Jump to content
 • Kayıt Ol

Naruto Shippuden


donmezsa

Sasuke mi Naruto mu?  

45 oy

 1. 1. Sasuke mi Naruto mu?

  • Naruto
   37
  • Sasuke
   8


Önerilen İletiler

 • İleti 53
 • Oluşturma
 • Son yanıt

En Çok Yazanlar

 • donmezsa

  18

 • Aequitas

  6

 • painscream

  4

 • crows005

  4

tartışmalar muhtemelen spoiler barındıracak, aman spoiler taglarını ihmal etmeyelim :sinsin: güncele 3 bölüm mesafedeyim, gene filler'a falan girmedi değil mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fillera girmedi, ama çok güzel bölümlerde şuan

naruto 208

Daha önceki bölümde Sakura Narutoya olan duygularından bahsetti, tabi naruto buna inanmadı, derken sai'nin klonu narutoya sakuranın neden böle yaptığını açıkladı, tabi narutonun kafası iyice karış, Sakura'da gaza gelip Sasuke'yi kendi öldürmeye karar verdi, ya sen kimsinde kagelerin yenemediği sasukeyi yeneceksin.Bir de sasuke- danzo kapışması var haftaya bakalım nasıl olacak.Bir de Madara olayı var, Madara'ya fiziksel saldırılar işe yaramdıyor, anca genjitsuyla falan yenilebilir.Naruto'nun sasukeyi, Madara'yı yenmesi için genjitsu öğrenmeli, yoksa hayatta yenemez

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

en son 208 bölümü seyrettim kısaca görüşlerim.

Madara zaman mekan boyut üçgeninde çalışıyor dokunulmuyor ama saldırıya geçtiginde temas edilebiliniyor. Orda basit bir kural olmalı onu keşfedince o teknikte işe yatamayacaktır.Zaten güçlerinin tamamını kullanamadığını daha önceki bölümlerde söyledi. O güçleri planıyla alırsa nasılbir güce sahip olacagını merak ediyorum (bunun animeye yansıması ne olacak) Killer Bee ile naruto zanımca madarayı yenmek için birlikte saldıracaklar.Naruto tek başına yeni bir güçle işi bititirir ama bu yeni güç nerden gelecek sasuke işiniçine girip madaranın planını bozacakmı görecegiz.Bu ara madaranın maskeside değişiyor mangada bakalım bu yeni maske göz sitili nasıl etkili olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangadan da bahsetmek var mı? Mangayı takip etmeyen arkadaşlara ayıp olmasın şimdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animeyi konuşalım, daha iyi olur:D

Sasuke'nin abisi İtachi, Naruto'ya gücünün bir kısmını vermişti.Naruto'nun Madara'yı yenmesini belki bu güç sağlar.Sasuke ile Madara ilk karşılaştıklarında Madara maskesini çıkaracakken İtachi'nin Sasukeye verdiği ametarasu aktive oldu ve Madara maskesini çıkaramadı.İtachi'nin Sasuke ve Naruto'ya verdiği güçler Madara'ya karşı kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 209

Bu bölümde Sasuke- Danzo kapışması oldu.Sasuke susanoo ve ametarasuyu kullandı ama Danzo üzerinde işe yaramadı.Danzo zaten 3.hokage olacaklar arasındaydı, bu da onun ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.Naruto'nun yaşanan olaylardan epey aklı karıştı ve panik atak geçirdi.Naruto'nun olaylara tepkisi ne olacak acaba, bir de bölüm sonunda İtach'i ortaya çıktı.Bakalım olaylar nasıl gelişecek.:019-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı okumadığımdan bazı gelişmelerin perde arkasını bilmiyorum ama, Danzo en nefret ettiğim anime karakteri olma yolunda ilerliyor. Yine de Itachi'nin Danzo'ya göründüğü sahnede yürek hoplaması yaşadım. Genjutsu olduğu söyleniyor ama uzun bir aradan sonra Itachi'yi yeniden görmek sevindirdi beni. Keşke aslında ölmemiş oup birinin genjutsu aleminde takılıyor olsa. Susanoo çok cool bir jutsuymuş gibi görünüyordu ama Danzo'yu harcayamadığını görünce biraz hayal kırıklığına uğradım. Yine de savunma mekanizması olarak kullanılabilmesi güzel. (Kunai falan kırmalar) Bir nevi Gaaranınkine benziyor. Kakashi'nin geçici hokage olacağını mangayı okuyanlardan duymuştum ama bu durum ne kadar sürecek merak ediyorum. Ayrıca Sakura'nın Sasuke'yi öldürme girişimini de merakla bekliyorum. (Öldüremeyeceğini hepimiz bilsek de)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ankete naruto dedim ama itachi veya kakashi olsaydı fikrimi değiştirebilirdim :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 208 ve 209.

Madara'nın güçlerini kaybettiği şu an tamamen doğru, ama bana göre kullanamamasının sebebi yetersiz olması değil, ortada bir vücut olmaması. dikkat ettiyseniz, 208. bölüm de Aburame klanı üyesi elemanın kullandığı yasaklı teknikden etkilenince kolunu kesip fırlatıyor. O kol bariz bir şekilde, zetsu'nun tekniğiyle yaratılmış geçici bir vücut.. ki bu Uchiha clanı katliyam'ında birinci elden rol oynamış Madara'ya yedekte bir sürü Sharingan olduğunun bariz kanıtıdır.. evet ortada birden fazla Madara var bana göre.. Ki bana göre yaşlıların klanı katletme emri vermesinin sebebi de budur.. Şu an Danzo'nun kullandığı Infinite Genjutsu olan Izanagi..Her kullanımda ne olduğunu görmüşsünüzdür.. Bu kadar göz ve Bijuu chakrası toplanınca ortaya neler çıkar hesap etmesi size kalmış :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 210

Bu bölümde sasuke-danzo kapışması devam ediyor.Danzo en güçlü genjitsu olana izanagi'yi kullandığı ortaya çıktı.Bu genjitsuda düşmanın bütün silahları etkisiz oluyor.Danzo da nasıl olsa yenilmezim diye düşündüğünden olsa, hiçbir saldırıdan kaçmıyor.Danzo'dan daha akıllıca tepki beklerdim.Bakalım Naruto'nun tepkisi nasıl olacak.:okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@donmezsa

Aslında istediğinden, nasıl olsa bir şey olmaz diye düşündüğünden yapmıyor. Izanagi'nin yasak bir teknik olmasının en büyük nedeni bu tekniği yapan gözün sonsuza kadar ışığını kaybetmesi olsa gerek. Danzou'nun orada hayatı söz konusu. Aslında o da tüm gözleri kaybetmek, yani izanagi'yi çok kullanmak istemiyor. Ama Sasuke onu mecbur bırakıyor. Susano'o çok güçlü bir teknik. 211.bölüm çok heyecanlı olacağa benziyor. Hem flashback var hem de dövüş sonuca varıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

" Izanagi " bu tekniğe sadece En Güçlü genjutsu bakış açısıyla bakmak büyük hakaret olur bence >.<

Izanagi'nin özelliği, gerçek ve ilüzyon'ları toplayıp kullanıcının düşündüğü ve hayal ettiği herşeyi gerçeğe dönüştürüyor. karşılığındada bir gözünü kaybediyor. Gücü kullanmak için Uchiha ve Senju klanlarının genlerine duyulan ihtiyaçda, bu 2 clanın, 6 yolun bilgesi'nin soyundan olduğunu daha da destekliyor.

basit bir ilizyon değil, ortada hayal edilen birşeyi materyal olarak " Yaratmak " var :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı okumadım, ama 211. bölümde Danzo'nun sağ gözü aktif olacak bence, sonuç ne olur derseniz, Danzo ölmez, ölmesin zaten böyle adamlar animeye renk katarlar:qhayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 211

Ne müthiş bir bölümdü öyle. Sasuke ile Danzo'nun dövüşü sonlanmış oldu.Sasuke zekasını kullanarak Danzo'yu genjitsu etkisine aldı.Bunu üzerine Danzo canını kurtarmak için Karin'i rehin aldı.sasuke de Karin'e ayıp etti :D ve Karini ışık kılıçıyla deldi geçti. Ondan sonra Danzo'nun kaçmaya çalışması, araya giren flashback, sonra da Danzo'nun kendini feda etmesi, gerçekten müthişti.Danzo ölmez diyordum ama Danzo'da öldü gitti :(.Gelecek bölümde sakura Sasuke ile karşılaşacak.Bakalım nasıl olacak :bulqdum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

naruto 212

Bu bölümle ilgili fazla bişey söylemek istemiyorum, tek söyleyeceğim ''Kami seni taş etsin, Sakura'':kineme:234yt7

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

demek benim izlemem gereken vakit gelmiş...

10 bölümlük bir sasuke show izleyelim bakalım:)

bu arada sadece animeyi takip edenlen izanagi'yi unutmasınlar:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzelim dövüş rezil olmuş yahu ;

Çizimlerde beni tatmin etmeyen birşey var ve animasyon çok yapmacık.

Üşüyoruz Aizen reyiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sakura + flashback... Bu ikisi yan yana gelince insan naruto'dan soğuyor ya... Dandik bir bölümdü, çünkü mangadan dandik olarak uyarlandı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@donmezsa

Sen olmasan Naruto Shippuuden izlemeyeceğim :D Sen hatırlatıyorsun, izleme isteği getirtiyorsun. Bakalım Sakura yine ne halt yedi :ne noldu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

213. bence çokta önemli olmayan bir bölümdü ,adamlar sündürme bölümü yapmışlar.Bekledimki Sakura saldırsın, Kakashi müdahil olsun.Olmadı artık diğer bölüme.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine flashback'lerle konuyu doldurmuşlar. Gelecek bölümde de Kakashi yönünden ele alıp çok az da normal konuyu gösterirler. Sasuke'ye karşı tüm hisleri olan kişiler yönünden ele alacaklar diye korkuyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

 • 2 hafta sonra...

Naruto 214

Flashbacklerden sonra güzel bir bölüm izledik.Sasuke'nin ne kadar şerefsizleştiğini de görmüş olduk.Karin, Sakura neyse de Kakashi'ye el kaldırması:kineme:.Ustaya el kalkar mı hiç.Bir de gelmiş Sakura eski Sasuke değil değişmiş dedi. Seri başlayalı 400den fazla olmuş değişmiş diyor:gul gul: .Bir tek Sakura aynı hala sasuke deyip duruyor.Sasuke tam Sakura'nın işini bitirecekken( keşke olsaydı 23te) Naruto araya girdi.Naruto-sasuke olayı artık noktalansa .Naruto bir kaç bölüm daha Sasuke delikanlı çocuk, onu kurtarmalıyım derse cgass4 seri gözümde sıfır olur, Bleach gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto 215

En sonunda naruto göründü.Kaç bölümdür sakurayı gördükten sonra naruto'yu görünce sevindim:alkiss: Ama aradan geçen onlarca bölümden sonra Naruto-Sasukenin ilk dövüşlerindeki gibi rasengan -chidori ile birbirlerine saldırmaları :qhayir: ,sanki ninja dünyasında shitsu sıkıntısı var :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?