Jump to content
  • Kayıt Ol

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen

knighTeen87

Önerilen İletiler

Rurouni Kenshin popülaritesi yüzünden daima çok merak ettiğim bir seriydi.Bu yüzden bi yerden başlamaya karar verdim ve bu serinin fanı arkadaşım bana bu filmi uzattı ve şöyle dedi:"Bunu lütfen izle,asla pişman olmayacaksın"...

Nerden başlasam bilemiyorum?Öykü mü desem,karakterler mi desem?Yoksa içerdiği romantizmden mi bahsetsem,yoksa inanılmaz şık laflardan mı?Karakterlerden?Bu kısıma yazmak gerçekten çok zor

Öncelikle be hayatımda romantizm unsurunu bu kadar güzel işleyen ve evrensel mesajlar içeren başka hiç bir yapıt izlemedim,gerek anime,gerek film,vs olsun.Ki bunu romantizm filmlerinden nefret eden biri olarak söylüyorum.Tam anlamıyla büyüleyici

Gelelim karakterlere,bütün karakterler gerçekten yaşayan insanlar kadar detaylı birer ruhsal dünyaya ve kişiliğe sahip.Bunu gerek yüzlerine bakarak gerekse ağızlarından çıkan lafları duyarak şahit olabilirsiniz.Ve öykü bu çok farklı insanları o kadar güzel harmanlamış ki,sanki bu insanlar bir araya gelmek için yaratılmış gibi

Zaman zaman müthiş aksiyon sahneleriyle hızlanan öykü inanılmaz romantik ve duygusal anlarla yüreğinize dokunuyor.Bu yüzden film sizi içine çekip alıyor hapsoluyorsunuz.Ki daha animede dönen ve Hiko'nun bu geçişler esnasında sarf ettiği inanılmaz anlamlı sözlerin katkısından bahsetmedim

Bu kısmı daha fazla uzatmak istemiyorum çünkü hepsi okunması değil yaşanaması gereken şeyler

Bir ara tempo gereğinden fazla düşmesini çıkartırsak bu OAV benim hayatımda bırakın animeyi,gerek film,gerek yapım,vs olsun izlediğim açık ara en iyi şeylerden biri.Hayatında hiç anime ile tanışmamış insanlara bile rahatlıkla tavsiye ediyor,hatta ısrar ediyorum.İnsanlk tarihi bundan daha romantik bir yapım görmedi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

1

• knighTeen87

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Tv serisi hoşuma gitmedi ama bu OVA inanılmaz bişey hayatım etkilendiğim nadir animelerdendir mutlaka izleyin herkese tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?