Jump to content
  • Kayıt Ol

Scream 4

fishéyé

Önerilen İletiler

Filmin konusu

Scre4m’de kişisel gelişim kitapları yazarı olan Sidney Prescott (Neve Campbell), kitabının tanıtım turunun son durağı olarak Woodsboro’ya geri döner. Artık evli bir çift olan Şerif Dewey (David Arquette) ve Gale (Courteney Cox-Arquette) ile tekrar iletişime geçen Sidney, kuzeni Jill (Emma Roberts) ve teyzesi Kate’i (Mary McDonnell) de ziyaret eder.

Ne yazık ki Sidney’in yeniden ortaya çıkışı Hayalet Maske’nin de geri dönmesine sebep olur. Sidney, Gale, Dewey, Jill ile arkadaşları ve nihayetinde tüm kasaba artık tehlike altındadır.

Filmin Fragmanı

YouTube - Scream 4 - Official Trailer 2 [HD]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• fishéyé

3

• spartiate

1

• bLueeekun

1

• Kisiliksiz

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Filmi daha izlemedim (Ama VCD'ye çıkana kadarda izleme hevesi gelmeyecektir, bana).

Üçüncü filmde; üçlemelerden, serinin ilk bölümlerinde gerçekleşen kimi olayların bu kısımda da tekrar edeceğinden ve ana konunun bir sona ulaşacağından bahsedilmişti.

Dördüncü filmde de; daha fazla para için serinin önceki yapımlarını fazlasıyla anımsatan kötü devam filmlerinden bahsetmesinler sakın?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Scream'i küçüklüğümde birden fazla izleme rağmen konusu herşeyini unutmuş durumundayım. Bende DVD'si çıkmadan izlemeyecek olanlardanım. Sinemaya gitmek istiyordum ama hevesim nedense kaçtı. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle bu film için olumlu eleştiriler var endişe duymayın kötü bir devam filmi değil, son zamanlarda Wes Craven iyice kötüye gidiyordu bununla toparladı korkunun kimyasını yeniden yakaladı sanırım:s34: Ayrıca fanlar için harika...Senaryo bildik ama kompleks olmalı çöz çöz bitmez eee sonuçta Scream:pinonkyo:...Ayrıca fragman doksanlarda çekilmiş havası veriyo bana mı öyle geldi bilmem bunu nasıl yaptılar kasıtlı sanırım görüntüde oynamışlar gibi güzel olmuş...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle bu film için olumlu eleştiriler var endişe duymayın kötü bir devam filmi değil, son zamanlarda Wes Craven iyice kötüye gidiyordu bununla toparladı korkunun kimyasını yeniden yakaladı sanırım:s34: Ayrıca fanlar için harika...Senaryo bildik ama kompleks olmalı çöz çöz bitmez eee sonuçta Scream:pinonkyo:...Ayrıca fragman doksanlarda çekilmiş havası veriyo bana mı öyle geldi bilmem bunu nasıl yaptılar kasıtlı sanırım görüntüde oynamışlar gibi güzel olmuş...

aynen katılıyorum... genelde olumlu eleştiriler almış 4. film... yönetmen wes craven, senaryo kevin williamson olunca zaten sıradan bir film ortaya çıkacağını sanmıyorum... film kuşadasındaki sinemamıza geldiğinde gidip izler daha düzgün yorum yaparım :)

not: devam filmleri konusunda saw serisine göndermeler olduğunu duydum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türk televizyonlarında gösterildiğinde ancak oturup izlerim. :D Çok sıkıldım bu tarzdan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

benim her zaman çok eğlenerek izlediğim bir film normalde korku filmi olarak geçiyor ama bence çok eğlenceli bir film

bu film güzel olacağa benziyor bakalım nasıl olacak ama ben sinemaya gitmeyi düşünmüyorum daha sonra izlemek bence daha iyi olur

not: ama ne olursa olsun son zamanlarda çıkan saw ve bu tarz korku filminden ziyade iğrençlik ve işkence filmlerinden kat kat güzeldir (scream ilk 2 film 3. filmi pek beğenmemiştim)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

not: ama ne olursa olsun son zamanlarda çıkan saw ve bu tarz korku filminden ziyade iğrençlik ve işkence filmlerinden kat kat güzeldir (scream ilk 2 film 3. filmi pek beğenmemiştim)

Kesinlikle katılıyorum saw serisini hiç sevmiyorum...Almış başını gidiyo ama:25550:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Supernatural'dan sonra hollywood'un korku filmleri demode gibi gözüküyor artık :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diğer filmleri o kadar ün yapmış ama izledikten sonra pek de beğenmemiştim ben de ,hatta yarı dalga geçiyolar gibi gelmişti. Bunu da izlerim ama büyük beklentilerim yok , ama Hayden'in oynaması da hoş olmuş hani :cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?