Jump to content
  • Kayıt Ol

Game of Thrones 7.sezon

bedifeci

Önerilen İletiler

Yok yok daha çok şey var , açmadım içerigini ,çok açık veriyorsa hemen spoiler içine alayım.Bu ara snowla yine karşılaştık ama bu sefer o bölgedeki olaylar tat vermedi.Burdaki düşmanla ilgili varsayımlarda bulunacağım ama biraz daha ilerlemesini beklemek daha mantıklı.

images?q=tbn:ANd9GcR2o1ixVs28sTRV9XwzmqlOKjtHCcqbE3FD6qw4bVh_IW3hPf-FNw&t=1

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 195
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bedifeci

39

• gundamaster

17

• SPAWN-TheUndead

14

• lantis

11

yine çok heyecanlı bir yerde bitti bu entrikalar hiç bitmiyor dizide olaylar nereye varacak böyle çok merak ediyorum

ayrıca bu lord stark'ın çektiği nedir sürekli olarak birileri kuyusunu kazıyo adamın

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

dizi hakikaten müthiş gidiyor, hele ki paralı askerin şövalyeyi yendikten sonraki deklarasyonu müthişti. kitaba sadık kalmaları çok güzel ya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Of be nasıl bir bölümdü böyle. Harbiden taht oyunları ya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Of ya çok kötü bir noktada bitti. :002: Yönetici koltuğundayken kimseye güvenmeyeceksin.

Muhtemelen baba Stark gidici. Şimdi olmazsa da bu saflıkla giderse kesin gidici. Yine de eğer yazdığı mektup ölen kralın kardeşine ulaşırsa taht kavgaları arasında belki kendine bir çıkış yolu bulabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anam anam, biraz bölüm biriksin diye izlemiyordum. Şimdi 5,6 ve 7'yi izledim de :1459mr:

İşler çok daha güzelleşmeye başladı. :qalkis:

Şimdi kara kara bölümlerin çıkmasını tekrar beklemek çok suck XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7. bölüm son 20 dakikası hariç biraz hayal kırıklığıydı bence ama son 20 dakika da ömre değer :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7. bölümü web rip sürümünden degil de daha kaliteli bir sekilde izlemek icin bekletmistim ama simdi bölümü seyredince resmen sok oldum. Lord Stark o kumpastan nasil cikacak yahu? Bu arada baba Lannister"e bayildim, karizma adam! Ayrica o bastaki sahnede geyigi yüzerken konusma yapmasi gercekten cok iyiydi. Iste böyle sahneler dizinin kalitesini benim gözümde cok daha fazla arttiriyor. Bir de bu Lord Snow gece nöbetciligi icin yemin etti etmesine ama eninde sonunda mecburen firar edecek gibi geliyor bana. Fakat en önemli konu su an Lord Stark"in o tuzaktan bir sekilde kurtulmasi. Gel yeni bölüm gel...:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shae Rolü için Sibel Kekilli..

636175_detay.jpg

9 ve 10 bölümlerde oynayacak Kekilli Posta’nın haberine göre, ABD’nin HBO kanalında yayınlanan dizide, Shae isimli bir fahişeyi canlandıracak olan Kekilli’nin rol arkadaşları da tanınmış oyuncular. ‘Yüzüklerin Efendisi’ filminde Boromir karakterini canlandıran Sean Bean, Emilia Clarke gibi oyuncular dizinin yıldızları.

kaynak: http://www.gameofthrones.gen.tr/shae-rolu-ve-sibel-kekilli.html

Eger bu haber dogruysa ve rolü kabul ettiyse bu kadin bu rollerden kurtulamaz. Hem kendisi sürekli "yapimcilar sürekli olarak bana filmlerde fahise rolleri teklif ediyolar bu tarz roller istemiyorum demisti" hem de böyle yer yer cok olmasa da sert sevisme sahneleri olan bir dizide fahise rolü kabul ediyor. :animation732xl9vh: Kolay gelsin mi desek yoksa hayirli olsun mu bilemedimw323

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Taht Oyunları / Game of Thrones 8.bölüm

wr37m.jpg

Bu sefer Lord Stark’ın zindan ki haliyle başlıyor ,dizimiz.

Aryayı eğiten syrio forel'e de elveda diyoruz.

acyhxs.jpg

Ama kanımca bu bölüm tam hakkıyla verilmedi. Kaç Arya diyoruz.Kraliçenin entirikaları starklar tarafından seziliyor.Yazan el kardeşinizin ancak sözler kraliçenin, snow'un işide zorlaştı.Kuzeyden gelenler kapıya dayanmaya başladı.Tek başına birİsinin gelmeside ilginç ,amacı nedir tam anlamadık ,bakalım ileri ki bölümlerde ortaya çıkacaktır.Khal olmak ne kadar sıkıntılı Droganın adamları bile yeri gelince kafa tutuyor.Taryargen Drogayı yumuşattı yav ,kölelik meseleside onlar açısından değişti..Anne stark yuvaya döndü.Robb stark bu genç yaşta baya sorumluluk aldı.

Genel olarak şimdiye kadar en begendiğim bölümlerden biri oldu diyebilirim.Game of Thrones 9.bölümü merakla bekliyorum.

9.bölümden sahneler.

YouTube - ‪Game of Thrones Episode 9 Preview - Baelor‬‏

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

8. bölümü izleyip geldim. Bu bölüm meydan okumalarla gecti. Lord Stark in büyük oglu epey karizma yapti. Tahmin edildigi gibi Lord Snow babasinin hain damgasi yemesi üzerine firar etmeyi düsündü ama etmemesi Duvarin kumandanina yaradi. Ben hala iceriden birinin ya da su ufak lannisterin Lord Stark in lehine birseyler yapacagina inaniyorum. Yoksa cok mu optimistim nedir:ne noldu:. Su salak Sansa da Jeffrey denyo suna tam yakisiyor. Tencere yuvarlanmis kapagini bulmus olayi hic gurur yok kizda. Valla mükemmel bir dizi aynen devam diyoruz:962129:

Edit : Bu arada Game of Thrones Main Theme gercekten mükemmel. Tekrar tekrar dinlemek isteyenler icin YouTube - ‪Game of Thrones Main Theme‬‏

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Off, hiç kesmedi bu tek bir bölüm ya. Olmuyor olmuyor, ne kadar kendimi sıksamda olmuyor. Haftada bir yerine günde bir bölüm çıkarsalar ya. ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yine harika bir bölümdü ynei bölümü şimdiden iple çekiyorum, olaylar iyice karmaşıklaşmaya başladı şu ak yürüyenler olayını iyice merak etmeye başladım. drago'yu khalesi iyice elinde oynatıyor bu ne yaa koskoca khal her zaman yaptıklarını yapmıyor onun için çok tehlikeli hareketler. daha fazla adamı ona karşı gelebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ak yürüyenler tipik Undead'lerimiz. Yani bendenler qkasd (Çaktırmayın ben babalarıyım)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-Korkuyor musun Robb?

-Sanırım evet

-Güzel

-Neresi güzel bunun?

-Çünkü bu aptal olmadığını gösterir..

Çok fazla bu dizi ya... :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

-Korkuyor musun Robb?

-Sanırım evet

-Güzel

-Neresi güzel bunun?

-Çünkü bu aptal olmadığını gösterir..

Çok fazla bu dizi ya... :)

Bu konusma gercekten güzeldi! Bir de dombili Sam in su sözleri cok iyiydi.

"Ak Gezenler…binlerce yıl buzun altında uyurlarmış. Uyandıkları zaman da… Umarım Duvar yeterince yüksektir.”:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Taht Oyunları / Game of Thrones 9.bölüm

2rdav7m.jpg

9. Bölüm genel anlamda taktiklerin içinde yer aldığı ,beklenmedik itirafların olduğu bir bölümdü. Sansa’nın yalvarmasının bile çözüm olmadığı anlaşıldı.Ok yaydan çıktı.Bu kadar hızlı beklemediğim son oldu. Keşke Lord Stark gerçekleri söyleseydi. Şunu söylemesine rağmen: Oysa Sırf birkaç yıl daha yaşamak için onurumu mu satacağım? Ancak kızlarının yaşamı için eğildi boynu.

Lord Snow’un gelişimini merak ediyorum. Hediyesini aldı , bir Mormont kılıcı ,Uzunpençe.Gelen haberler Snow’u sersemletti ve Lord Snow beklenmedik itirafla karşılaştı.Snow ,Aemon Targaryen'le karşılaştı.

Freyler’le de karşılaştık.Evlendirme meselesi hoştu.Freyler destek için Starklara şartlar sundu.Kimi zaman galibiyet için istemedigin kararlar almak zorundasın ,Robb’un durumu da bu olacak.Robb askeri az olan Jaime’Yi yakaladı.Bu sahnelerin olmaması hoş olmamış.

Khal Drogo’nın yarası iyice kötüleşti.Yapılan kan büyü ise ilginçti.

Tyrion yine güldürdü (Vadinin barbarları meselesi)Tyrion için bir o kadar da dram vardı (geçmiş)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kitabi okumayan benim gibi biri icin 9. bölüm sonu resmen bir soktu:qsokkksok:. Valla izleme istegim biraz azaldi birden. Ama bu tamamen o karakteri cok sevdigimden kaynakli bir sey tabii ki. Ama görünen o ki dizinin konusu kisilerden daha önemli gidecek. Sanirim Robb Stark, Jamie Lannister in karargahina baskin yapip bir kacirma operasyonu yaptilar. Cünkü baba lannister Jamie nin emrine 30.000 asker vermisti.

Zaten Robb un arkadasi bunu yakalamak icin 10 tane adamimizi harcadik demesi aklima bir kacirma baskini yaptiklarini getirdi. Gerci bölümün sonundaki olaydan sonra onu canli tutma ihtimalleri epey azaldi gibi.

Bir de kisisel fikrim ilerde Lord Snow un bir sekilde ailenin basina gececegi seklinde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim içinde bu bölüm tam bir şoktu fakat Robb doğru bir strateji izliyor. Olaylar iyice karıştı bakalım finaldeki haberi aldıktan sonra Snow ne yapacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Snow'un annesi kim , merak uyandırıyor. Aile içinde üvey olsa da bağlılığı var.Daha sonra kötü bir insana dönüşme ihtimali olur mu?Sanmıyorum. İlk bölümde kurt yavruları paylaştırılırken en son snow'un kurdunun bulunması ,ve beyaz olması ,Snow'a ayrı anlam , yüklendiğini gösteriyor.Snow'un ilk seveceği bayanda özel olacak gibi neyse...:011:

136069_isaac-hempstead-wright-as-bran-stark-and-kit-harington-as-jon-snow-in-game-of-thrones-2011.jpg

İşin açıkçası Robb bundan sonra, ana karekter olur mu? Arya'nın durumu da içler acısı,erkekler dünyasında bir bayan.Onun gelişimi de ilginç olacak.Önceki yazılar da belirtildiği gibi karakterler sabit değil ,daha kurbanla verileceği ortada belki de romanın dizi yapılmasının nedeni karakter çeşitliliğinin fazla olması ve önemli nokta olayların yaşanması.

[bimgx=200]http://emedeme.tumblr.com/photo/1280/6468690142/1/tumblr_lmp9g7jheD1qgoy8i[/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bari biraz savaş şahnesi görseydik kardeşim. Oldu bittiye getirilecek şey mi bu.:neqoluyor:

Boromir'imize yazık oldu. Bunun olmasını beklemiyordum. Kendi içinde onuruyu ile hakkı rahmetine kavuştu. Üzgünüm, kısada olsa bir ağıt yakacağım gidenin ardından.

Rüzgâr fısıldadı boşluğa

Gök gürledi karanlığa

Yitip giit kuzeyin oğlu

Şimdi kim duracak sarı çıyana

(Copy Paste değildir. XD)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Taht Oyunları / Game of Thrones 10.bölüm ve sezon finali.

1zf1zsm.jpg

Jack havalara girdi ,bir o kadar da kendini aştı (acı çektirme ve kötülük konusunda).Sansa garip bir yetimi oynuyor. Kılıçtaki kan bölümü anlatıyor.Aryacım şoku atlatamadı.Kuzeye yolculuk başladı.Starklar da büyük şok yaşanıyor.

"Kız kardeşleri onların elinden aldıktan sonra ,hepsini öldüreceğim". Robb Stark

Robb beklemediği desteği aldı.Krala itaat yok.Kuzeyde ki Kral

Drogoya da elveda ,çoçuguna da

Daenerys taryargen bölümün ve ilk sezonun sonuna damgayı vurdu,

Neydi o.

Yumurtanın faydası.

Kimi zaman kurt

kimi zaman ejderha

bakalım son nasıl olacak.

Skins karakteri ile ikinci defa karşılaştık.Diğer bölümlerde bu karakter süpriz gelişim gösterebilir.

Dizi daha fantastik bir hal alıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Böyle bir finalden ve görmek istediklerimden sonra ki nihayet. Gel de bekle ikinci sezonu.

Daenarys Targeryan boşuna favorim olmadığını gösterdi son kısımda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?