Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni Rurouni Kenshin animesi duyuruldu

fishéyé

Önerilen İletiler

Jump Square dergisinin haziran sayısında duyurduğuna göre yeni bir Rurouni Kenshin anime projesi yolda.OVAları ve filmi de Blu Ray çıkışı yapacak.Henüz fazla detaylı bilgi yok.

Kaynak: ANN

10419.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 56
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

6

• SPAWN-TheUndead

5

• Akuma_Blade

5

• fishéyé

5

İlginç , merakla bekliyor olacağım.Yeni çizimlerle ,mangasına sadık yapılırsa :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eeee...Neyi anlatıcaklarki daha...Umarım iyi bi yapım olur...Ova ların ve dier filmlerin BluRay lerinin çıkıcak olması güzel haber...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnanmıyorum ya,rüya görüyorum sandım ilk başlığı okuyunca,''hayal gibi bir şey'' dedikleri bu olsa gerek,ümidi kestiğim bir seriden böyle bir şey gelmesi,küllerinden yeniden doğmak gibi bir his veriyor,nasıl olursa olsun,ne tür bir şey gelecekse gelsin, içinde Kenshin barındıran her şeyi görmeye öylesi gönüllüyüm ki hem de gözüm kapalı girerim,hiç korkusuz :023:

FishEye,son günlerde aldığım en güzel haber bu,teşekkürler bu muhteşem haber için, umarım ne yönde gelecek bir an önce açıklanır...

Bir de Blu Ray,şimdiden seviyorum bu yapımcıları :)

Edit:

zhenya,bence seri ve son Ova arasında kalanlara değinebililer çünkü bence son Ova,kesinlikle 'Acele bacı'' işi dediğimiz şekilde fazlasıyla aceleye getirilmiş bir yapımdı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Artıkın ben de bir fırsat yaratıp serisini izleyeyim bari. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Artıkın ben de bir fırsat yaratıp serisini izleyeyim bari. :D

Yoksa siz hala...:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla o finalden sonra neyi anlatacaklarını bende çok merak ettim ... lanet olsun neden izledimki yaaa:(:031-32: ama kenshin her şekilde izlenir yaa

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Demeyin öyle demeyin üzülecekler :(

Jinchu arc'ı şöyle güzelce izleyeceğiz desenize. Yazın ettiğim dualar kabul olmuş demek ki :017-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Demeyin öyle demeyin üzülecekler :(

Jinchu arc'ı şöyle güzelce izleyeceğiz desenize. Yazın ettiğim dualar kabul olmuş demek ki :017-32:

Güçleri birleştirip bir Voltran yaratsak,hemen gelir mi acaba :007a:

Madem,senin dualar turuyor Aequitas,ben de senin duacınım bundan sonra,bilesin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yoksa siz hala...:)

Evet ben hala... Üstelik sonunu da biliyorum maalesef. :002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madem,senin dualar turuyor Aequitas,ben de senin duacınım bundan sonra,bilesin :D
Evet ya istediğin animenin çıkmasından daha güzel ne olabilir şu dünyada :mutlulh: Bende isityorum:004-32:
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel olduğu kadar düşündürücü bir haber. Kral olur olmasına da yaparlarsa... Hadi işallah.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Partinin içine eden yaramaz çocuk olmak istemiyorum ama benim beklentim Manga'sına sadık olmasından ziyade Trust and Betrayal OVA'larına yakın bir işleniş ve Seijuro Hiko ve Saito Hajime'ye daha çok yer ayrılmış bir yorum istiyorum şahsen. Aksi taktirde Naruto izleyen gençlere yaranmak için yine "Oro?!" ile dolu bir sezon çıkartılacak ise buna artık ne yüreğim dayanır ne de yorgun zihnim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence para için yapılmış gibime geliyor...

Eğer öyleyse hiç yapmasınlar daha iyi!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bana revize bir seri yapacaklarmış gibi geliyor. Daha fazla mangasına sadık bir kenshin izleyeceğiz gibime geliyor. Bu ara revize seriler pek bir popüler oldu zaten. Bkz. Fullmetal Alchemist.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriyi rezil etmesinler de başka bişey istemiyorum.

@Akuma

Dediğin gibi Saito'yu daha fazla görmek istiyorum karizması druşu şekli tamamen farkli bir klasmanda.

@Gundamaster

Umarım iyi bir iş çıkarırlar bazen içine edip bırakıyorlar hiç sevmiyorum o zaman. Bakınız LOST CANVAS

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hmm, guzel haber, ama seiyuu'lar benim icin cizimlerden daha onemli. Umarim batirmazlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türkiyede yayınlanırken bakmışlığım var ama tam hatırlayamıyorum. Başlasam diyordum bu seriye bende yenisi çıkana kadar anca bitiririm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok güzel haber fakat mangaya sadık kalırlarsa harika olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sevindirici bir haber, yeni bir rurouni kenshin anime haberi duyacağımı hiç beklemiyordum doğrusu. Anime serisinde bana göre bir boşluk vardı fillerdan sona, jinchu arcını anlatıp bu boşluğu kapatmaları gerekiyor bence. Bu gözönüne alınarak daha kaliteli bir kenshin yapımı olacaksa heyecanla beklerim. FMA brotherhood ile başarılı bir sonuç ortaya çıkmıştıı ama her seride böyle olacak diye bir şey yok. Umarım beklentilerimizi karşılayan bir yapım olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel haber bende merakla bekleyenlerdenim. Karakterleri, felsefesi ve doyurucu hikayesiyle bu kadar kendini sevdiren başka bir anime yok.Yeniden yapım ilk seriyi izleyenlere aynı duyguları yaşatırmı bekleyip görelim, teşekkürler haber için. :cicek1:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oo yeah :D Uzun zamandır aldığım iyi haberlerden birisiydi...Bende 20 bölüm izleyip bırakmıştım.Madem yeni seri geliyor bizimde devam kararı almamızın vakti geldi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada çizim konusunda fazla abartıya kaçmamaları da ortak temennimiz olsa gerek :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?