Jump to content
  • Kayıt Ol

Yankee-kun to Megane-chan

LeeSeenT

Önerilen İletiler

sıkı takipcisi olduğum bir seri ve yakın bir süre önce forumda da baya seveni olduğunu farkettiğim için bu haberi paylaşma gereği duydum..

daha şimdi www.animenewsnetwork.com'da gezerkene bu habere rastladım..

Manganın mayıs 18 de son sayısının yayınlanacağı ve resmi olarak biteceği belirtilmiş.:aglama3:

fakat bizim için önemli husus, daha Scanlation grubu tarafından ingilizceye çevirilmemiş 20'nin üzerinde chapter olması.. bizde bitmesine daha aylar var desem yeridir :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Luna

3

• LeeSeenT

3

• ademania

1

En Çok Yazanlar

Of, kötü haber gerçekten, ben daha 100 bölüm okudum ama şimdiden üzücü oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

önemli değil ^.^

haberleri takip ederken paylaşmaya devam edecem zaten :) bir arada finali yapılan Spice and Wolf mangasının devam haberini okumuştum ama şimdi tekrar baktım bulamıyorum o haberi..

öyle bir güzel haber de söz konusu.. kesin konuşmak istemiyorum, araştıracam biraz daha :qsustum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aha! Önce Skip Beat'in 2. sezonunun gelebileceği dedikoduları sonra da bu!

Benim zavallı kalbim dayanmaz bu kadar güzel dedikodulara!:D

Hadi inşallah ya, eğer herhangi bir yerde kesin bir şeyler duyarsan bizi habersiz bırakma.:962129:

Bakuman'ın çıktı, Sket Dance'in çıktı, Beelzebub bile çıktı bizim Yankee-kun ve Megane-chan'ın ne eksiği var!

Tez animeleştirile! :D

http://www.animenewsnetwork.com/interest/2011-05-02/spice-and-wolf-light-novels-to-get-epilogue-in-july

aynen, doğru hatırlıyormuşum ^.^ 2 Mayıs 2011 tarihli yayın olarak duyurulmuş :)

ama uzun soluklu bir seri değil.. Epilogue Novel olarak geçiyor.. tamamlanan hikayeden sonra belli bir time skip ile beraber birkaç uzun OVA tadında manga bölümü :)

en az 50 - 60 sayfa arası olacağından eminim 4r45

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?