Jump to content
  • Kayıt Ol

BilgiCon Fantastik ve Bilimkurgu Şenliği

SteamHive

Önerilen İletiler

Ben çıkıyorum. Santral İstanbul'da görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 43
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• SteamHive

6

• LordCha

6

• Soulbreaker

6

• SPAWN-TheUndead

5

Yeniden soruyorum bu taksimden kalkan servisler ücretli mi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Emin olmamakla birlikte ben ücretsiz diye biliyorum. Yıllar önce binmişliğim var idi onlara. Bir değişim olmuşsa diyebileceğim bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yarin ki etkinliğe katlmak istiyorum. Eğer Servis ücretsizse gelebilirim. Aksi taktirde Santral İstanbul'y bulmam zor olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanılmıyorsam etkinlik için facebook sayfaları vardı. Oradan sor bir de istersen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Az önce döndüm. Kolpa demeyeyim ama biraz hayal kırıklığı bir etkinlik oldu. Öncelikle broşür yok, bu nedenle hangi saat hangi etkinlik var diye birilerini bulup sormanız gerek. Ayrıca ilk güne beklediğim etkinliklerin hiçbirisini bulamadım (Karaoke vs) yine de cumartesi gelebilecek arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Etkinlik listesi sitede mevcut

http://www.bilgicon.org/

Anime izleyenlerin çoğu cumartesi günü katılacaklar. SteamHive'ın konseri 16:00'da ondan sonra karaoke etkinliğide var. Ayrıca program bittikten sonra 20:00'dan 01:00'e kadar kostüm partisi oalcaktır. Cosplay ve steampunk kıyafetlerinin karışık olacaktır ve kostümlü katılım zorunludur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Servisler ücretsiz :)

Edit: üstte yazılanları görmemişim.

@Akuma_Blade Her şey bilgicon'un online sayfalarında mevcuttu aslında. bilgicon.org'a girince de direkt karşına çıkıyor program.

Memnun kalmamana üzüldüm. Ama zaten bugün fazla katılım olmadığı için yapılacak etkinliklerin bazıları yapılamadı. (bkz. anime gösterimleri) Karaoke'nin de olmaması o saatlerde derslerin olmasından kaynaklanıyor.

Yarın kostüm partisinin de verdiği coşkuyla çok daha kalabalık ve güzel geçeceğine eminim. Hem haftasonunun getirdiği ferahlıkla son ses müzik dinleyip, karaoke yapabiliriz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dün güzel bir gün gecirdim. Hayatimda ilk defa frp'ye katılma fırsatı elde ettim

sonra yakından bir cosplayer(her halde böyle denilio) gordum vs.. ama benim için gitme vakti yaklasirken içime garip bir hiss oturdu bu ne ya.....:qhipnoz: Etkinlikten eve geri dönüste tüm yoll boyunca bunu sebebi ni düsüşündüm..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Frp güzeldi. Özelliklede ciddileşirken yandan düdük sesiyle yapılan dans ve minder savaşı ile daha bir eğlenceliydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Frp de gerekenden fazla zaman gecrdiğim icin diğer etkinliklere katilamadim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Quiz yarışmasına katılsaydın ödül alacağın kesindi. İlk grupta anime bilgimizle üçümüz vardık ve fantastik soruların çoğunda pass derken sizin masanın hepsini cevapladığını biliyorum. 2 cevapla ödül kazanmak, hemde son beraberliği bozan cevap "sonic" ise harika, tabi ödül o figürlerden olmasa daha iyi olurdu ama neyse XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çeşitli kaynaklardan gördüğüm fotoğraflara dayanarak oldukça eğlenceli geçtiği görülüyor... darısı tüm illerin başına:2813:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilgicon Cosplay videosu;

Eğlenceliydi, bu videodakiler cumartesi günü olanlardır. Pazar günü gitmediğimden çekemedim.

Spatiate, izmirde de düzenleniyor. Birkaç ay önce maidcafe temalı parti ve geçen ayda izmircon vardı. Yine birkaç cosplayde yapıldı ve steamhive'da oradaydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilgicon Cosplay videosu;

Eğlenceliydi, bu videodakiler cumartesi günü olanlardır. Pazar günü gitmediğimden çekemedim.

Spatiate, izmirde de düzenleniyor. Birkaç ay önce maidcafe temalı parti ve geçen ayda izmircon vardı. Yine birkaç cosplayde yapıldı ve steamhive'da oradaydı.

izmircona kısa bir süre uğramıştım, ama pek renkli geçiyor gibi görünmüyordu açıkçası(steamhive da varmış, daha sonradan öğrendim:D)... ama maid temalı parti bayağı güzeldi, sevgili ömür ve özere o parti için tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz buradan :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, sonradan kıyafet değiştirip gezdi Steamhive. Bu arada sende o ve diğerleri gibi torucon'a geliyormusun? Bu seferkinin sponsoru nintendo olduğundan bayağı renkli geçecek gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, sonradan kıyafet değiştirip gezdi Steamhive. Bu arada sende o ve diğerleri gibi torucon'a geliyormusun? Bu seferkinin sponsoru nintendo olduğundan bayağı renkli geçecek gibi.

%50 %50 şu anda oranlar, gelmek istiyorum(geçen seferden kullanamadığım bir cosplay kıyafetim duruyor sandığımın içinde, giymem lazım:D) ama bakalım o andaki şartlar ne gösterecek:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilginize: Etkinlik tarihi geçtiği için başlığı bu kısma taşıdım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?