Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

Başlıktan anlaşılacağı üzere nefis bir mangal partisi yapmaya karar verdik. Detaylar zamanla -sizin de görüşlerinizle- belirlenecek.

Şimdilik Gundam' la aramızda konuşurken sabah erken saatte gitmenin iyi olacağına karar verdik. Hatta kahvaltıyı adada yapmak gibi bir düşüncemiz var. Hem piknik yeri bulmada problem yaşamamak için hem de günün sıcağına kalmamak için sabah yola çıkalım diyoruz. Sabah erken olduğunu düşünenler daha sonra adada bize katılabilirler. Bu konuda görüşlerinizi alalım.

Vapur Kalkış Saati;

Gidiş

Kabataş: 9.00

Kadıköy: 9.20

Dönüş

Büyükada: 18.40

Not: Gundam' ın çıkardığı aşağı yukarı maliyet;

Dilburnu giriş: 3-5 lira arası (geçen sene 3 liraydı)

Vapur: çift bilet/akbil gidiş+dönüş: 5 civarı

Bisiklet tüm gün:20-25 civarı(bisiklet kiralamayız diye düşünüyorum)

Fayton: 10lira sanırım

Yürümek: Bedava

Mangal kiralama: 15lira

Herkesin yürümeyi tercih edeceğini düşünürsek kişi başı kişisel harcama 10 lira kadar.

Mangal kiralama için gelen herkes 1-2 liracık verse yetiyor.

Geriye yiyecekler kalıyor. Bunun hesabını daha sonra yapalım. :D

Gelecek/Gelme ihtimali olanlar)

worless

gundamaster (kabataş)

Susano'o

lantis

Blue-Dragon (kabataş)

SPAWN-TheUndead

Borastus

Shinkaron

gezz+

antioksidan(kabataş)

hione

zhenya

Davut5858

Zaman Efendisi ve eşi

Aequitas

Undermine

Freddy

necromancer

Akuma_Blade

sardaukar

Evden getirilebilecekler listesi

Mangal kömürü, gazete, çıra vs.

Kahvaltılık (peynir, zeytin, domates, haşlanmış yumurta, ekmek, poğaça, börek...)

İçecekler (su, çay, ayran, kola, soda...)

Plastik tabak, bardak, çatal vs

Abur cubur :D

Kağıt havlu, peçete

Mangalda pişirmek üzere malzeme (köfte, tavuk, sucuk, sosis...)

Sofra örtüsü

Baharat

Sebze (soğan, biber, patlıcan...)

...devam edecek

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

tammmaaamm 26 haziran olsun bende onuru ekicem:) şii sparti sende geliyormuşsun öyle bir duyum aldım hatta shinle seni aramıza alıpp baya bir konu kaynatacağız hazırlıklı ol:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İki tarihte bana uyuyor gibi gözüküyor. Yine de bir ajandama bakayim:okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İki tarihte bana uyuyor gibi gözüküyor. Yine de bir ajandama bakayim:okugf:

Ajandanda bakacan öylemi CANIMMMM. Bak bkayım :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Heh, evet mangal bahane sohbet şahane. (Yalana bak. Mangal lafına tav oldum ilk etapta kabul ediyorum) 26 haziran başlığı mı açsak ne?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yalnız mangaldan zerre anlamam ben(hatta hiç sevmiyorum desem abartı olmaz ya neyse) o yüzden sevgili biricik kardeşim gundam en son buluşmada konuştuğumuz yere bizi sen götüreceksin. detay bilgi almamız mümkün mü şu adalardaki yer ile ilgili..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yazın bir tarih ben olurum her türlü böyle hiç beklenmedik bir durum olmadığı sürece.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pazar uyar ama iş durumumla ilgili değişikliklerim olabilir. Mangaldan önce sadece sohbet buluşması yapsak? Ya da gelmek isteyen varsa memnuniyetle sohbetleşmek için bir yerlere gidebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
yalnız mangaldan zerre anlamam ben(hatta hiç sevmiyorum desem abartı olmaz ya neyse) o yüzden sevgili biricik kardeşim gundam en son buluşmada konuştuğumuz yere bizi sen götüreceksin. detay bilgi almamız mümkün mü şu adalardaki yer ile ilgili..

Adada gidilmesini düşündüğüm yer Dilburnu. Bir mesire yeri zaten. Mangal vs. oradan kiralanabiliyor.

Nasıl gidileceğine gelirsek, Kadıköy ve Kabataş'tan binilecek ada vapuru seferleri ile büyükadaya varılır. Büyükada'da fayton, bisiklet veya yaya olaraktan dilburnuna gidilir. Bisiklet, yokuşlu yollardan gideceğimiz için yorucu olur diye düşünüyorum ama alternatiflerimiz bunlar diye atlamak istemedim. Ben şahsen yürüyerek gitmeyi tercih ederim. Adayı gezmesi çok keyifli çünkü.

Şöyle güzel de bir resmi var.

dilburnu.jpg

Şu yollarda kim yürümek istemez?

241.jpg

Pazar uyar ama iş durumumla ilgili değişikliklerim olabilir. Mangaldan önce sadece sohbet buluşması yapsak? Ya da gelmek isteyen varsa memnuniyetle sohbetleşmek için bir yerlere gidebiliriz.

Özkan bir kere de muhalefet olma gözünü seveyim :) Bundan önceki tüm buluşmalar sohbet amaçlıydı zaten. Bırak bu da böyle bir aktiviteye sebebiyet versin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

resimler harika görünüyor, iyice katılasım geldi gundam artık ne yapıp ne edip katılmam lazım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam, harika!

Mangal yaparken de sohbet edebiliriz Özkan. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gelesim geldi ama bana çok uzak yaa

Zeytinburnu'ndan nasıl gelecem oraya :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:) bahadır süpersin

26. haziran pazar etkinlik z. burnundan biraz ters olacak ama bakırköy yada emin önü üzerinden kadıköy yapabilirsin yada direk adalar vapuru ile büyük adada buluşulabilir kesin gelecekler netleşsin bi hele ş. dışından gelecek arkadaşlar ki shin' i saymıyorum, mevlütçüm durumunu belli olsun seni seve eve biz karşılarız. ve ve ve sparti abicim gelebileceksen senide seve seve karşılarız...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de gelebilirim, durum henuz net degil. ama epeydir mangal yapmiyordum. :D gelmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tammmaaamm 26 haziran olsun bende onuru ekicem:) şii sparti sende geliyormuşsun öyle bir duyum aldım hatta shinle seni aramıza alıpp baya bir konu kaynatacağız hazırlıklı ol:D

belli olmaz benim sağım solum qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hani mangalla uğraşacağımız için sohbet edeceğimizi düşünmüyorum ya neyse. Siz yapın bana gelmek düşer. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

benim durumum bu hafta sonu netleşir sanırım

inşallah uyar mevlütçüm haberleşelim muhakkak cumartesiye kadar biraz işlerim var çok sık nete giremesemde cumartesiden sonra rahtım..

Ben de gelebilirim' date=' durum henuz net degil. ama epeydir mangal yapmiyordum. :D gelmek istiyorum.[/quote']

? :D kordinatlarını versene sen bi hele bakim:D eminim epeydir yapmamışsındır 1 gün falan oldu değilmi yapmayalı :))

belli olmaz benim sağım solum qnoluyo

hımm işsel şeylere bir şey diyemiyorum da... da... da....:))

Hani mangalla uğraşacağımız için sohbet edeceğimizi düşünmüyorum ya neyse. Siz yapın bana gelmek düşer. :D

özkancım erkeğin yemek yapmasını bileni dğeil yapanı makbulmuş:P he çalı çırpı lazımsa toplarımda mangalı bana verirseniz ertesi gün gazetelere yangın haberi ile manteş olabilirz:D

valla ben onuru bile allem edip ikna ettim işleri problem çıkarmasa o bile gelecek mızıkçılık yapmayın yafss

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bu kısımda yetkili arkadaşlardan biri yeni başlık açıp yapılacak yeni buluşma ile ilgili mesajları da oraya taşıyabilir mi? Hala 23 Nisan olarak görmek tuhaf geliyor.

@Özkan sana daha ne denir bilmiyorum? Sabahtan akşama kadar mangal yapacak değiliz güzel kardeşim. Tamam söz sana, alacağım seni bir köşeye (orman içi zaten sessiz, sohbet edecek çok köşe bulunur) sürekli konuşacağız :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Özkan sana daha ne denir bilmiyorum? Sabahtan akşama kadar mangal yapacak değiliz güzel kardeşim. Tamam söz sana, alacağım seni bir köşeye (orman içi zaten sessiz, sohbet edecek çok köşe bulunur) sürekli konuşacağız :)

:011:

Not : Cümlenin öğelerini bulunuz falan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dont worry be happy, saluuuuuncak bile kurarız Shinkaron :tbayrak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?