Jump to content
  • Kayıt Ol

Heaven's Door

Savage

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Heaven's Door

TANITIM

Harumi neredeyse tüm hayatı boyunca hastanede yaşayan bir kızdır. Yaşamını tehdit eden hastalığını hep kendi içinde saklamıştır. Bu sıradan hayatı yeni gelen hasta ile değişmeye başlar. Bakalım Harumi'yi neler bekliyor?

14445.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Heaven's Door

İngilizce: Heaven's Door

Japonca: ヘブンズ ドア

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 1

Bölüm sayısı: 4

Yayım: 23 Eyl 2008 - 7 Eyl 2009

Dergi: Sho-Comi Zoukan

Eser: Ranko Hongou (Hikâye & Çizim)

Türler: Dram, Shoujo, Piskoloji

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1737

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 16:20 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 10741

Tanıtım: (Mangayı aldığım yerden yaptığım İngilizce çeviridir. Başka bir siteden alıntı değildir.)

KİŞİSEL NOT: 

Spoiler

Olay, Olay Akışı, Çizim ve Atmosfer:

Olay: Kendini bildi bileli bir hastahanede yaşayan Harumi, hastahanenin bir parçası hatta "efendisi" durumuna gelmiştir. Bu sıkıcı hastahane yaşamının verdiği karamsarlık, yeni gelen hasta Masato tarafından yavaş yavaş çözülecektir. Olay bundan ibaret.

Olay akışı: Mangaka nesneleri ve olayları, aslında biz farketmeden ilintiliyor; nesnelerin özelliklerinden yararlanarak başka bir olaya çıkış yapıyor. Komedi, karamsarlık, umut ve ölüme şüphesizlik duygularını harmanlayarak olayın akışına yerleştiriyor.

Çizim: Karakter tasarımları mangaya göre çok yeterli ve sade. Yan karakterler çizimlerinde pek uğraşmamış gibi görünüyor. Mekan ve nesne tasarımları da başarılı.

Atmosfer: Mangadaki atmosfer aslında her insanın hissedebileceği olgular üzerine tasarlanmıştır. Genel itibariyle hüzün ve umut yoğunluklu bir havası var.

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...
  • İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Savage

1

• Aurora Borealis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

okuduğum en etkileyici mangalardan biri gerçekten benim konusu çok hoşuma gitmişti hayattan her an zevk almamız gerektiğini hatırlatıyor bana

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?