Jump to content
  • Kayıt Ol

Fast Five (2011)

spartiate

Önerilen İletiler

[bimgx=600]

http://i.imgur.com/3wU2Z.jpg[/bimgx]

filmimiz dominic toretto'nun (Vin Diesel), brian o' connor (paul walker) ve mia (jordana brewster) tarafından bir nakil aracından kurtarılışıyla açılıyor... üçlü, amerikadan uzak, kendi kafalarına göre yaşarlerken yaptıkları yeni bir "iş" başlarına olmadık belalar açıyor ve peşlerinde fbi'ın en baba adamı dwayne johnson' peşleinde buluveriyorlar...

şahsen fast & furious filmlerinin en iyisi diyebilirim (1.'yi kılpayı geçiyor)... vin diesel ve paul walker'ın beraber olması bu seriye ayrı bir tat veriyor. dwayne johnson'ı (The Rock) da bu filmde beğendim, adamın suratından agresiflik akıyor tam oturmuş rolüne :) serinin herhangi bir filmini beğendiyseniz bunu kesin beğenirsiniz, özellikle 2. yarısının nasıl geçtiğini anlamadım... filmin adını duyduğumdan beri beklediğim, vin diesel vs dwayne johnson sahneleri için bile izlenebilecek bir film...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lantis

1

• spartiate

1

• fudy

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Geldiği gün ne yapıp edip sinemaya gitmiştim. Tek kelimeyle muhteşem bir film ortaya çıkarmışlar. Benim gözdem olan Tokyo Drift'i bile geride bırakmayı başardı. (Lakin müzikler konusunda hala birincidir Tokyo Drift.) Tam gaz giden arabalar, biraz üçkağıt numaralarıyla Ocean's Eleven filmlerini hatırlatmadı değil hani.

Kesinlikle ama kesinlikle sinemada izlenecek bir film. İmkanınız yoksa bile Blu-Ray çıkmasını bekleyin derim ben. Öyle Cam, TS, R5 sürümlerle izlerseniz pişman olma ihtimaliniz yüksek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tanıtım için teşekkürler bende bunu filmi çok merak ediyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?