Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

teşekkürler mehmet worless karşılayacağım dediği için onunla konuştuktan sonra gidip biletimi alacağım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

teşekkürler mehmet worless karşılayacağım dediği için onunla konuştuktan sonra gidip biletimi alacağım

Ben onu zorla uyandırırım merak etme.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@lantis

Gelebilmene sevdin Mevlüt. Normalde Anadolu yakasındaki otogar Harem'de. Fakat bindiğin firmaya göre farklı semtlerde durakları olabiliyor. Sen Harem'e gidiyorsa orada in' date=' yok gitmiyorsa Anadolu yakasında inmen gerektiğini, indirecekleri yerden Kadıköy'e servis olup olmadığını sor. Sana telefon numaramı da atayım özelden, worless uyur muyur şimdi :biyik gulme:[/quote']

:) delü napim yaa bezgin berkirin kızıyım sonuçta :D ama evrim yanımda olacağı için asayiş berkemal olcak merak etme

@ shin; sabahlamazsak iyidir:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam abi, vörlıs abla; olur da gelirsem kabataş iskelesine gelirim ben de ama 26 Haziranda onur yürüyüşü var, ona katılmayı planlıyordum ben. Ama mangal diyorsunuz, arada kaldım vallahi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet mangal insanın aklını başından alır.

Semiha sana dokunmasak mangal bitene kadar uyursun (bizzat şahidim). :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam abi, vörlıs abla; olur da gelirsem kabataş iskelesine gelirim ben de ama 26 Haziranda onur yürüyüşü var, ona katılmayı planlıyordum ben. Ama mangal diyorsunuz, arada kaldım vallahi :D

sen kabataş iskelesinden gelicekler le gelirsin onur yürüşü?

Evet mangal insanın aklını başından alır.

Semiha sana dokunmasak mangal bitene kadar uyursun (bizzat şahidim). :D

he valla :D atın üstüme pikeyi ertesi gün anca kalkarım :D

hee piknik örtüsü getirin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Okan karar senin baskı yok. Gelirsen kabataş iskelesinde buluşuruz.

@SPAWN ada denizini hiç tavsiye etmem çok pis oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben Marmara'nın tamamını tavsiye etmem. Denizin rengi bildiğin yeşil. Egeyi gördükten sonra bariz bir fark olduğu görülüyor. Leş gibi resmen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beni de sayın bende geliyorum. Bu toplantıya katılıyorum. Çok büyük ihtimal Lantis'le birliklte gelceğim.

Dipnot:Şimdiden uyarayım acayip derecede fazla bir yemek yeme gücüm vardır. Luffy'den ve Goku'dan hemen sonra ben gelirim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Davut'un yemek yemesine şahit oldum aynen dediği gibi yemek yiyebiliyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gelirken kendi sucuğunu getir o zaman davut. :020-32:

O değilde harbi bize kaç kilo et gerekecek... ya da ton mu desem ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gelirken kendi sucuğunu getir o zaman davut. :020-32:

O değilde harbi bize kaç kilo et gerekecek... ya da ton mu desem ^^

Öğrenci olduğumdan dolayı bana pahalıya patlar o :D Ben o kadarını kaldıramam :D Altı üstü aldığım ayda 240 lira :D

Katılmaktayım besili bir öküz kesmemiz lazım :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

etten yana hakkımı seve seve veririm nasılsa etle aram hiç yok :D salata kısmı beni tatmin eder yeterince

bu arada aklıma gelmişken enstruman çalan arkadaşlar gitar mitar bir şeyler ayarlasanız loo klasik olsa ben evdekini getirirdim çalamasamda ama değil :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu sohbet dolu sayfaları okumak inanılmaz yorucu. Birisi şöyle "önemli" gelişmeleri ilk mesaja ekleyiverse çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aramızda usta bir gitarist var mı ki worless? Beni saymayın ben hâlâ öğrenim statüsündeyim, yolum uzun ve taşlı ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aramızda usta bir gitarist var mı ki worless? Beni saymayın ben hâlâ öğrenim statüsündeyim, yolum uzun ve taşlı ^^

Şarkı söylersin sen de. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sesim berbattır :sinirfli: Ama bir dahaki yıllarda söz karşınıza 30-40 parçalık anime op-end şarkıları repertuarı ile çıkacağım ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kime sorsak sesim berbat diyor. Memlekette bu kadar çok karga var mıydı yahu? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangalda ne pişireceğimize de karar verelim. Şahsen tavuktan yanayım. Herkes kırmızı et yemeyebilir. Balık zaten olmaz, oraya gidene kadar kokar. Hazırlaması da zor zaten. Gitmeden önce bir kasaptan tavuk alabiliriz, onlar zaten mangal için deyince ona göre hazırlayıp verirler. Kaç kişinin katılacağını önceden bilip ona göre miktarı da belirlemek lazım. qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangalda ne pişireceğimize de karar verelim. Şahsen tavuktan yanayım. Herkes kırmızı et yemeyebilir. Balık zaten olmaz' date=' oraya gidene kadar kokar. Hazırlaması da zor zaten. Gitmeden önce bir kasaptan tavuk alabiliriz, onlar zaten mangal için deyince ona göre hazırlayıp verirler. Kaç kişinin katılacağını önceden bilip ona göre miktarı da belirlemek lazım. qnoluyo[/quote']

Bvenim için her türlü uyar da yalnız tavuk alınacaksa kanat alınmasın. Şahsen kanat kemirmek istemiyorum. Olmadı karışık yapalım biraz kırmızı et biraz da daTavuk

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tek gelenler kendi, toplu gelenler buluşma yeri yakınlarındaki bir kasapdan ne alıcaklarsa ne kadar alıcaklarsa istedikleri gibi alıp gelsin diyorum. Başka nasıl bir düzen oluşturulabilir bilemiyeceğim bu konuda. Herkesde kendini bilir kimi 3 but yer onu alır kimisi 12 but yer onu alır. :tbayrak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?