Jump to content
  • Kayıt Ol

Gintama

Tenjin

Önerilen İletiler

• İleti 40
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• SyLaR_54

8

• Zenci zehir

8

• Sakata Gintoki

4

• ankakaan

3

Sylar_54 buralardaymış da bizim haberimiz yokmuş. Üstad ellerin dert görmesin. :) Harbi ekipten ses seda yok kickapoo'da site ölü gibi yatıyor. :( İndirdirip devam ediyoruz çeviriler sayesinde... ankakaan nickli arkadaşımızın da belirttiği gibi 220 ile 248 arası epey bir eksik var. Eğer çevrildiyse linkleyebilir misin? Şimdiden emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olan tüm altyazılar DP'dedir. :) Kickapoo'da Gintama'yı asıl yürüten arkadaş Japonya'ya 3 aylığına kursa gitti diye biliyorum. O yüzden aksadı onların işi de.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gintamayı 215 den sonra indirebilcegimiz sağlam bir site varmı ham videoları..?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında Torent linki değilde Diğer upload sitelerının her hangı birinden indirme linklerı olursa çook daha iyi olur. torent niese çekmiyor minumum hızda...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Malum kickapoo ekibi bir süre buralarda olmayacağından kalan bölümleri indirdim fakat açılış ve kapanış kısımları eklenmemiş, yani buralardaki çalan parçaları çevirip eklememişler. Yalnız nette dolaşırken farklı dillere çeviren gruplarda bu kısımları gördüm. Bu kısımların çevirisini edinebileceğim bir site veya bir kaynak var mı? Bir de Gintama nisan 2013'de sezon 6 ile devam edecek diye bazı sitelerde tartışmalara konu olmuş (ki zaten daha önce de 1 yıl ara vermiş, sanırım mangaya yetiştiğinden, manga biraz ilerlesin diye ara veriyorlar...). İhtimalen de devam edecek diye düşünüyorum. 252'de bunun sinyalini vermişler zaten... (Beklerken kaldığımız yerden mangadan devam edeceğiz artık :) ) Bu konuda bir bilgisi olan var mı? Doğru mudur? Son bir soru Gintama mangasını Türkçe'ye çeviren ekip var mı? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı çeviren görmedim ben. Büyük ihtimal devam eder, burada bırakmazlar. (Umudumuz bu yönde. :) ) Açılış kapanış parçalarının Türkçesini mi istiyorsun?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kickapoo ekibinin yaptığı gibi 4 ve 5 sezon tüm açılış ve kapanışları varsa iyi olur. (Yani üstte orjinal altta Türkçe şekliyle...) Mevcut çevirilere ekleyeceğim. Daha önce çevirilerine ekleyip 4 ve 5. sezon subtitlelerini nete vermiş bir grup varsa linklerini verirsen subtitlelarını indirip onlardan bende Türkçe'ye çevirebilirim. (Tabi Türkçe'ye çevrilmiş hazır varsa hayır demem tabi... ^^ :D )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sylar umarım yanlış anlamazsın ama 222ye kdr hızlı hızlı güzel güzel çevirdin snn çevirilere devam ettiğini görünce ingilizce izlemeyi bırakıp snn yetişmeni bekledim ama noldu bilmiyorum durdun orda yanlış anlama çeviri yapma gibi bir zorunluluğun olmadığını biliyorum sadece devam edicekmisin yakın bir zamanda yoksa ingilizceden devammı ediyim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam edeceğim, hatta ediyorum. Bu haftasonu 223'ü vermeyi düşünüyorum ama eskisi kadar hızlı değilim artık. Kaldığım ortam hızlı çeviri yapmama pek müsait değil. Ben seriyi tamamlayacağım inşallah ama hız konusunda garanti veremiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

223-224 çevirisi için teşekkürler. Mükemmel olmuş. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eline sağlık sylar_54 takipçiniz kolay gelsin gintamada ve diger serilerinde..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?