diğer bir konuya gelirsek:

Urahara, Tsu-kun'un gücünü nereden biliyor? Urahara' da hep bir ihanetçi potansiyeli sezdim ama bakalım öyle bir şey olacak mı? (Bu gruptan biri olduğunu sanmıyorum.)

Xcution kime hizmet ediyor? Ichigo ile tamamlanan görev neydi? Her bölüm birkaç soruyu cevaplarken daha çok soruyu beraberinde getiriyor. Zamanla açıklanacaktır, o yüzden pek önemsemiyorum.

Gelecek Salı'yı beklemek kaldı artık bize. Umarım bizi daha güzel Bleach bölümleri bekliyordur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En sonunda bunu da gördük: Bugün resmen açıklandığı üzere Bleach 27 Mart'daki 366. bölümüyle sona eriyor, gerçi 3 Nisan'daki yayın slotunda muhtemelen bir özel bölüm olabilir. Seriyi bitirmiş değilim ama sanırım Aizen, Matsumoto hatta Rukia'yı bile özleyeceğim.

Bleach'in yerine yayınlanacak seri Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden olacak, daha önce haber vermiş olabilirim. Biten Bleach'in yerine Naruto spinoff'u yayınlanması da gerçi başka bir geyiğin konusu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anime, REYTİNG alamadığından bitiriyorlar de be akuma.bu seriye anca 3 sene sonra kendini toparlarsa dönerler o da belki....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arc bitmeden anime bitecek olacak iş değil. Tam olarak yarım kalan bir seri olacak. Bitmesine üzülüyorum, ama yarım kalacak olmasına ayrı bir üzülüyorum. Bir sona bağlayıp öyle bitirseydi keşke. ah ftredr535

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bleach saten, Ichigo - Aizeni yendiğinde bitmişti orada bitirip mutlu sona bağlasaydılar ne güzel olacaktı şimdi yarım kalacak.

İşallah, Rock Lee Chibi olmaz, Chibi olursa izlemeye değmez bence.

Slamdunk kalan yarısını versinler bunlardan daha fazla izlenir vallahi.dftgrtr

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tahminimce son manga arcı bitince ya da bitmeye yakın bir ova serisi şeklinde yayınlayıp Bleach'i bitirecekler. Darısı Naruto'nun başına.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?