Jump to content
  • Kayıt Ol

Malatyalı Animeciler Buluşması

CHOBiTS

Önerilen İletiler

Arkadaşlar Malatyalı bir animeci olarak sitemiz sayesinde tanıştığım Bedifeci, Sky_King_Goko ve VarOlanBiri ile görüşüp anime takası ve doyasıya sohbet etme zevki yaşadım.Genelde birkaç kişi şeklinde yaptığımız bu buluşmaları sitemiz ve Facebook aracılıgıyla diğer Malatyalı yada Malatya'da bulunan üyeleride katarak dahada büyütmek istiyoruz.

Buluşma yeri ve tarih için görüşlerinizi ve imkanı olan arkadaşlarının katılımını bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 19
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

4

• VarOlanBiri

3

• bedifeci

2

• Beyazm

2

gerçekten iyi olur.ben de sitede aktif olmadan önce benim gibi animelerle ilgilenen malatyalı arkadaşların olabileceğini hiç düşünmezdim ama varmış ve bakalım daha da çıkacak mı.haftasonu olduktan sonra ve de çok önemli bir şey olmadıkça kesin katılırım da bu toplantıya

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uykumu bölüp kalkıp gelebildiğime göre, malatyada olan herkesin gelebileceğini düşünüyorum:D Belki malatyalı vardırda haberimiz yoktur:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Malatya'dan Istanbul'a da yolunuz duserse gorusup yuzyuze de tanismak isterim arkadaslar. Istanbul diyorum cunku Erdek'e gelmenize ihtimal vermiyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu aralar buluşmalara ayrı bir sempatim var hepsine katılmak geliyor içimden tarih bana uygun olursa bende sivastan yanınıza gelmeye çalışırım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Malatyada oturdugum bu kadar açık edilmemişti.qheyArtık organizasyonu büyüklügüne göre katılım yaparız.Bari faceboktada adresimizde filan duyurun.:P Yine dört kişi omayalım :www:Bu ara anime ile ilgisi omayan bayan çagırmayın ha ne diyeceğimi şaşırırım.:006-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yakın olsak katılırdım ama ne yazıkki baya uzağız, katılacak herkese iyi eğlenceler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Malatyalıyım ama Malatya'da değilim. :P

Yazın kısa bir süreliğine Malatya'ya gitme ihtimalim var, eğer zaman örtüşürse ben de gelebilirim bir buluşmaya. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende malatyalıyım ama Byrm-dono gibi sadece yazları gidebiliyorum olurda yaz zamanı bi buluşma olursa katılabilirim tabi zamanda uyarsa:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Malatyada oturdugum bu kadar açık edilmemişti.qheyArtık organizasyonu büyüklügüne göre katılım yaparız.Bari faceboktada adresimizde filan duyurun.:P Yine dört kişi omayalım :www:Bu ara anime ile ilgisi omayan bayan çagırmayın ha ne diyeceğimi şaşırırım.:006-32:

engin senden de bir mangal organizasyonu bekleriz:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

engin senden de bir mangal organizasyonu bekleriz

Benden çok magal bekliyen var.:006:Bu aralar para çıkışmıyor.:020-32::020-32:Bu ara toplama işi bana ait degil kim başlığı açmışsa o sorumludur.qdislers Malatyada olmasa da Malatyalı anime sever görmek hoş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benden çok magal bekliyen var.:006:Bu aralar para çıkışmıyor.:020-32::020-32:Bu ara toplama işi bana ait degil kim başlığı açmışsa o sorumludur.qdislers Malatyada olmasa da Malatyalı anime sever görmek hoş.
Sorumluluğu bana gaz veren Erdal ve Gökhan'la da paylaşmak istiyorum.

Bu buluşmayı 19 mayıstan sonra haftasonu yapmayı planlıyorum.Sizler içinde uygunsa tabi.

Katılamayacak üyeler için yazın yeni bir buluşma daha yaparız.Biz animeciler birbirimizden fazla uzak kalamayız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animecilerle mangal keyfi, düşünemiyorum bile:)

Aslında havalar güzelleşti, bir mangal keyfi olur ama 3 kişiyle hımmmm:P

Neyse iyi bir tarihe ayarlayında, belki katılım olur 2-3 kişi daha, o zaman biraz daha canlı olabilir...!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla buluşmalar çok eğlencei oluyor katılmak isteyip tereddütleri olanlar varsa baştan diyeyim. İstanbul dışına bu aralar kıpırdayamıyacak haldeyim yoksa farklı şehirlerdeki buluşmalar aslında hep daha cezbedici geliyor bana.. hem yeniyerler görmüş olmak hem ortak zevklere sahip olduğum arkadaşlarla sohbet etme imkanı bulabilmiş olmak açısından.. şimdiden hepinize iyi eğlenceler dilerim..

not: mangal demeyin mangal sihirli bir kelime:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genelde 3-4 kişilik buluşuyoruz sık sık saatlerce muhabbet ediyoruz. Keyfine doyum olmuyor yeterki aynı dili konuşalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Umarım güzel bir buluşma olur ve umarım bir 400 iletide alır bu konu ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar sanırım tatil başlamadan yapılacak bir buluşmaya 5-6 kişiden fazla katılım olacağını sanmıyorum.Haziran sonuna doğru bir buluşma yaparsak katılım daha fazla olur gibi.Sizlerin düşünceleri neler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sene tatile çıkmayı düşünmüyorum, çalışacağım için malatyada bulunacağım. Ama kısıtlı bir zamanım olacak. Pazar gününe ayarlarsanız bir şeyler düşünülebilir:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

hımm . haziran sonu gibi bende katılabilirim :)

@ bayram senide bekliyorum :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?