Jump to content
  • Kayıt Ol

Manyuu Hikenchou

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Yani zevkler ve renkler tartışılır ama dayıtılmaz. (Ben böyle her deyişi kendime uyarlıyorum Shinkaron ^^)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 35
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shinkaron

6

• Aurora Borealis

5

• SPAWN-TheUndead

4

• CHOBiTS

3

Her şeyin büyüğü iyidir arkadaşlar ^_^ :animation732xl9vh:

Ahah xD asdfgasdas :D Yürü beeee :gul gul::qalkis::sinsin::qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ecchi sever biri olsam da "koca memeli" veya iyice ekrana sokulup abartılan türden şeyleri sevmem. izler miyim izlemez miyim bilmiyorum ama göz atarım, bu anime de sekirei gibi bişey olacak sanırım, sekirei gibi olursa ve sıkmazsa izlerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yani zevkler ve renkler tartışılır ama dayatılmaz. (Ben böyle her deyişi kendime uyarlıyorum Shinkaron ^^)

Sende bir sorun yok zaten. Erkek olmadığım halde ecchiyle ilgili bir başlığa yazdığım için peşinen kabul etmiş sayılırım böyle yorumlar görmeyi. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Büyük göğüs iyidir yeri gelir yastık olarak bile kullanılır :) Konu saçma olmadığı sürece izlenilebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konu saçma olmadığı sürece izlenilebilir.
Özellikle bu kısmına katılıyorum.Ama Queen's Blade ve Seikon no Qwaser yapımlarıda aynı yerden çıkma ve konu olarak vasattı.Karakterlerin orantılı dağıtılması lazım bence cinsiyet olarak.Full kız olacağa benziyorki kesinlikle beni sarmaz.Muhtemelen ilk bölümde bırakırım şayet bitiren çıkarsa ona bi sorarım sonuç olarak diye devam edilemir mi acaba şeklinde.:quyari:
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ecchiye kalsa sonuna kadar izlenir, büyük ihtimal sonuna kadar izlerim:P

:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu bayanların neden 3 er tane kafası var :dft005: genelde felsefik animelerde karakterlerin kendi içsel yolculukları üstüne kendi benliklerini keşfetmeleri...diye başlayan yorumlar işitiriz. Bu animeden gördüğüm kadarıyla yorumlar daha çok, karakterlerin kendi göğüssel yolculukları üstüne olacak. :022:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

videoda kucuk kiz yastiklarin arasinda kayboluyor kopardı beni hahaha :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?