Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

Şimdiye kadar istanbul da olmadığım için başlığa müdahil olmak istemedim.Anime severler olarak bir araya gelmek için bir program yapılmaya çalışılmış ,herkesin istedigi zaman ,yer olamayacağı kesin,bunu bile bile sanki birileri bu iş olmasın diye zorlama mesajlar atıyor.Buluşmayı göze almışsak arkadaş bahaneleri bir kenara atacağız.Ben olsaydım çoğunluk ne karar vermişse ona uyar ,ne olursa olsun ,imkanlarım ölçüsünde giderdim. Ha geçikilebilir son bir iki saatte de gelinebilir ,bu sorun olmamalı. İkinci olarak başlık açılırdı ,bu işi özel mesajla hallederdim,gelmeyen gelmezdi.Kimse Bursa kumaşı degil,gelmeyenler içinde başka buluşmalarla bu telafi edilebilir.Laf olsun torba dolsun diyerek mesaj yazmayalım.Önemli olan muhabbet.Zorlaştırmayın kolaylaştırın.

Bugün dört arkadaş biri çevirmen biri encoder biri süper mod buluştuk (4 kişi olmamız sorun mu yani).Ortak paydamız bu işi sevmek (iki kişi de olsak bu bana yeter) ,10 dakikada olsa ,aynı frekanstan konuşmak hoş oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

İstanbul' a beklenen yağış düştü.

Mangal partisi kısmet değilmiş arkadaşlar. Küçük bir buluşma yapılır bence. Ne yazık ki ben katılımcı olamayacağım ama fikrimi söylemek isterim, Taksim' de çok daha fazla alternatif olduğundan buluşma için uygun bence. Eğer yapabilirsem son 1-2 saatine gelmeye çalışırım. Görüşemezsek de herkese iyi eğlenceler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Amanın bir hasta yattım neler olmuş Şimdi gerek bana gelen mesajlar, gerek bana gelen mailler, gerekse telefonlara genel bir yorum yazıyorum. Öncellikle yağmur yağacak diye bir sürü ses çıktı -ki meterolojinin yanılmadığını buarada esen rüzgardan gayet iyi hissedebiliyorum mangalın iptalinin doğru bir karar olduğundan emin olmak içimi rahatlatmadı değil. Mangal iptal olduğu için açıkçası bende plan ve programlarımı değiştirdim. Daha öncede söyledim Shin zaten benim misafirim onu geçiyorum. Lantis ve davut arkadaşlarıma da onları istanbulda oldukları saatler içinde kendilerini benim ağırlayacağımı zaten söylemiştim. Ancak mangal yerine yeni bir buluşma organizasyonu şeklinde planlamadım. şu satten sonra anlık buluşma organizasyonları ne kadar doğru dürüst olur bilmiyorum

Genç arkadaşlarımın daha doğru uslup ve tabirler kullandığı bir organizasyon planlayabildiklerini görmek isterdim ama okuduğum yazışmalar beni şaşrıtmadı değil..

Yarın için bir organizasyon ben yapmıyorum. Şu ana kadro muhabbeti ne bilmiyorum. Yarın için Amt buluşması düzenlenmesi şu noktada mümkün gözükmüyor biri kadıköy istemiyor diğer taksim diyor biri beşiktaşa gelin demiş vs.. vs.. vs.. kişilere takılmadan örnek veriyorum. plan iptal oldu diye bana gelen telefonların bir çoğuna organizasyon yok dedmiştim ve nette olmayan arkadaşlara yarın buluşma organize ettiğimi gecenin bu köründe haber vermek küfür etmek gibi olacağından tüm arkadaşlara önerim daha sonrası için bir karar alınması planlı programlı ve adalı olmayan:) (aynı faciayı bir daha görmek istemiyorum)

not: Sardaukar; uslubun doğru mu?

benimde AMT de çok ama çok samimi olduğum tabiri caizse el ense olduğum arkadaşlarım var ancak herkesin okuyabildiği bir platformda en sami arkadaşıma bile "x göbek atar bizde peçete atarız" diyebilemezdim...

2. not: bedifeci her zamanki gibi çok güzel bir not yazmış dikkate alınmıştır umarım "Önemli olan muhabbet. Zorlaştırmayın kolaylaştırın."

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bazı uslüplar şaka olsada gerçekmiş gibi algılayabiliyor insan. Neyse "B planı" demiştik ama olmadı. En çok lantis Davut'a üzüldüm, onlarıda görmek istiyordum. Arkadaşlar yarın bu olanlar yüzünden sizden özür diliyor, umarım yolunuz tekrar İstanbul'a düşer ve görüşürüz.

Dip not: Konu bence yarın sabah silinsin. Eğer aklınızda buluşma ayarlamak varsa o şekilde ayarlayın. Ve bir daha hayatımda "bazı" konularda görüş almamaya karar verdim. :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beyler saat 09.00, son kez sormak istedim. Davut ve diğer bir arkadaş şu an Üsküdar'da. Eğer gelebiliyorlarsa onları Taksim'den alabileceğimi söyledim. Şu an telefon bekliyorum onlardan. Gelecek olan başka var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

pazar günü yağmur yağmadı sadece yerler ıslaktı ne yaptınız bari toplanacak olanlar?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Buluşma olmayacak dediniz ben gelmedim. Worless lantisleri gezdireceğini biliyorum ama bu "buluşma" adı altında geçmedi diye düşünüyorum. 5g4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Hafta sonu pazar falan ada yada normal bir buluşma yapsak Ramazan'a kadar?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya ya ya ben yeni işe girdim sıfırda 3 şirkete sistem oturtuyorum. ramazan sonrası yapalım yaw noluuurrr..:(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya ya ya ben yeni işe girdim sıfırda 3 şirkete sistem oturtuyorum. ramazan sonrası yapalım yaw noluuurrr..:(

Ramazan sonrası bir buluşma filan olursa okullar açılmadan gelebilirim iyi de olur aslında bu sefer kalacak yer de tamam tam olarak gezerim o hep görmek istediğim İstanbulu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İftar yapak yav :mutlulh:

bLue-Dragon bizi iftara götür, bLue-Dragon bizi iftara götür ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?