Jump to content
  • Kayıt Ol

Kızların ve Erkeklerin Duymak İstediği 10 Söz

CHOBiTS

Önerilen İletiler

ultra light olma çavuş CHOBiTS ben ne duymak isterim

(hayatım künefe hazır hadi yiyelim)

(ismail usta maşına zam 3 ay tatil)

qheyqhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 47
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

8

• gundamaster

7

• ishak

4

• Aurora Borealis

4

gundamaster
Duymak istemediklerimiz de olabilir mi? :D

"Fark etmez" ya da "sen bilirsin" Fazla duymak biraz sinir bozucu oluyor. :P

Çoğu erkek ne yapılacağını bayanına bırakır bunun en temel nedeni eninde sonunda hep onların dediklerinin olması. O nedenle de fark etmez ya da sen bilirsindir :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

burda en ama en doğrusunu söyledin tebrikler:qegenmis:

Çoğu erkek ne yapılacağını bayanına bırakır bunun en temel nedeni eninde sonunda hep onların dediklerinin olması. O nedenle de fark etmez ya da sen bilirsindir :D
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soru "Duymak istemedikleri?" Olsaydı, belki de daha evrensel cevaplar verilirdi:gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yani son sözü daima kadın söyler.. hımm iyi uçurumdan atlayalım desede atlayacaksınız yani :D.. sizinki kolaya kaçmaktan olmasın sakın..:003-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamam kabul ediyorum, hep benim istediğim olsun isterim. :D Başlarda hoşumuza giden şey sonradan büyük bir yük olmaya başlıyor, "hafta sonu napalım" -fark etmez, "akşam ne yiyelim" -fark etmez, "hangi filme gidelim" -sen bilirsin, "ak mı kara mı"-sen bilirsin, bla bla bla... Bizde de fikir üretme bir yere kadar yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ama bayanlarda bir titredimi akıllara zarar valla şahsi bir olmadı işlerde hepsin ona angaryadır yeselam büttün planları yenecek yemeklerı (talılar bana ayıtır her zaman)

ben sadece fikir beyanıda bulunurum :mutlulh: gerisi ona bakar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Hayatım sen kilo mu verdin?"

Bence bu da bir kadının en çok duymak istediği sözlerden biridir. Ben de bir şey isteyeceğim zaman lafa bunun gibi birkaç pohpohla girerim ne yalan söyleyim.:011: Diğer mutluluk veren klişe sözlere de bağışıklığım var etkilemiyor artık. :D Hatta sonsuza kadar seninle olmak istiyorum diyen olursa "sanki sonsuza kadar yaşayacaksın da" diye çemkiririm. "Bu gece eve gitmek istemiyorum" lafı da çok tehlikeli. Gantzdaki Kurono Kei de denk gelebilir insana. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Hayatım sen kilo mu verdin?"

Bence bu da bir kadının en çok duymak istediği sözlerden biridir. Ben de bir şey isteyeceğim zaman lafa bunun gibi birkaç pohpohla girerim ne yalan söyleyim.:011: Diğer mutluluk veren klişe sözlere de bağışıklığım var etkilemiyor artık. :D Hatta sonsuza kadar seninle olmak istiyorum diyen olursa "sanki sonsuza kadar yaşayacaksın da" diye çemkiririm. "Bu gece eve gitmek istemiyorum" lafı da çok tehlikeli. Gantzdaki Kurono Kei de denk gelebilir insana. :D

geçen gün facebookta da böyle bir mesaj gelmişti... gerçekten çok etkili bir cümle bayanlara karşı:lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya zayıf arkadaşlarıma bile söylediğimde seviniyorlar öyle diym anla.:D Kız anorexiadan ölecek ama zayıflamışsın deyince ağzı kulaklarına varıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kısaa bayanların en zayıf yönü diyebiliriz o zaman qnoluyo yarın bir deneyeyim bakalımbana çemkiren vatandaşlardan birinin üzerinde...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Makyajsız da güzelsin" veya "makyajsız daha güzelsin" sözleri de çok iş yapıyor. En zeki kadınlar bile iltifat duyduklarında fatal error veriyorlar. Bir erkek pohpoh gibi basit bir şeyi beceremiyorsa zaten vay haline. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Amanın başlık çığırından çıktı.

Neden kimse resimlere birşey demiyor bu anime hangisi yada adını söyleyebilirmisiniz gibisinden.Bu resimleri ingilizce bir sitede aynı başlık altında yer alıyordu.Değiştirmeden koydum.Ama son yıllardaki favori çiftim oldular.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

''Biliyorum ben de öyle bir çene var ki tüm bu zaman boyunca sana illallah dedirttim. Ama bundan sonra 4 kelimeden fazla kullandığım bir cümle olmayacak. He kullandıysam bil ki o beşinci kelime nesne falan olur. Sırf kuralları uymak için ha bla bla bla...''

gibi güzel başlayan bir sözün kendisine ait olması muhtemel bu uzun versiyonu yerine, kısa, mutluluk, huzur verici bir şey iyi giderdi. qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Amanın başlık çığırından çıktı.

Neden kimse resimlere birşey demiyor bu anime hangisi yada adını söyleyebilirmisiniz gibisinden.Bu resimleri ingilizce bir sitede aynı başlık altında yer alıyordu.Değiştirmeden koydum.Ama son yıllardaki favori çiftim oldular.

Animenin ne önemi var şu an dünyanın temelleri üzerine kurulu bir konudan bahsediliyor kadın erkek ilişkileri. Bundan daha güzel konu olur mu Chobits sen de :)

Kadınların tek derdi ya da istekleri demeliyim hep beğenilmek dolayısıyla onların ruhunu okşayacak sözler daimi olarak iş yapar. Tabi sözleri yerinde ve zamanında söylemek önemli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Haklısın." yeterlidir bence ^^
Hehe konuyu dağıttım artık geri toplaması size.ama gerçekten başlık sınırları aşmış Darkelia ya sesimiz ulaştı.:962129:
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Haklısın." yeterlidir bence ^^

Ama her durumun sonunda "Haklısın." Demekte bir yere kadar olabiliyor. Biraz da kadınlar biz erkekleri poh pohlasın.:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animenin ne önemi var şu an dünyanın temelleri üzerine kurulu bir konudan bahsediliyor kadın erkek ilişkileri. Bundan daha güzel konu olur mu Chobits sen de :)

Kadınların tek derdi ya da istekleri demeliyim hep beğenilmek dolayısıyla onların ruhunu okşayacak sözler daimi olarak iş yapar. Tabi sözleri yerinde ve zamanında söylemek önemli.

Aslında kadınların yani hemcinslerimin tek derdi;Takdir edilmek... Ama maalesef -sözüm meclisten dışarı :P- Türk erkek yapısında bir bayanı takdir etme meselesi çok az hatta yok gibi,aslında olay basit bir bayanın vasıfları erkekten daha yukarıdaysa kıskançılğın bastırılmış dürtüleriyle ortaya çıkan etkenler sonucu bayanlar da beklediği bu ''Takdir edilme''den baya mahrum kalıyor maalesef,bunu da bu tür beğenme yönleriyle tatmin etme eğiliminde bulunuyor,aslında iltifat bile takdir edilme isteğini yenebiliyor çoğu zaman,ne diyeyim iltifat daha doğrusu gundamaster yorumuna sonuna kadar katılıyorum bu tür sözleri yerinde ve zamanında söylemek en etkili yöntem bizim tarafımızda.

Kadınların istediği daha doğrusu beklenti içerisine girdiği bir nokta daha var aslında, dışarıda çenesi düşen (sohbet manasında diyorum yoksa öyle her işe burnunu sokan erkek değil kastetğim :biyik gulme:) erkek arkadaşlarının,onunla da o güzel sohbetleri yapabilmesi tabii maç ve kız tavlama sanatları hariç qdislers

Başlığı değiştir CHOBİTS,olay daha etkili bir başlığa döndü bak :biyik gulme:

Darkelia,özledikkkkkkkk.... :qtehlikeli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hehe konuyu dağıttım artık geri toplaması size.ama gerçekten başlık sınırları aşmış Darkelia ya sesimiz ulaştı.:962129:

evett bana bile ulaştı :mutlulh: neyse konuyu daha fazla dağıtmadan güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hehe! Herhalde biz Japonlara nazaran dünyaya daha gerçekçi bakıyoruz.(Buda bizim hayal gücümüzün ne kadar zayıf olduğu gösterir o ayrı) Bu otakular ya safa yatıyorlar yada Welcome to NHK daki gibi bir hastalığa yakalanmışlar.Bizim vereceğimiz cevaplardan hiçbiri benzemiyor.

Yinede 1. I don’t want to go home tonight söze katılan erkekler var.:s34:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?