Jump to content
  • Kayıt Ol

Captcha Sorununa KESIN CÖZÜM!!

miko

Önerilen İletiler

Selam arkadaşlar söyle başlayım bizde eğer aynı sorunu yaşıyorsanız. Bu programı sizede öneriyorum. Ben denedim gayet güzel çalışıyor. Sizin yerinize captcha otamatik giriyor. Şimdi nasıl yapacağınızı anlatayım.

İlk Öncelikler

1. Ilk once sitenin adresine giriyoruz. siteye üye olmanız gerekiyor. Uyelik icin tikla

e-posta adresinize gelen aktivasyon link tıkladığınızda size 100 kredi verir. O kredi bittğinde para ile satın alabilirsiniz.

( Referrer yazilan yere, Miko07 yazarsaniz harika olur :) )

2. ister siteden isterseniz verdiğim link bu programı indirebilirsiniz.

CaptchaTrader Indir

3. indirdikten sonra rar açıyoruz. İki dosya vardır biri not defteri halinde biri ise klasör halindedir. Bizim için önemli olan klasördür."captchatrader" klasörü açıyoruz ve orda bulunan "captchatrader" not defterini biçimde açıyoruz. Açtıktan sonra siteye üye olurken kullanmış olduğunuz kullanıcı ve şifrenizi oraya yazıyoruz.

4. Şimdi programı nereye atacağımıza geldik bu işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra C:\Program Files\JDownloader\jd\captcha\methods\ içine atıyoruz ve işlem tamam umarım yardımcı olurum.

Resim koyuyorum iyi eğlenceler.

captchatraderresim.png

20.04.2011 Eklenti yapılmıştır.

Kredi kazanmanın yolu 10 dk 10 link kredi kazababillirsiniz. Bedava resimli anlatım. Bende yeni keşvettim. Bilmeyen arkadaşlara anlatayım.

1. Earn Credits Tıklıyoruz.

2. "Waiting for CAPTCHA.." Gelir sonra bulunca "Received CAPTCHA" bu yazar.

3. CAPTCHA kodu gelir. Önemli sizden önce kodu yazan olursa Connection lost: Don't idle. Refresh the page to connect again. olur ve sayfayı yenilemeniz gerekir.

4. Yukardaki kodu yazsın sonra send butonuna basın.

5. Yazdığınız kodların onaylanması bekleniyor demektir.

6. Kodların onaylandığı ve 7 kredi kazandınğınızı gösterir.

7. Yeni kod gelince zil calar.

8. Hesabınızdaki kredileri gösterir.

captcha.gif

Not: Okuyan herkese teşekkürler bana çok yardımcı oluyor.

Umarım işinize yarar.

Alıntıdır. Arkadasimizin Kendi upload ve anlatımlarıdır.

Bir arkadas paylasti benimde cok isime yaradigi icin paylasmak istedim.

Alintidan alintidir yani anlayacaginiz kesinlikle benim degildir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• miko

3

• Susano'o

1

• Retsamllort

1

• multimate_pnd

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

jdownloader ile indiren arkadaslar bilir bircok anime indirmek istediginizde fileserve v.b. sitelerden caphtca kodunu girmenizi ister bu islem tamamen o captcha sorununu kaldiriyor ve chaptcatrader sitesinde bulunan herhangi bir uye kodu dogrulayip indirmeye devam ediyor.

Boylece zaman kazaniyoruz ama bunlara credist lazim creditsleride yukarida anlatilan islem ile kazanilabilir hale geliyor tek sorun ise sana 7 credits veriyor ama 9 aliyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok basit bir sistem ama herkes parayla kredi alırsa işlemez. senin captcha resmini siteye gönderip online olan birilerine yazdırıyo, daha sonra sende siteye girip başkalarının captchalarını yazıyosun. yeterli üyesi varsa iyi işler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7 credits kazanan 10 credits geriye veriyor beles islemek isteyen hep dogruluyor.

bende credits almayi dusunuyorum ama simdilik degil zamanim var az biraz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?