Jump to content
  • Kayıt Ol

Maji de Watashi ni Koi Shinasai!

CHOBiTS

Önerilen İletiler

[bimgx=600]http://b1109.hizliresim.com/11/9/17/1409.jpg[/bimgx]

Güz dönemi serilerinden kısa adı Majikoi olan bu yapım komedi, okul, harem, dövüş sanatları, ecchi, süper güç ve romantizm türlerini içinde barındırmaktadır. Minato soft firmasının cinsel içerikli oyunundan uyarlamadır. They are my noble master[Kimi ga aruji de shitsuji ga ore de] adlı seride aynı firmanın oyunundan uyarlamadır.Ageha Kuki adlı karakter iki seride de yer almaktadır.

Konu: Meşhur Kawakami şehri güçlü samuray ailelerine tahsis edilmiştir.Sağlıklı bir mücadele ruhu her zaman değerlidir ve okulda başarı için bile önemli bir faktördür.

Yamato, Kawakami lisesinde 2. sınıf öğrencisi olup her zaman samimi arkadaşlarıyla takılmaktadır(4 erkek ve 3 kız arkadaşları)Tanıştıkları günden itibaren gençliğinde etkisiyle birlikte pek çok şey yapmışlardır.Okulda pek çok arkadaşları olmasına karşın bu yedi kişilik grup ayrılmaz bir bütün olarak tanınmaktadır.Sadece onların bildiği gizli bir buluşma yerleri mevcuttur.

Yeni dönemde bu gruba iki kızında dahil olmasıyla alışılagelmişlik artık değişmeye başlayacaktır.

http://www.anime-majikoi.com

Karakterler

Momoyo Kawakami

momoyo_body.jpg

Kazuko Kawakami

kazuko_body.jpg

Yukie Mayuzumi

yukie_body.jpg

Miyako Shiina

miyako_body.jpg

Christiane Friedrich

109063.jpg

Yamato Naoe

108477.jpg

Ageha Kuki

ageha01.jpg

Trailer

Majikoi Anime Trailer - YouTube

Serinin nete bugün düşen açılış klibi

YouTube - Maji De Watashi Ni Koi Shinasai Opening

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

6

• cyber_xx

2

• DevilRanger

1

• LQFT

1

Eğlençeli bir seriye benziyor doğrusu. Tanıtım içinde teşekkürler, baya bilgilendiriçi olmuş doğrusu. Çevirsinede el atarsın artık :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Paylaşım için teşekkürler Op da bir, iki tane erkek gördüm ama sanırım kızlar daha ağırlıklı :kirmizi::qaglayacak: Bakalım inş güzel bir animedir çıkmasını bekliyorum sabırsızlıkla :qalkis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğlençeli bir seriye benziyor doğrusu. Tanıtım içinde teşekkürler, baya bilgilendiriçi olmuş doğrusu. Çevirsinede el atarsın artık :D
Güz dönemi bir çok gzel seri var bunu çizimsel olarak begendim ama fazla bir beklentim olcağını sanmıyorum.güz döneminden bir seri çevireceğimi sanmıyorum.Polis okuluna başlıcam kasım gibi bu yüzden Otome wa boku futari no elder devam serisini bile çeviremeyecem.
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güz dönemi bir çok gzel seri var bunu çizimsel olarak begendim ama fazla bir beklentim olcağını sanmıyorum.güz döneminden bir seri çevireceğimi sanmıyorum.Polis okuluna başlıcam kasım gibi bu yüzden Otome wa boku futari no elder devam serisini bile çeviremeyecem.

:qsokkksok:Anti :ssok:

Üzüldüm çeviremeyeçeğin için elden bir şey gelmez başkalarının el atmasını bekliçez artık. Polis okulunuda başarılı bir şekilde bitirirsin inşallah:okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çavuş gene bulmuşsun güzel seri göz deyil radar mubarek tanim için sağol:qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

%99 ihtimalle her bölümü sansürden gına getirecektir. Bu nedenle Blu Ray'ı çıkana kadar ne bunu ne de bu tarz başka bir TV serisini takip etmeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

%99 ihtimalle her bölümü sansürden gına getirecektir. Bu nedenle Blu Ray'ı çıkana kadar ne bunu ne de bu tarz başka bir TV serisini takip etmeyeceğim.

Bluray çıkana kadar inecek gibi durmuyor.Şahsen türler arasında romantizm gerçekten varsa daha doğrusu harem serilerinde sonda karakter bir seçim yapabiliyorsa fazlasıyla yeterli olacaktır benim için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bluray çıkana kadar inecek gibi durmuyor.Şahsen türler arasında romantizm gerçekten varsa daha doğrusu harem serilerinde sonda karakter bir seçim yapabiliyorsa fazlasıyla yeterli olacaktır benim için.

Şu seçimi bi yapabilseler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Trailer eklenmiştir gerçi 1 aydan az kaldı çıkmasına.Kızlar hoş trailerde anlarsınız artık.Güzel bir ecchi olcak gibi.:okq:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

vay anasınııııı.... işte beni fet eden diğer bir anime olacak buda çünkü tam benim aniemm Harem Romance komedi ve diğer animler de 'they are my moble master' :D

beyler inanmicaksınız mangasında romance dan eser yok lanet girsin !!!!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını bende okudum.Dediğin gibi henüz bir romantizm yok.Başrollerimiz arasında

abla kardeş tarzı bir ilişki var.Gerçi erkek karakterimiz ablasının samimi davranışlarından utanıp kızarsada ablasının pek utandığı yok.Birde üstelik ben güzel kızlardan hoşlanırım diyor.Abla rolündeki kızımız çocukluktan beri bana yardım et bana destek ol deyip duruyor.Oğlanda karşılıksız yardım ediyor.umarım bu yardımları birgün işe yarar.Şahsen başka bir kızla çıkmasını istemiyorum ama bu animede bir kız seçeceğide şüpheli.Haremlerde sonunda seçim yapmadığı pek çok seri var.Oyununa bakarsan hepsini götürüyor nede olsa cinsel içerikli.Cinsel kısmı kalsın oyununa göre ilerlerse animede en azından birini seçer.Unutmadan animede ağırlık sonradan ekibe katılan iki kız üzerine olcak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

İlk bölümü izledim tam bir hüsrandı ve çok yapmacık geldi.Tek iyi y7anı çizimleriydi dersek yalan olmaz.Mangasıyla alakasız bir bölümdü, sanırım oyunu baz alıyorlar.En azından romantizm açısından tatmin edecek gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?