Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

cümlenin öğelerine takılmayalım.. yakartop pymaöaya alan müsait değil:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yakartop pymaöaya alan müsait değil:D

Hollandaca mı bu? :D Heh heh daha güzel işte, yakın mesafeden sert vuruşlar yapılabilir böylece.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hollandaca mı bu? :D Heh heh daha güzel işte, yakın mesafeden sert vuruşlar yapılabilir böylece.

yok canım sana top mop ben mesajı aldım sen gelcen nasılsa buraya özel olrak neyce olduğunu söylerim bilahere ben sana

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ama tehditle insanları sindirmemelisin Semihacım (söyleyene bak). E hani 26 haziran başlığı atılmamış daha?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ama tehditle insanları sindirmemelisin Semihacım (söyleyene bak). E hani 26 haziran başlığı atılmamış daha?

sanırım oldu shin :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aaaa! Ben de yeni başlık açacaktım şimdi. İlk mesajda detayları yazmak gerekiyor çünkü. İşimiz Özkan' a mı kaldı yani?! :q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Aslında yeni başlık açılıp ilgili mesajlar oraya taşınsa daha iyi olurdu. Bu başlık epeyce dolmuş artık.

Taze başlangıçlar her zaman iyidir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mod'larda bu yetki yok mu Bahadir? Yoksa aksam eve gidince ben hallederim. mangal mangal mangal:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kesicem hepinizi, yaşlı bir adama iş çıkarmayın yahu :D tamam yeni başlık aç sen özz, ben mesajları oraya taşırım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ooo iyi iyi adalar falan güzel fotoğraf çekeriz, yaz okulu sebebiyle 22'sinden sonra da buradayım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kesicem hepinizi, yaşlı bir adama iş çıkarmayın yahu :D tamam yeni başlık aç sen özz, ben mesajları oraya taşırım :)

Aaa, ne demek yaşlı!! Hepimizden gençsin maşşşallah. :D

Tamam açıyorum başlığı. :962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başlıktan anlaşılacağı üzere nefis bir mangal partisi yapmaya karar verdik. Detaylar zamanla -sizin de görüşlerinizle- belirlenecek.

Şimdilik Gundam' la aramızda konuşurken sabah erken saatte gitmenin iyi olacağına karar verdik. Hatta kahvaltıyı adada yapmak gibi bir düşüncemiz var. Hem piknik yeri bulmada problem yaşamamak için hem de günün sıcağına kalmamak için sabah yola çıkalım diyoruz. Sabah erken olduğunu düşünenler daha sonra adada bize katılabilirler. Bu konuda görüşlerinizi alalım.

Not: Gundam bize aşağı yukarı bir maliyet -kişi başı- çıkarabilir misin rica etsek. :D

Gelecek/Gelme ihtimali olanlar)

worless

gundamaster (kabataş)

Susano'o

lantis

Undermine (kabataş)

Blue-Dragon (kabataş)

özz

SPAWN-TheUndead

Borastus

Shinkaron

Evden getirilebilecekler listesi

Mangal kömürü

Kahvaltılık (peynir, zeytin, domates, haşlanmış yumurta, ekmek, poğaça, börek...)

İçecekler (su, çay, ayran, kola, soda...)

Plastik tabak, bardak, çatal vs

Abur cubur :D

Kağıt havlu, peçete

Mangalda pişirmek üzere malzeme (köfte, tavuk, sucuk, sosis...)

...devam edecek

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Mod'larda bu yetki yok mu Bahadir? Yoksa aksam eve gidince ben hallederim. mangal mangal mangal:)

Mehmet yok ben de bu yetki. Yoksa Sparti'yi yorar mıyım hiç :) Sağol adminim biliyorum her şey bizim için :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar ben gelecek olsam bile en erken 9:30 da istanbulda olabiliyorum sabah gitmek benim için bu nedenle sıkıntı birde istanbulu hiç bilmiyorum nereye nasıl gideceğim hiç bir fikrim yok

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mevlüt ben seni karşılayacağım merak etme :) hemde shinle birlikte :D evim müsait olsa misafir bile etmek isterdim ama malesef

Kahvaltı değilde branç yapılabilir :P uykucu olduğumdan değil, hani şehir dışından gelecek arkadaşlar için diyom valla :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Istanbul'u bilen birilerine mulaki olursun Mevlut. Bunu hic dert etme. Agustos'ta ben de Istanbul'lu olacagim aslinda. Bir daha ki geldiginde misafirim olabilisin hatta belki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mevlüt ben seni karşılayacağım merak etme :) hemde shinle birlikte :D evim müsait olsa misafir bile etmek isterdim ama malesef

Kahvaltı değilde branç yapılabilir :P uykucu olduğumdan değil, hani şehir dışından gelecek arkadaşlar için diyom valla :D

Istanbul'u bilen birilerine mulaki olursun Mevlut. Bunu hic dert etme. Agustos'ta ben de Istanbul'lu olacagim aslinda. Bir daha ki geldiginde misafirim olabilisin hatta belki.
teşekkürler arkadaşlar yardımcı olacağınızı biliyorum sabah erken gidelim dendiği için sorun olur diye düşündüm eğer erken gel derseniz illa 7:30 da da orada olabilme ihtimalim var buradan 12 saat sürüyor yol, buradan 19:30 ve 21:30 da seferler var

yanlız daha tam olarak gelebileceğim belli değil ama bir yolunu bulup gelmeye çalışacağım hem oradan da izmire geçer biraz da orada gezerim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay vay vay vay keyfinizi yesinler :D Gözümde canlandı bi an ada...mangal... :D Artık biz de fotolarla yetinelim ablacım bekliyorum ona göre :D Benim yerime de mangalı yelleyiverin :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen de gelsene kız cimcime. :D

Vaktim olduğunda vapur saatlerini de eklerim. Yavaş yavaş gelecekler kesinleştikçe ona göre bir program oluştururuz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vapura gruplar halinde mi binilcek, binilcekse de buluşma yeri neresi olucak onla ilgili bi karara vardınız mı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha yaz tarifesine geçilmemiş sanırım. Şimdilik vapur saatleri hakkında bir şey diyemem.

Üç alternatif biniş iskelesi var; Kabataş, Kadıköy ve Bostancı (başka varsa bilen söylesin). Avrupa' dan gelenler isterlerse grupçak Kabataş' tan binerler, Anadolu tarafı da Kadıköy' den biner. En geç saat 9-10 gibi binmeyi öneriyorum ben.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Özlem ufak bir araştırma yapıp kişi başı maliyeti bildiririm ben bir iki güne.

Vapur saatlerine ben de bugün baktım 19 Haziran'a kadar kış saati uygulamasındalar. Avrupa'dan gelecekelr vapura, Kabataş'tan bineriz. Asya tarafındakiler de uygun olan hangisiyse Kadköy, bostancı oralardan topluca binerler.

Adalar yolculuğunun en az 1.30 saat sürmesi dolayısıyla bende 09:00-10:00 gibi vapura binilmesi ve dilburnuna erken gidilmesi taraftarıyım. Yaza girdiğimizden dolayı ve adaların bu dönemde çokça misafir kabul ettiğini göz önüne alırsak gideceğimiz yerin kalabalık olma ihtimali yüksek.

Mevlüt seni ismini vermek istemiyorum uykucu arkadaşımız Worless uykusundan feragat ederek alır ve vapura binersiniz beraber. Bu nedenle ne kadar erken gelirsen İstanbul'a o kadar iyi olur bence.

@Umine sorduğuna göre artık bu aktiviteye katılacağını düşünüyorum? Yoksa üzerine Worless'i salacağım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

*Worless' ı salmak* :011:

Arkadaşlar gelmeyi düşünenler ben geliyorum desin ve tercihen hangi iskeleyi kullanacağını da belirtsin de düzgün bir liste oluşturalım. :)

Küçük arkadaşlar para konusunda çekingenlik yapmasınlar. Gelmek istiyorsanız biz abiler, ablalar olarak bir şeyler yaparız. Zaten kişi sayısı arttıkça kişi başı maliyet düşecektir. Hem görev paylaşımı yaparız, evlerden de bir şeyler getiririz. :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Büyük ihtimalle katılıcam evet çünkü okul mokul kalmıyor o zamana neticede :D Tabi ailemin bi işi çıkmadığı sürece.

Ben Kabataş'tan binerim büyük ihtimalle. Özkan gelirse onla beraber geliriz hatta. (ben hep Özkan'la gelirim zaten xD)

Peki neler getiriyoruz xD *yavaştan soruları sorayım da milletin canı çeksin, heves etsin* (edit: daha ben sormadan özz atmış ortaya :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?