Jump to content
  • Kayıt Ol

2011 Yaz Anime

ozman

Önerilen İletiler

natsume yuujin-chou san

nurarihyon no mago second season

ilk sezonlarını izleyip begendigim animeler 2. sezonlarınında cok güzel olacagını düsünüyorum özelikle natsumeyi sabırsızlıkla bekliyorum bunların dısında pek cok güzele benzeyen animeler var gibi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 38
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

2

• Akuma_Blade

2

• DevilRanger

2

• fishéyé

2

@cmlcn06, Natsume' nin 3. sezonu olacak bu yalnız. :) Ben de baya merakla bekliyorum Natsume' yi. Diğerlerine de değerli arkadaşlarımın tavsiyesiyle bakarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pokemon'un filmlerini takip ettiğimden bu yaz çıkacak Pokemon'un yeni filmini merak ediyorum değişik bir konsept olacak iki film birden çıkacak sanırım ilginç...Ash'in yeni tasarımını vs. bu filmde en iyi şekilde görme fırsatım olacak :roll:

Abi Pokemon dedinde aklıma geldi ^^ Bu pokemonun şuana kadarki çıkmış bütün filmlerinin türkçe altyazıları varmı ? ^^ Bide bu animenin TV serisinin altyazıları var mı ? :qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi Pokemon dedinde aklıma geldi ^^ Bu pokemonun şuana kadarki çıkmış bütün filmlerinin türkçe altyazıları varmı ? ^^ Bide bu animenin TV serisinin altyazıları var mı ? :qaglayacak:

Bana abi demene gerek yok :qsokkksok: Sanrırm 6. sezona kadar Pokemon Türkiye'nin TR altyazılı yayımlamış olması gerekiyor...Aynı şekilde filmlerin de çoğunun TR altyazısı var...Check it out 4r45

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beklediğim seriler bu sezon gelmeyecek olsa da ben listeyi beğendim. Konular daha dolu geldi. Şunları ilk etapta gözüme kestirdim.

Ikuko Meiro No croisee

Dantalian no shoka

Uta no Prince Sama(Skip Beat'i andırır mı acaba)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ikoku meiro no croisee- Japon-Avrupa kültürü hakkında olan bir seriydi galiba romantizm varsa izlerim

Katteni Kaizou-Shaft yapımı 2 bölümlük bir ova izlemeye değer

Blood-C -PV hoşuma gitti

Itsuka tenma no kuro usagi -öyle böyle desem yeridir ,belki

Carnival Phantasm-Type-moon birçok karakteri bir araya gelmiş bana izlemek düşer

Higurashi Kira-fan service fan service :goz kirpma:

Kami sama no memo chou JC staff yapımı güzel gözüküüyor

Uta no prince sama

Mayo chiki-Müzikleri çin

Dantalian no shoka-Gainax

No.6 noitaminA izlemek lazım

Usagi drop noitaminA Pv güzel gözüktü

Sacred seven Eureka 7 geldi aklıma hehe ilk bölüme bağlı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beklediğim seriler bu sezon gelmeyecek olsa da ben listeyi beğendim. Konular daha dolu geldi. Şunları ilk etapta gözüme kestirdim.

Ikuko Meiro No croisee

Dantalian no shoka

Uta no Prince Sama(Skip Beat'i andırır mı acaba)

Uta no Prince Sama yı bende denicem bi bakalım...

benim asıl beklediğim usagi drop olucak, mangasına başlayıp biraz okumuştum, animeden dewam ederim artık...umarım bu uzakdoğululuların çocuğu alıp büyütüp sonra aşık oldukları seneryolardan biri değildir, zira kabul edemiyorum bunu ısrarla...

blade e de bi bakarım eğer vampirleri iyi çizmişlerse izlenebilir...qkasd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Higurashi ve yeni Ghibli filmi için sabırsızlanıyorum :25550: Gerçi higurashiye ova yapıp duracaklarına umineko chiru çıksa daha iyi de neyse.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2011 yaz listesine şöyle bir baktımda izlenmeye değer 2 Anime 1'de Ova gördüm.

Animeler

Baka to Test to Shoukanjuu 2. Sezon

Natsume Yuujin-Chou San

Ova

Hellsing Ultimate 8. Bölüm

Bakalım listedekiler bir bir yayınlandıkça neler olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Yodas

O yönde bir haber olursa AnimeNewsNetwork yada MyAnimeList yazar bunu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Hajime no Ippo'nun mangası 1000. sayıya dayandı animesi sürekli kesintiye uğratılıyor. Devam etmesini istediğim en çok istediğim serilerden biri. Diğeri de Historys Strongest Disciple Kenichi bu animeyi de yarıda kestiler. Bir çok kişi devamını da bekliyor. Niye devam etmiyor anlamadım gitti. Sürekli bir iki sezon ömürlü animeler var hep.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Dantalian no Shoka gerçektende güzel bir anime çıktı :) Umarım seriyi bozmazlar

şahsen sağlam bir konusu var

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?