Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

Özlem ufak bir araştırma yapıp kişi başı maliyeti bildiririm ben bir iki güne.

Vapur saatlerine ben de bugün baktım 19 Haziran'a kadar kış saati uygulamasındalar. Avrupa'dan gelecekelr vapura, Kabataş'tan bineriz. Asya tarafındakiler de uygun olan hangisiyse Kadköy, bostancı oralardan topluca binerler.

Adalar yolculuğunun en az 1.30 saat sürmesi dolayısıyla bende 09:00-10:00 gibi vapura binilmesi ve dilburnuna erken gidilmesi taraftarıyım. Yaza girdiğimizden dolayı ve adaların bu dönemde çokça misafir kabul ettiğini göz önüne alırsak gideceğimiz yerin kalabalık olma ihtimali yüksek.

Mevlüt seni ismini vermek istemiyorum uykucu arkadaşımız Worless uykusundan feragat ederek alır ve vapura binersiniz beraber. Bu nedenle ne kadar erken gelirsen İstanbul'a o kadar iyi olur bence.

@Umine sorduğuna göre artık bu aktiviteye katılacağını düşünüyorum? Yoksa üzerine Worless'i salacağım :)

o zaman ben normal saatlerde 7:30 gibi orada olacak şekilde binerim geleceğim hala tam olarak belli değil ama şimdiden ortalığı karıştırdım :okq:4r32

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

Nee? Geleceğin kesin değil miydi yani? (Kırmızı halıyı dürer) Mangal kardeşliğine ne oldu? Hiç beklemezdim senden.:kirmizi:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Istanbul'u bilen birilerine mulaki olursun Mevlut. Bunu hic dert etme. Agustos'ta ben de Istanbul'lu olacagim aslinda. Bir daha ki geldiginde misafirim olabilisin hatta belki.

Vay, vay yoksa o beklediğimiz ev sonunda oluyor mu? :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay, vay yoksa o beklediğimiz ev sonunda oluyor mu? :mutlulh:

Evet, ev bakıyoruz bir yandan. Kısmetse Temmuz sonu gibi eşyalarımı taşımak istiyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nee? Geleceğin kesin değil miydi yani? (Kırmızı halıyı dürer) Mangal kardeşliğine ne oldu? Hiç beklemezdim senden.:kirmizi:

mevlütü sen mi döversin evrim ben mi döveyim:)

bahadır :) senle mangalda özel olarak da ilgilenecem ayrıyetten :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çift taraflı dalalım bence. Uzun zamandır kimseye vurmuyordum hem iyi olur. (3 günden beri)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sabah kahvaltı muhabbetinde yine kendi yiyeceklerimiz ile yapalım derim. Oradaki masalara otururuz. Şöyle börekler, kekler, kısır, patates salatası vesaire... bu tarz bir menü bayanlardan şahsen bekliyorum :tbayrak: Akşam üstü de mangalımızı yakar yume'ye dalarız ^_^

Dame desu ka? file.php?avatar=338_1280748156.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gelecek arkadaşlar lütfen geliyorum desin ve nereden geleceklerini belirtsin.

İlk mesaja evden getirilebilecekler listesi ekledim. Aklınıza gelen şeyler varsa onları da ekleyelim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangal kömürünü de ekleyelim Özlem. Gideceğimiz yerde varsa ayrı gerçi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

bahadır :) senle mangalda özel olarak da ilgilenecem ayrıyetten :D

Lütfen Semiha lütfen. İgilen benimle. İlgiye muhtaç biriyim ben:ne noldu:

Mangal kömürünü ekleyelim bence de gideceğimiz yerde fiatı olması gerekenden fazla olur. Malum bize mahkumsunuz diyerekten fiatı arttırıyorlar.

Alışverişin çoğunu adalarda gerçekleştirebiliriz yani mangallık malzemeleri felan özellikle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben kartaldan gelirim de ordan gelen kimse olmaz herhalde kadıköye falan gelebilrim çok erken bir saatte falan olmazsa ya da kendim gelirim bilemedim şimdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kadıköyden falan alırız onları ya. Arkım gelebilirse kendi mangalını getirecekmiş XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

adalarda pahalıdır ya mümkün olduğunca az şey alalım adalardan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mesaj taşırken yaşanan 3-5 aksaklığın ardından birleştirme işlemi tamamlandı:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dansöz çıkartacaksak ben de gelebilirim :D

Aslına bakarsanız katılmak isterim ama 26 Haziran için başka planlarım vardı benim. Artık duruma göre bir şeyler ayarlamaya çalışırım.

Kısfmet.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ooo aktivite güzel, 27'sinde staj başladığını düşünürsem, Adem Bursa'dan herkese iyi eğlenceler diler, mangalı da kaçırdık iyi mi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangal kömürünü ekleyelim bence de gideceğimiz yerde fiatı olması gerekenden fazla olur. Malum bize mahkumsunuz diyerekten fiatı arttırıyorlar.

Alışverişin çoğunu adalarda gerçekleştirebiliriz yani mangallık malzemeleri felan özellikle.

Zehir falan atmasın ? :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten kadrolu buluşma adamı olduğum için her şey halledilmiş sorun yok. :D Oğuz gelirse etler falan filan ondan. -adamın işi neticede tavuklar. :D- Dilek gene bana kaldı iyi mi. :D O gün benimde uykumdan feragat etmem gerekecek sanırım. Mehmet abi sen evi falan tut biz psleri falan filan bulur geliriz. Worless ne-san sonunda hayalimiz olacak galiba. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Atsın be Kerim ben antidot ile gelirim :)

@antioksidan işlerini ayarla muhakkak sen de gel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten kadrolu buluşma adamı olduğum için her şey halledilmiş sorun yok. :D Oğuz gelirse etler falan filan ondan. -adamın işi neticede tavuklar. :D- Dilek gene bana kaldı iyi mi. :D O gün benimde uykumdan feragat etmem gerekecek sanırım. Mehmet abi sen evi falan tut biz psleri falan filan bulur geliriz. Worless ne-san sonunda hayalimiz olacak galiba. :P

adam ev eşyalarını listeliyor liste başı ps 1 ps2 ps 3 :D evet olucak inşallah özkancım:)

yok yok ayrıyetten özel olarak ilgilencem (çaktırma olum yemek denemesini onun üzerinde deneyecektim olum)

Dansöz çıkartacaksak ben de gelebilirim :D

Aslına bakarsanız katılmak isterim ama 26 Haziran için başka planlarım vardı benim. Artık duruma göre bir şeyler ayarlamaya çalışırım.

Kısfmet.

mangalın yanında veriyorlamış :D ha bahadır naz yapanalrın yan çizenlerin üzerine beni salıyo bilmiyom aşılarım tam değil falan gelmezsin ekersin haberin olsun :D

ah be yavrimo ilgilenmezmiyim ben qkasd bahadırcığım bidanem sen heç üzülme :big_smile:

listeye hione ve zhenyayıda ekleyin evlerini basarım valla gelemeyiz deseler bile

bide bide sparti neden yok o listede huu huu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamam ya kızmayın geliyorum gelişim kesinleşti artık, dövmenize gerek kalmadı artık. :qalkis:

otobüsle geleceğim için avrupa yakasında mı yoksa anadolu yakasında mı inmem gerekiyor. birde gundam'ın dediği gibi erken gelsem daha iyi olur. sonuçta yol oniki saat sürüyor ben buradan 7:30 da binsem sabah 7:30 da orada olabilirim, cevabınızı bekliyorum ona göre gidip biletimi alacağım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@lantis, Anadolu' da Harem' de inmen gerek. Biletini alırken Harem' den geçip geçmediğini ve saat kaçta varacağını sor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@lantis

Gelebilmene sevdin Mevlüt. Normalde Anadolu yakasındaki otogar Harem'de. Fakat bindiğin firmaya göre farklı semtlerde durakları olabiliyor. Sen Harem'e gidiyorsa orada in, yok gitmiyorsa Anadolu yakasında inmen gerektiğini, indirecekleri yerden Kadıköy'e servis olup olmadığını sor. Sana telefon numaramı da atayım özelden, worless uyur muyur şimdi :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?