Jump to content
  • Kayıt Ol

Sitemize Davet

bedifeci

Önerilen İletiler

Sevgili animemanga üyeleri ,sitemiz daha çok geliştirmek için ,anime seyretmeyi seven,seyretmekle de yetinmeyip ,bilgilerini bizlerle paylaşan, üyelere ihtiyacımız var. Bunun zamanla olacagı kesin , ama bunu biraz hızlandırmamız gerekiyor.Bu konuda sizlerin desteğiyle daha iyi bir noktaya gelecegimize eminim. Sizlerden istedigim ,sitemizin elçisi olarak ,uygun gördügünüz anime severleri sitemize davet etmenizdir.Bu sayede daha güçlü bir site olacagımıza inanıyorum. Şimdiden tüm üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Seifukusha

4

• Zaman Efendisi

2

• bedifeci

1

• SteamHive

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Ben tanıdığım herkesi çağırıyorum zaten. Japonca sınıfındaki dostlarıma da söyleyeceğim üye olmalarını. Hele okul bir açılsın.

Tabi girip anime indirip gitmek yok. Katkı yapmak lazım. Üyenin yazacağı anlamlı her mesaj katkıdır. Ben çağırdığım arkadaşlara bunu da söylüyorum.

Sizler de öyle yapın arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet sadece gelip kayıt olmasınlar.Öyle olmaları veya olmamaları aynı şey olur.Siteye katkısı katkı derken online olup sitede dolaşacak insanlar olsun.Mesela ben öyle 3-5 arkadaşımı çağırdım.Ama onlar okullar açıldığı için kayıt olmayalım sonra giremeyiz bir işe yaramaz dediler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seifukusha'ya katılıyorum. Katkıda bulunmaları önemli. Tabii, katkı demek başka bir yerden aldığı şeyleri kopyalayıp buraya yapıştırmak demek değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben tüm imkanlarımı kullanıyorum. Bu forumu seviyorum ve katkıda bulunmaya çalışıyorum...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Orasına şüphe yok abi :)

Senin başını da az ağrıtmıyoruz. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Orasına şüphe yok abi :)

Senin başını da az ağrıtmıyoruz. Kolay gelsin.

Benim için bir zevk. Bu arada diğer sitelere yeni sitenin adreside eklenmeli diye düşünüyorum. Halen diğer sitelerde yeni sitenin adresi yok...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim başka siteler üyeliğim yok diyebilirim, ilgilenen arkadaşlar yapar inşallah.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?