Jump to content
  • Kayıt Ol

Need For Speed: The Run

ishak

Önerilen İletiler

Need For Speed özüne geri dönüyor

yarış oyunlarını efsane ismin the run la oyun severlerın karşısında

pistlerden geri sokaklara tekrar gecen oyun SHIFT serisin istenilen başarıyı kazanamasındamıdır billinmez ama bu yeni oyuna en son grafik motur olan Frostbite 2 yi kulanıyor parcalanma gercek düzeyde bire bir aynı dx10.1 ve dx11 desteklemekde (dx10 dan daha düşük ekrankarlarıyla calışmaz)

senaryo amerikada gecmek de ölümüne bir yarış hiç bir kuralın olmayan yarışta en hızlı ve acımasız olan kazanır sizi sadece yetenekleriniz ve aracınızdan başka hayat tutan hiçbir şey olmayacak

çıkış tarihi :17 Kasım 2011

Trailer :

(worless tam gaz) :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 25
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ishak

10

• Aurora Borealis

8

• gundamaster

4

• Beyazm

2

:D hakkatten haaa ayağımı gazdan çekmeme fırsat vermiyorlar:D trailer çok heyecan verici olmuş inşallah oyunda öyle olur gel kasım gel :qalkis: ama şu shift sevdasından vazgeçmiş olmalarına özellikle sevindim tam çakma gran turismo gibiydi ve tabi gran'ın kalitesinin yanından bile geçmiyordu ama drfitleri zorlaştırmışlar azcık delirtmedi değil.. anladığım kadarıyla most wanted ve cabon vari duruyor oyun inşallah öyledir. undercoveri gibi olmasın oyuna ne zaman başlamıştım ne zaman bitirmiştim anlayamadım bile hem çok kolaydı hemde kısa kassan 2 günde bititrsin yani.. bu öyle olmaz inşallah.. paylaşım için ellerine sağlık
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eskilerden Porche ve sonradan most wanted en severek oynadığım unutulmayan oyunlarım arasındaydı, bu da onların bıraktığı etkiyi bırakır umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bligilere göre 12 saat gibi bir süreye sahipmiş amerikani bir uçundan girip diyer uçundan çıkıyomuşsun :Q modifiyeden ziyede saf arabaları kulanmak daha heycan verici olacak

sence?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Shift serisi need for speed gibi bir oyun klasiğine bence yakışmayan oyunlar bütünüydü. GT'ya rakip olacağım diye kendi özlerinden niye dönüş yapmışlardı anlamsızdı zaten.

Bu oyun güzel gibi gözüküyor bakalım bizim gibi most wanted ve carbon serilerini daha çok sevenlerin beklentilerini karşılayacak mı?

Yalnız sürekli ardı ardına oyun çıkarıyorlar bu da ben de gelecek oyunun kaliteden yoksun olacağına dair şüphe duymama yol açıyor. Hızlı değil de ince eliyip sık dokuyarak emin adımlarla kaliteli bir şeyler ortaya çıkarmalarını dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Görünüşlerinden ziyade araçların motorlarını modifiye etmek hoşuma gidiyordu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende modifiye taraftarıyım orjinal arabalarla yapabileceklerin sınırlı ve o oyunu özel kılanda modifiye eğer izin vermiyorsa shif gibi sana oynun etabına göre kendi araba verir demektirki o da berbat bir şey hiç sevmiyorum o yönünü yalnız inşallah benim Nissan GT-R' ı unutmazlar :qegenmis: ama gundum'ın söylediğide doğru ardı ardına oyun çıkarmalarıda kalitesi konusunda şüphe ettirmiyor değil

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arabalı oyunlar nedense sıkıntıdan patlatıyor beni, beceremeyişimin verdiği sıkıntıda tabiki arttırıyor ortalamayı :) ama ama izledim görüntüler gerçek gibiydi baya başarılı grafikler ^^ saol ishak tanıtım için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nissan Skyline GT-R R34 kasa hastasıyım

worless senile bi ara kapışalım pistler tozunu kaldıralım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben sadece pc de oynuyorum ps falan dersen anlamam gundam ps de bir temiz ifademi aldı cık bana göre değil klavyeye alışmışım ben

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ps yok efendim pc de oynuyorum Pontiac GTO drfi yapalım :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

heheh süper gelsin gelsin nihahahaha yanlız bu seferde undercover den çakmışlar oynu ya birbirini kopyalama mantığından halen vazgeçmemiş bunlar cık cık cık .. neyse yarış olsunda ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Videodaki gibi hava şartlarının oyuna katkısı olursa şahane olur. NFS'nin silkelenip bir nefes alması lazım sürekli kendini tekrarlıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tüm cevre efeklerini tam kulanmışlar oyun içinde gecerliymiş ve online modu da ekli !niternet üzerinden de açlan odalarlada arkadaşlarla birlikde oynanabilir :qegenmis: alırım anahtarını worless

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bak Worless net üzerinden oynanıyormuş. Artık yaparız şu kapışmamızı. Daha kaçacak yerin kalmadıfgfgtf İshak'ı da katarız aramıza :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tüm cevre efeklerini tam kulanmışlar oyun içinde gecerliymiş ve online modu da ekli !niternet üzerinden de açlan odalarlada arkadaşlarla birlikde oynanabilir :qegenmis: alırım anahtarını worless

pc de zor alırsın be...erre44

Bak Worless net üzerinden oynanıyormuş. Artık yaparız şu kapışmamızı. Daha kaçacak yerin kalmadıfgfgtf İshak'ı da katarız aramıza :)

ps de oynayamadımı ve anahtarımı aldığını söylemiştim ama iş pcde oynamaksa canım snein de anahtarını itina ile kolleksiyonuma katarım...

sonra bi kıza yenildik diye ikinizde ağlamayacaksanız ben varım..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Rakibi cinsiyetine göre değerlendirmiyorum oynayışına göre değerlendiriyorum. Fena oyuncu hatunlar var severiz sayarız kendilerini.

Pc'de de oynarız hiç farketmez. Tozumu yutmayasın diye bir maske tak ama önce...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o zor be canım sen benim tozu mu göremeyeceksin bile...wew434

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

görelim efendim oyun hele bi gelsin haftada bir araba alırım senden :Q worless:qgel:

a.m.t. en hızlı 3 şöförü neler yapacak görecez

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:)) önce bir oynumu gör be istersen ishak o kadar geniş gelmedensallss
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iyimi desem kotumu desem yeni bilgiler için oyun için gereken alt taban sitem gereksinimleri Core i3-540 3.06GHz / AMD Phenom II X4 805 işlemci, Nvidia GeForce GTS 240 /ATI Radeon HD 6750M Ekran Kartı, 3 GB RAM, 9 GB Boş wr5r

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

En sonunda GTA türevine çeviricekler ondan korkuyorum..Carbon'dan sonra iyice saçmalamaya başladı NFS.

Aslında ne kadar hoşuma gitsede MW ve Carbon'da oyuna dahil olan aşırı lüks araçlar ( porsche,lamborghini) Underground ve Underground 2'nin verdiği o sokakta yarışma hissini söküp attı benden.MW'daki tüm yarışların gündüz olması da ayrı bir mesele.. Ya da ben eski kafalılığım yüzünden tabularımı yıkamıyorum.

Run'ın sistem gereksinimlerine de bakılırsa NFS fanatiklerinin azımsanamayacak bi kısmı yeni bi' sistem toplayacaklardır.İlk defa NFS bir oyununun ardından çıtayı bu kadar artırdı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?