Jump to content
  • Kayıt Ol

Manyuu Hikenchou

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://img4.sankakustatic.com/wp-content/gallery/safe-ix/manyuuhikenchou-trailer-samurai-girls-oppai-002.jpg[/bimgx]

Tesadüf eseri bulduğum bir haberi paylaşayım dedim.Konusu baya garip açıklayıp yorulduguma değecek gibi durmuyor daha çok seikon no qwaser tarzı gibi duruyor.[Meiji Fansub size iş çıktı anlaşılan]Türü action ve ecchi oldugu yazıyor MAL'da. Kesin bir tarih verilmemiş ama 2011 de gelecekler arasında. Sadece şunu söyliyebilirim ecchi severlerin izleyeceğini sanıyorum çogu kişi ilk bölümden sonra bırakabilir gibi geliyor bana.

Tanıtım bilgilere burdan ulaşın

http://myanimelist.net/anime/10465/Manyuu_Hikenchou

Trailerı aşağıdan ulaşabilirsiniz

YouTube - Manyuu Hikenchou anime trailer

Ecchi severler alttaki resme bakabilirler.

manyuuhikenchou-trailer-samurai-girls-oppai-003.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 35
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shinkaron

6

• Aurora Borealis

5

• SPAWN-TheUndead

4

• CHOBiTS

3

Garip bir şey gibi duruyor ama. Pek zevkime uybayabilir gibi geliyor. Artık çıkınca detaylıca bakarız. ^^

Seikon no Qwaser ile Queen's Blade serilerini yapan kişiler yapıyormuş bunu da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İçinde erkek karkater ve romantizm olması halinde izlerim sadece yoksa Queen's Blade, Koihime Musou yada Sengoku Otome gibi full kız izlemem asla.

Çıkınca görecez bakalım ilk bölümde bırakacakmıyım acaba.:qgel:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ne biçim göğüs onlar animeden tiskindim:aglama3:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seikon, Queen Blade...

Neden bilmiyorum ama echi- sever olarak bu animelerden tat alamadım.

Yine de trailer nedense Seikon'a göre biraz daha iyi geldi.

Sanırsam bir şans vereceğim

(Not: büyük bir echi yalanı mı oldu nedir :qegenmis:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

izlemeyeceğim animeler listesine bir isim daha eklendi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:okugf: Şimdiden BD Sansürsüzünü bekliyorum vallaha :qstress::birsey gelmez:
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beni de izleyecekler listesine ekleyin.çıkınca bir de türkçeye çevrilirse çok daha iyi olur:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu ecchilerde göğüs büyüklüğü neden bu kadar abartılı olmak zorunda, ecchi büyük göğüs anlamına mı geliyor sanki :D yani istediğiniz kadar açık sahne yapın -hatta hentai yapın isterseniz- ama daha normal göğüslü olsun karakterler :)

Tabi bundan ecchi sevmediğim izlenimi oluşmasın, yeri geldi yazıverdim :D

Sadece ecchiden ibaret değilse ve düzgün bir hikayesi de varsa izlerim yani :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

multimate_pnd aynen baya bi abartiyorlar ama büyük seviyor Lanet japonLar : P yapacak birşey yok :)

birde video'da 35-36 saniyelerde bişeyler oLuyor ama anLamadim : d : d : d

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kendilerinde olmayan şeyleri kullanıyorlar..:) bakınız iri göz, sarı saç.. sanırım bu dumuda açıklıyor ama bence çok itici vede gereksiz..:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchi sever olmanın da bir sınır var ama. :D Göğüsleri biraz daha insani ölçülerde çizseler olmuyor muydu yahu, resmen futbol topu gibi. Böyle olunca bunların hayal ürünü olduğu gerçeği her saniye çarpıyor insanın yüzüne. :D Kızlar güzelmiş ama özellikle at kuyruklu esmeri beğendim. Tamam, izleyeceğim sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:) Echi izlmek=shin? bir yaşıma daha girdim:P
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben her şeyi izlemiyor muyum worless? :D Hem sevdiğim ecchiler de var. (konululardan) hahah

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gerçi doğru MAL listeni gördükten sonra sadece saygıyla eğiliyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Saygıyla mı eğiliyorsun? Ben öyle bir liste görsem eziğe bak işi gücü yok anime izlemiş, kesin ucubenin tekidir bu derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok artık daha neler sosyal biri olduğunu ben biliyorum sonuçta tanımayan derde kim takar orası ayrı neyse konuyu baltalamayayım kaçarım bu başlıktan keza benim ilgi alanımda çok ama çok uzak bu anime

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence de konuyu daha fazla sabote etmeden gidelim ama sosyallik kim ben kim yahu. :D

Niye öyle diyorsun worless, ecchi kafa dinlendirmek için birebirdir aslında. İnsanı düşünmeye zorlamıyor, zihnini yormuyor. Tek yapman gereken oturup izlemek yani. Vize öncesi ve sonrası bir seriye takılıp kalmaktansa ecchi ile beyni bir nötrlemek daha iyi bence. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her şeyin büyüğü iyidir arkadaşlar ^_^ :animation732xl9vh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her şeyin normali iyidir diye biliyordum ben o lafı ama tercih meselesi tabii. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?