Jump to content
  • Kayıt Ol

Bleach Nereye Gidiyor ?

lantis^^

Önerilen İletiler

Şu Naruto'yu araya katmayı abi ya. Naruto diğer iki shounene göre bitmeye daha yakın zaten. Gerekirse yine filler yapsınlar. Naruto bitmesin, fok balıkları çok yalnız, ne olacak bu afrika ah ftredr535

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 54
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lantis^^

8

• painscream

4

• donmezsa

3

• darkeros

3

Bildiğim kadarıyla rating'ler %2 dolayına inmedikçe Sunrise, Toei gibi şirketler büyük serilerine erken final yaptırmıyorlar. %4 dolayında rating alan serilerin patır patır devam ettiklerini düşünürsek rating ihtimali ortadan kalkıyor. Kanımca Bleach izleyici tatminsizliği sebebiyle yayından kalktı. Zira herkesin şu yada bu şekilde söylediği şey "3. sezon bitiminde Beach neredeydi, şimdi nerede?", ki Bleach'i çok çok sevdikleri halde aylardır Bleach'i izlememiş birçok kişi de tanıyorum. Gerçi filmlerinin büyük ilgi gördüğü de malum. Muhtemelen OVA yada film serisi babında devam edebilir kaldığı yerden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bleach - 363

zevk aldığımı söylemeyeceğim ,çok basit dövüşler ve yenilgiler.O kadar dövüşten dövüşe atladı ki artık baydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Aslında son bir kaç gündür bleach izliyorum ve konu falan hoşuma gitti son arc da...Son 11 bölüm kaldı bakalım son durum ne olacak..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Bleach'den zevk almak istiyorsanız, Manga'nın anime bölümlerini izleyin. Anime-only bölümler feci sıkıcı (Zanpakutou arc dışında).

Sonradan gelen edit: Ayrıca bence şuan gayet iyi gidiyor. Spoiler vermeden mevzuyu kapatim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?