Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

Belli bir saatte kadar dönersek gelicem. Mangal arifesi çalışıyormuşuz. O yüzden dinlebileceğim bir gün olmayıp yorulacağım bir gün olacak. O yüzden eğer saat uyarsa eve gelipr direk kafayı koyucam. Bakalım saatler belli olsunda. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

gundamaster

O gün gelen herkes belli şeylerden fedakarlık ediyor Özkan. Sen de bir günlüğüne dinlenmeyiver. Her haftasonu adalarda mangal partisinde olsan söylediğinin çok mantıklı bir şey olacağını düşüneceğim ama şu durumda sadece mızmızlık yapıyorsun gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tarih benim için uygun değil gelebilmeyi çok isterdim herkese iyi eğlenceler ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evvett beklediğim haber de geldi artık hiç şüphem yok 27 haziran Bu senenin en güzel günü olacak :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu başlık hareketlensin biraz. :D

Gelip gelemeyeceği kesinleşen arkadaşlar belirtsin lütfen.

Vapur seferleri yaz tarifesi de açıklandı.

[bimgx=300]http://i54.tinypic.com/iy3nf5.jpg[/bimgx]

Buna göre gidiş saati olarak en uygun görünen 9.00 Kabataş, 9.20 Kadıköy seferi. Dönüş saati de 18.40 olabilir. Sizin düşünceniz nedir?

Mangal için gerekli malzemelerle ilgili olarak, ben bunu getirebilirim diyen gönüllüler var mı? Birçok malzemeyi adadaki marketlerden alabiliriz (dia, bim gibi yerlerden). Evden getirebileceklerimizi getirelim, Örneğin ben baharat, sofra örtüsü, kahvaltı için ufak tefek bir şeyler getirebilirim. Belki zamanım olursa köfte de hazırlarım. Bazı arkadaşlar kısır, termos çay vs diyordu.

Bunun yanında en gerekli olan mangal kömürü, çıra vs. getirecek gönüllü kimdir? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tahminen evde 20:30'da olurum. Güzel zaman iyi. Eve gelince hemen duş ve yatış bana uyar. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bene örtü ve shin patates salatasını yapacak. yanına börek (ıspanaklı ve patatesli) falanda getircem (korkmayın yengem yapacak:)) matarayla sıcak su (matarası olanlar getirsin) özz birde ben +1 kişi olabilirm henüz net değil ama

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ÖNEMLİ NOT :

Üzülerek söylüyorum ki kardeşimin bir anda içinde yeşeren memleket hasreti ve sevdası yüzünden aniden kararlaştırılıp alınan otobüs biletlerine istinaden, annemin yarın akşam itibariyle memlekete gidecek olmasından ötürü vermiş olduğum sözü tek taraflı olarak fesediyorum buna müteakip ise yüklenecek herhangi bir cezayı seve seve hiç düşünmeden kabul edeceğimi beyan ederim.

Saygılarımla , hione ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sağlık olsun besto :) (şii evdekiler gitti diye parti verip sızıp kalmada:))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evdekiler gidince başka planlarım var , hatta bu planlara tanıdık birileride dahil olabilir, tabi onlarda isterse ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yurushite kudasai , onegaishimasu ...

Tatta chotto matte. Hayai tadashi chi dake. :qtehlikeli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TDK dinleme yapmasın diye çözümü bunda bulduk. Görünüşe göre işe yarıyor. \(^o^)/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TDK dinleme yapmasın diye çözümü bunda bulduk. Görünüşe göre işe yarıyor. \(^o^)/

Tdk mı? Dinleme mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evdekiler gidince başka planlarım var , hatta bu planlara tanıdık birileride dahil olabilir, tabi onlarda isterse ...
:D top yekün uyuya kalalım diyorusun :) saati haber et.. şu haber vermediğimiz bir arkadaş vardı hani habire ekiyorduk bari onuda alalım :D gerçi hatunlardan bize fırsat kalırmı sormak lazım ...:D
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
:D top yekün uyuya kalalım diyorusun :) saati haber et.. şu haber vermediğimiz bir arkadaş vardı hani habire ekiyorduk bari onuda alalım :D gerçi hatunlardan bize fırsat kalırmı sormak lazım ...:D

O arkadaş belki haber etmiyorsunuz diye, kendini sürekli hatunlarla meşgul ediyordur :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tabiki büyük bir sorunsal kızlarmı? arkadaşlarmı? sorusu ama genelde ne yazık ki kaybeden hep arkadaşlar olur , ama biz yinede arkadaşlık vazifemizi yapıp sorarız tabi, neyse konudan fazla uzaklaşmayalım , gerçi bir anlamda evimin boş olması birine fazlasıyla yarayacak ama orası ayrı bir mevzu , konumuza dönecek olursak eğer madem kısır getiremicem , kesin olarak söz vermesemde ucundan kıyısından seçmece animeler izlettiğim bir arkadaşım var kendisi usta bir ahçı ve mangalcıdır (tamam bende biliyorum böle bir ünvan yok) , kandırabilirsem onu getiricem , dediğim gibi ama söz fln vermiyorum bu sefer sadece bir ihtimal diyorum ...

not : biraz geç kaldım sanırım mesajı yazmak için , muhatap sahibi kişi cevap vermiş bile :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tabi tabi o arkadaş aynen dediğin gibi yapıyor gundam:)))

besto kesin getir :D

Özz ah ah bir dürtsek daha neler dökülcek:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?