Jump to content
  • Kayıt Ol

İçinizdeki Nostradamus !!

hione

Önerilen İletiler

Başlığı görüp 'bu ne şimdi' dediğinizi duyar gibiyim , hemen açıklayayım izlediğimiz animeler olsun yada takip ettiğimiz mangalar olsun hemen hepimiz serinin ilerleyen bölümlerinde yada chapterlarında olacaklar hakkında bir yada bir kaç tahminde bulunuruz ve arada sırada da olsa bu tahminlerimiz tutar. Eğer ki bu tahminlerimiz çok keskin ve tam isabet tahminler ise hadise gerçekleştikten sonra birileriyle paylaşırız ama tabi bu herkes için çokta inandırıcı olmaz , genelde alınan tepki 'hade canım sende' olur. Hal böle iken bu tahminlerimizi, öngörülerimiz gerçekleşmeden burada yazılı olarak paylaşalım ve o gün geldiğinde 'işte ben demiştim' cümlesini rahatlıkla söyleyebilelim diye bu başlığı açtım...

bununla ilgili olarakta birkaçta açıklama yapmak istiyorum hemen ;

* Öncelikle ve en önemlisi öngörünüz manga olsun anime olsun hiç bi şekilde yayınlanmamış olması gerekmekte şöleki; atıyorum 400 bölümlük bir seriye yeni başlamışsınızdır ve 100 küsürünce bölüme gelince kafanızda bir ışık parlamıştır ve 'ilerde kesin şu şu olacak' dersiniz ama seri hali hazırda zaten 400 bölüm yayınlanmıştır ve tahmininiz olan olay 300 küsürünce bölümde gerçekleşmişse eğer, bunu animelerdeki şu terimle ifade edeceğiz 'No count'

* İkinci olarak tahmininizde bulunmadan önce mümkünse günün tarihini , anime ise güncel bölümünün sayısını , manga ise kaçıncı chapter'da olduğunun belirtilmesi,

* Son olarakta eğerki tahmininiz gün gelir gerçekleşir ise ; tahmininizin bulunduğu yazı ve öngörünüzün gerçekleştiği bölüm sayısı yada chapteri bana özel mesaj olarak atarsanız eğer (illa ben olmama gerek yok tabi bölüme edit yetkisi olan herhangi bir admin arkadaşta olabilir) bunu ilk mesaja tahmini yapanın adı, tahmin tarihi , gerçekleşme tarihi ve spoiler içinde de öngürüsüne yer vererek eklemeyi düşünüyorum ...

bu kadar anlattım birde örnek vererek açılışıda yapayım bari,

Naruto

Tarih : 30.04.2011

Anime Bölüm : 209 (henüz 200. bölümdeyim ama izlemediğim 9 bölüm içinde gerçekleşmemiştir umarım yazacaklarım :D )

Manga Chapter : 536 ( sadece animesini izliyor olsamda netten baktım son bölüm bu olsa gerek. kaynak: mangareader)

her ne kadar gerçekleşmesini istemesemde içimden bir his Hinata'nın ilerleyen zamanların birinde çok çok dramatik bir biçimde hatta ve hatta narutonun kollarında öleceğini söylüyor , şimdi içinizden şey geçiyor olabilir madem ki mangasını okumuyorsun nerden biliyorsun bunun gerçekleşmediğini die, cevabı basit böylesine bi olay gerçekleşmiş olsa kadim dostum olan zhenya bana iki eli kanda olsada bir şekilde söylerdi çünkü hinata benim favori karakterlerimden biri olduğu kadar zhenya içinde önemli bir karakterdir, eğerki ztn bu olay gerçekleşmiş ve benim haberim yoksada yukarıda da belirttiğim gibi bu tahminim No count olarak değer kazanacaktır...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• hione

2

• lantis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Reserved ... (Olası Nostradamus patlamasına istinaden)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende one piece'den birşeyler söyleyeyim

30.04.2011

anime 495. bölümde

manga 622. bölümde

hem mangasını okuyorum hemde animesini izliyorum bence hacchi umarım doğru yazmışımdır adını luffy'nin tayfasına katılacak bence

ayrıca franky'nin doctor vegapunk'un oğlu olduğu ortaya çıkacak

Hadi bakalım tutacakmı kehanetlerim

not: Oda yüzümü kara çıkartma

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?