Jump to content
  • Kayıt Ol

Phantom ~Requiem for the Phantom~

Ozey

Önerilen İletiler

arkadaşlar, beetrain in bir daha hiç bir yapımını izlemeyecek ve çevirmeyeceğim... buradan beyan ediyorum, alsınlar cal'larını başlarına çalsınlar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 62
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• sakura hime

17

• Spinel Sun

9

• spartiate

8

• Borastus

7

Hayırdır Serkan ne oldu.Cal gerimi geldi yoksa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

her forumda cal fanatikleri "iyi ki reiji öldü, haketmişti" vs deyip duruyorlar, beetrain de onları üzmemek için reijiyi öldürtmüş diye bir dedikodu var; ondansinirim:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açıklama için saol.Neyse ölenle ölünmez yeni serilere bakmak lazım.Yeni bir sezon var önümüzde izlenecek güzel şeyler buluruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonunda izledim ben de spoilerlerden sonra açıkcası pek birşey beklemiyordum ama:

Bence gayet güzel bir şekilde bitirdiler animeyi. Yani çok rezil birşey bekliyordum burdaki yorumlardan sonra.Son anlardaki atmosfer olsun müzik olsun sahneler olsun gayet güzel yapmışlar yani. Size birsürü anime sayarım son anda saçmalayan veya ne olduğu belirsiz şekilde biten hatta bitmeyen bile. Bence gereksiz yere bu kadar abartıldı son gayet makul bir şekilde bitirdiler yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne finaldi ama... Genel olarak beklediğim aksiyon ve dramı alamamıştım ama son bölüm tüm eksikleri doldurdu. Müzikleri aksiyona ve dram için çok uyumluydu. Çok aksiyon beklentisi ile izlememek gerek seriyi sanırım.

Eren açıldıkça içim daha bir garip oldu. Hele günbatımında gökyüzüne falan bakışlar... Çok anlamlı bitti herşey. Ama üzgünüm tabi. Belki iyi bir son olur dediğim anda olanlar biraz içimi acıttı. Eren özellikle fena etkiledi.

Sonunda Eren'in biçme ustasını öldürdüğü anlar ayrı bir güzel.

Reiji Cal'ı öldürüncede bir oh çekmiştim. Nedense ilk gördüğüm kareden itibaren sinir oluyorumdum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sonunda finali türkçe izledim hemen yorumlara geçiyorum :) seri çok güzeldi böyle bir seri izlemiştim daha önce konu olarak beni etkileyen bir seri oldu finalini ilk izlediğimde kısa bir şok geçirmiştim ama sonra düşündüğümde sahnelerin işlenişi filan ve konuyu bağlamaları çok iyiydi özellikle bu seride sahne çekimlerini çok sevdim çizimler ve sahnelerin işlenişi süperdi :)

finale gelecek olursak

spinel'den duyduğum novel finaline göre çok sönük kaldı ama anime geneline baktığımda çok güzeldi :)

aksiyon olarak biraz sönükdü bence özellikle eren'in dövüşü çabuk bitti usta'nın yeni phantomlarının biraz daha etkili bir dövüş sergileyeceklerini düşünmüştüm reiji karşısındakiler baya direndiler ama eren'in dövüştükleri hemen yenildi dövüşün biraz daha uzun olmasını ve karşıklıklı hamlelerin daha etkileyici olmasını tercih ederdim :)

usta ve eren'in konuşması oldukça güzeldi usta çok emindi eren'in onu öldüremeyeceğinden ama eren kendi iradesini kullandı ve usta'yı öldürdü buda eren kendi özgürlüğünü ve iradesini kazandı demek :) yalnız usta'nın ölüm sahnesi çok hoş yapmışlar tüm seri boyunca ölmesini en çok istediğim karakter buydu ve ölümünün bu kadar süper yapılmasına deli oldum :D

ayrıca son bölümde reiji'nin cal'ı kullanarak diğerlerini öldürmesi çok hoştu son anda bile onu kallandı :D

serinin can alıcı noktası finaline geldiğimde ilk izlediğimde böyle bir sonu kabul etmemiştim çünkü birinin ölüp diğerinin yaşaması fikrini sevmemiştim ama tekrar izlediğim sahnelere dikkat ettim de bence ikiside öldü :) çünkü son sahnede gelen at arabası eren'in olduğu taraftan geliyor ne kadar eren'in vurulduğu kısım gösterilmesede eren vurulduktan sonra reiji'nin vurulduğunu düşünüyorum zaten son anlarda eren'in gerçek gülümsemesini de gördül reiji sözünü tutmuş oldu :) ayrıca ikisininde öldüğüne kanıt olarak son sahnede gösterilen çime düşmüş kurşun tamam reiji'nin vurulduğu gösterildi ama o kurşun eren'i vuran kurşunda olabilir :) bu yüzden ben ikisini de öldü kabul ediyorum :D

eren son kısımlarda reiji'ye artık anılarına aramalarına gerek olamadığını söyledi zaten bi noktada nereli olduğunu bildi hangi bölümdü hatırlamıyorum ama memleket konusuna çok değinilmişti ve eren'in bu konudaki özlemini bilmeyen yoktur sanırım :)

birde seride inferno'nun başkanının daha büyük bir rolü olacağını düşünmüştüm iyi bir yan karakterdi azıcık daha ön planda olsa daha süper olabilirdi :)

şimdilik aklıma gelenler bunlar bi ara tekrar birşeyler yazarım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

of of of yani. son 2 bölümü yeni izleme fırsatım oldu. ama az biraz öğrenmiştim sonunu. yine de demek istiyorum ki OLMAMIŞ

sonun trajik olması için fazla zorlamışlar. ben de reiji çatışmada ölecek falan sanmıştım. ne o öyle arkadan biri geliyor sadece reijiyi vurup gidiyor. sakuracım sen ikisinin de öldüğüne inanabilirsin hayallerini yıkmak istemem ama ben 1 el silah sesi duydum sanki. ben de keşke birlikte ölselerdi diyorum.

seri baştan sona çok güzeldi ama kesinlikle son 1 dakikayı yok sayıyorum :(

ayrıca cal için kesinlikle hiç üzülmedim, aptalın önde gideni.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben şöyle düşündüm özz

orda reiji'yi vuran adam bi at arabası ile geliyordu ve at arabası da elen'İn bulunduğu tarafdan gelmişti yani benim tahminime göre önce elen sonra da reiji vurularak öldü

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Şeyy ben bu seriye başlamak istiyorum fakat 4 bölümlük bir ovası varmış. İlk olarak ovayı mı izlemem gerekir yoksa tv serisinden başlayabilir miyim??

:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

araliksiz bir 625 dakikanin ardindan....

karakterlar gercekten cok hos =D

-neyse hoslandigim ve gicik oldugum seylere gelirsek ilki eren ismi....

ismi eren varsa sakin alinmasin japon bir karakterde tuhafima gitti iste =D yoksa bir art niyetim yok.

-cal a gelince bence iyi kiz hos kiz ama biraz psikopata baglamislar kizi, ölmeseydi olurdu hani.ne güzel anne baba ve kiz olurdu dicem ama kiz ve baba öldü anneden ise haber yok...

-ustanin ölüm sahneleri göz aliciydi....seriyi serinin son bölümünde 17. dakika sularinda bitirseler süper olurmus...sanirim cok iyi niyetliyim her seri iyi sonla bitsin istiyorum....vampire knight dan sonra böyle sonlardan nefret eder oldm.

-birde simdi ismini unuttum anikisini öldüren bir adam vardi...son bölümde bile ölmedi hergele bi ona üzüldüm,biride ona bi kac tane siksa süper olurdu^^.

bu serinin dé ardindan honey and clover 2 ye devam edebilirim...fazla aglatmasa bari -.-

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Animeyi yeni bitirdim de sonunda noldu yaw öyle.

Zwei son anda bi kurşun yiyip yığılıp kaldı, Ein da sanırım ona bakıp gülümsedi. ben hiç bişe anlamadım. garip bi şoktayım. ~_~

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?