Jump to content
  • Kayıt Ol

Osamu Dezaki Öldü!!

ozman

Önerilen İletiler

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

2

• Akuma_Blade

2

• ozman

1

• özz

1

Baya da yaşı varmış ama kanserden ölmesi çok üzücü. Şu sigara illetinden dünya temizlenmeli.

Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Takarajima ve Ace wo Nerae'yı izlediğimde ona ait olduğunu bilmesem de bende unutulmaz izler bırakan bu adamı sonraki dönemde izlediğim birçok yapıtı ile daha bir sevmiştim, özellikle Black Jack : The Movie ve Ashita no Joe ile. Sebebi her ne olursa olsun, zamansız bir kayıp. Sanırım bu talihsiz gün bizlere herşeyden ziyade, efsane bir çağın gerçekten kapanmaya başladığını gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beğenerek izlediğim(iz) pek çok yapımın yönetmeniydi.

GANBA_VEDA_DEZAKI.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Topragı bol olsun umarım yerine gececek mangaka lar onun kadar basarı olabilir bazı animelerini gercekten sevmistim bu lanet kanser daha kac insanın canını almadan insanlar sıgarayı bırakacak acaba

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özellikle Gamba no Bouken çalışmasını iyi hatırlıyorum.Epik hoş bir seriydi.Geçmiş olsun.

img_752589_5404742_0?1148109442

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Ustanın eskiden yeniye tüm eserlerinden bir kolaj içeren güzel bir klip çalışması. İçlerinde tek kanallı dönemden hatırlayabileceğiniz acı tatlı bazı anıları yeniden yaşayacaksınız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baya izledigim çalışması varmış ne diyelim tekrardan anime dünyasının başı sağolsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?