Jump to content
  • Kayıt Ol

2011 Yaz Anime

ozman

Önerilen İletiler

• İleti 38
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Akuma_Blade

2

• DevilRanger

2

• fishéyé

2

Özellikle beklediğim ovalar var yaz sezonu güzel olacak gibi, kissxsis,air gear, hellsing ultimate 8, higurashi no naku, bunları sabırsızlıkla bekleyeceğim:=:parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir yaz dönemi bizleri bekliyor. Marvel'dan ağzım yanmış olsa da Blade'i bekliyordum. Umarım patılcan olmaz yoksa yazık olur daywalker'a.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Last Exile 2 – Ginyoku no Fam

Nurarihyon no Mago 2

Natsume Yuujinchou San Gibi devam serilerini görmek güzel ama FMP hala aralarında yok.

Ikoku Meiro no Croisée güzele benziyor

Manyuu Hikenchou da bu sezona yetişmiş anlaşılan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her sezon "bu sezon mükemmel" diyoruz, 2-3 ay sonra kendimizi lolicon'lardan lolicon beğenirken buluyoruz. Kanımda hayal kırıklığı bğir sezon daha.

Appleseed XIII: Appleseed'in stüdyosuna haciz geldiği için yaz ayında çıkmayabilir/gecikebilir yada iptal edilebilir.

Towa no Quon : Umanosuke Iida usta anısına izlenecek.

Black Lagoon, Hellsing Ultimate ve Full Metal Alchemist Brotherhood Movie : Yalan yok valla. Sadece adet yerini bulsun diye izlenecek.

Saiyuki Gaiden : Kötü kaliteli fansublar yüzünden yıllar önce bırakmıştım. Umarım seriyi bu kez severek izlememi sağlar.

Blade : Marvel hayranı değilim ama Blade sevdiğim bir karakterdir.

Last EXILE Ginyoku no Fam : Gecikir mi bilemem ama her türlü izlenecek.

Idolm@ster : Şaka gibi Mecha Xenoglossia'dan sonra düzgün bir seri görmek hakkımdır sanırım. Aslına bakarsanız K-ON ve de Vocaloid'den pek hazzetmeyen birisi olarak merakla bekliyorum. Chihaya reis :)

YouTube - "Me Ga Au Toki (ç›®ãŒé€¢ã†çž¬é–“)" English Sub THE IDOLM@STER HD Lyrics

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bekleyelim görelim bakalım, umarım takip edilecek 1-2 seri çıkar aralarından:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bencede bu yaz ilginc ve eglenceli animeler var bu yaz kimse bos kalmaz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hıııımmm... Blade'i en son Howard Chaykin'in yorumuyla okumuştum. Eli kopmuş, ağzı burnu dağılmış vaziyette ortalıkta dolanıyordu. Hikaye fena değildi. Açıkcası Blade'in filmlerle beraber fazlasıyla şişirilmiş 3. sınıf bir Marvel karakteri olduğunu düşünüyorum. Blade yerine Sergio Bonelli'nin Dampyr'ini tercih ederim. Ki Türkçe olarak da yayımlanıyor.

Bu arada Mad House Ghost Rider'a el atacak diye duymuştum. Diğer Marvel animelerinden bağımsız Danny Ketch'li Rider ÇR'lerini animeye uyarlayabilirler. Neyse...

Appleseed haricinde yaz sezonuna dair beni çok fazla heycanlandıran bir proje yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Listeye şöyle bir baktığımda cezbedici iki anime görüyorum. Appleseed ve Natsume yuujinchou.

Blade'e de bir göz atarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nedense aralarından pek dişe dokunur seri göremedim, Baka to Test'in yeni sezonuna ve de Gainax'ın yapımına göz atarım büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Appleseed'de kızın suratı her yeni filmde evrim geçiriyor resmen xD Olay Cloud'un normal bir adamdan gittikçe bishounene hatta kıza dönmesine benziyor xD

Baka Test İşte budur dedirten seri oldu. 2.sezondan haberim vardı sonunda bu yaz izleyebilicez <3

No.6 nasıl bişey olacağını tam kestiremedim ama ilginç geldi.

Blood_C belki hemen olmasa da çıktığında ptw listemde yer alıcak.

The idolmaster hafif ecchi esintileri yaratacak gibi dursa da nasıl birşey odlugnu merak ettim, çıkınca büyük ihtimalle izlerim.

R-15 haha kesin izlerim xD

utao no prince-sama wow çizimleri vbe bishounenleri yeter qkralll

Blade olur da izlenmez mi arkadaş :D umarım iyi bir adaptasyon olur.

ovalardan ise;

kissXsis

saiyuki garden

kuttsukiboshi

charnival phantysm

hakuoki (o sondan sonra =.=.........)

maria holic (ilk sezonu izlemek lazım tabi önce :D)

vitaminXaddiction ilginç duruyor

filmlerden ise;

towa no quon

fma (oha fma 0.o tüm listede ilk izlenecek film belki de bu :D inanılmaz sevindim buna)

heart no kuni no alice de bishieleri ve güzel çizimleri hatrına bakacağım bir seri

Sonuç olarak acaip dolu bir sezon olacak gibi :D Çıkmasını beklediğim ama hala duyurulmayan projelere ise üzüldüm tabi :/ ve de yine loli dolu bir sezon =.= Artık yadırgamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçekten çok boş bir sezon. Sadece appleseed ve iki bones yapımı( towa no quon ve no6 )izlenebilecek kalitede bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dün listeyi gördükten sonra 2011 güz dönemindeki serileride buldum ama böyle toplu bir liste olmadığı için paylaşmadım.:cicekq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baka to test to : Kesinlikle izleyeceğim seri. Bekliyorum sabırsızlıkla.

Dantalian no Shoka: Garip bir seri gibi geldi gözüme çizimleri güzel.

Blood C:

R-15

Itsuka Tenma no Kuro-Usagi

Ro-Kyu-Bu

Kamisama Dolls

Denemeyi düşündüklerim. Baka yı kesin izleyeceğim gerisi deneyeceklerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende öncelikle aplessed, blade, baka to test öncelikli olmak üzere diğer animelere göz atarım bakalım aralarından sevebileceğim seriler çıkar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ne desem gözüme hemen gel beni izle diyen bir yok gibi :uzqgun:

gözüme takılanlarsa

1. uta no prince-sama

2. ıtsuka tenma no kuro-usagi

ova

black lagoon (kesin)

air gear (kaçarı yok)

hellsing ultimate

baby princess (nedenini bende bilmiyorum çizimler güzel gibi)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nurarihyon no Mago 2

Natsume Yuujinchou San

hellsing ultimate 8

Bu serileri görünce ağlayasım geldi resmen.Sabırsızlıkla bekliyordum hele şükür tarihleri belli oldu.İnş birileri cevirirde izleme şansım olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nurarhiyon No Mago 2

Blade

Secred Seven

Hakuouki Hakketsu-Roku

Merak ettiğim seriler ve OVA

Fullmetal Allchemist

Merakla beklediğim movie. Umarım hoşlanırım bu yapımlardan

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beklediğim Nurarihyon'nun sonunda kesinleşmesi güzel bir haber oldu. Ayrıca Baka To Test Shoukanju'nun da devam etmesi güzel olmuş. Çünkü sonu bitirlmiş gibi değili ucu açık bırakılmıştı. Kami-sama arigatou. Bugün çok iyi haberler aldım...:qalkis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Koca afişte gözümü direk OVA/Movie kısmına kaydırmaktan başka yapıcak bi şeyim yok. Seriler çok da ahım şahım değil, belki 1-2 tanesini izlerim. Daha sonradan duyurulanlar güzel bi şeye benzese bari. Artı, SHAFT'ın da bir projesi yok şu an afişte, onu bekliyelim bi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pokemon'un filmlerini takip ettiğimden bu yaz çıkacak Pokemon'un yeni filmini merak ediyorum değişik bir konsept olacak iki film birden çıkacak sanırım ilginç...Ash'in yeni tasarımını vs. bu filmde en iyi şekilde görme fırsatım olacak :roll:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne zaman 20... bilmem kaç yaz animeleri diye bi başlık görsem hemen Shigurui 2.sezonunu umutsuz gözlerle bakarak görmek istiyorum amma her zaman fiyasko... nebu ya5g4 artık bi devam serisi çekselerde rahatlasak:nasty-teeth:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?