Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

Adaya ulaşım için vapura nereden ve saat kaçta bineceğimizi ilk mesaja ekler misin Özlem? Buluşma saati belirlenmiş miydi? Epeydir başlığı takip edemiyorum da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimin ne getireceğinide ilk mesaja eklerseniz bizde eksik olan neymiş görüp onu getirebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Getirilecekler konusunda fazla gönüllü çıkmadı ki... :031-32:

Bu arada sen geliyor muydun?!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu arada Kabataştan binenler kimler ve kaçta buluşacağız orada?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yanlız sizlere kötü bir haber vereyim hava durumuna baktım internetten ve istanbul'da hava kapalı görünüyor malesef

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kadıköy 9:20 imiş. O zaman Kadıköyden binecek tayfa ile vapur iskelesinde buluşuruz.

Hanımlardan börek, kek bekliyoruz valla. Zati kısırım yattı :minimie45573on:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yanlız sizlere kötü bir haber vereyim hava durumuna baktım internetten ve istanbul'da hava kapalı görünüyor malesef
Daha iyi bu sıcakta o yol yürünmezdi zaten.

Ne güzel işte serin serin gideriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet hanımlar kek börek çörek bekliyoruz ben hiiiçç üzerime alınamıyorum :D

valla hiç hanımlar demeyin beyler epi topu 5 bayanız galiba..

Özz canım +1 imi silebiliriz artık ekildim.. :039-32:

lantis en fazla sıçana döneriz :D güneşten pek hazzetmeyen (hatta nefret ederim) biri olarak ben hiiiç şikayetçi olmam (şemsiye getirim size) (dermişimm...:P) :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Getirilecekler konusunda fazla gönüllü çıkmadı ki... :031-32:

Bu arada sen geliyor muydun?!

Bunda önceki konuda geleceğimi beyan eder nitelikte bir mesaj yazdığımı hatırlıyorum.

Ama eğer KBDKM(Kişi Başına Düşen Köfte Miktarı)nın düşeceği endişesinden dolayı gelmemi istemiyorsanız sizi anlarım. Neyse herkeze iyi eylenceler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben hatırlamıyorum, gelecekler listesine ekliyorum o zaman.

Ama ama şiddetli yağış gelirse fena olur yaa, vapur seferleri bile iptal olabilir. Bende bu şans (şom ağız) varken normal tabi. :039-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar uzun uğraşlar ve rüşvetler sonunda bi akustik gitar ayarladım :96:

çalmamı istediğiniz parçaları liste yaparsanız şöyle 10-15 tane falan çalıp gelirim eyleniriz :mutlulh:

not: lütfen akustik gitarla çalıncak parçalar olsun metal falan istemeyin bodos tek gitarla çalınca bi anlamı olmuyor genelde :qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar uzun uğraşlar ve rüşvetler sonunda bi akustik gitar ayarladım :96:

çalmamı istediğiniz parçaları liste yaparsanız şöyle 10-15 tane falan çalıp gelirim eyleniriz :mutlulh:

not: lütfen akustik gitarla çalıncak parçalar olsun metal falan istemeyin bodos tek gitarla çalınca bi anlamı olmuyor genelde :qhipnoz:

bu şarkıyı çalabilirsen çok güzel olur. kıyak bir parçadır. ama tabi Mozart - Greensleeves de olur.

YouTube - ‪Jesse Cook Gaita‬‏

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uğuuuuuuuuuuuuuuurrrrr Ya olurmu bilmem ama One outs- bury......(pay money to my pain diye bir grup söylüyor)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aslında şöyle birşey yapalım arkadaşlar istedikleri parçaları bana özel mesaj ile bildirsinler ordan bakarım rahatça :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pazar hava baya düşüyormuş gerçekten de. Yağmulu gibi görünüyor. Ne yapsak bir sonraki haftaya mı ertelesek ya da bir gün ileriye çekip cumartesi mi yapsak?

Bu arada napalım iş başa düştü kısırı ben getireceğim (Benim teknik servis D_S'ye yaptırıyorum XD)

Börek, kek falan getirenler vardır umarım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir sonraki haftaya ertelenmez sanırım, şehir dışından gelenler var (benim gibi). Bir gün önceye çekilebilir aslında hava güzel olacaksa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bir sonraki hafta veya bir gün önce olacaksa ben şimdiden gelemeyeceğimi belirterek size iyi eğlenceler dilerim.

Ben de baktım hava durumuna ve yağışlı gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ertelenme olması halinde ben kesinlikle katılamam karda yağsa fark etmez bu hafta ...

Yengem sağolsun(:bir numara:) börek yapacak patatesli ve ıspanaklı eh sevgili misafirim de patates salatasını yapacaktı.. (değil mi?) tatlı hiç sevmem o kısım beni bozar..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herkes planlarını bu güne göre yaptığı için erteleme olamaz. En kötü ihtimalle mangal planımız yatar ama yine buluşup sohbet ederiz. Şimdiden bir şey söylemek zor. Cumartesi günü son duruma bakarız.

@worless, börekleri bekliyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Patates salatası mı yapıyormuşum? :D Ağır yemeklerin yanında iyi gider herhalde. Ama tuz ve limonunu yanlışlıkla ben koyarsam kimse yiyemez. :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@necromancer,

through the fires and flames'in başı pek güzel akustik için onu istiyoruz,

tabii ki de şaka, chris isaac-wicked game falan çalar mısın?

millet bu arada hava güzel olursa denize falan gircek miyiz şort almam lazım getirmedim istanbula? @worless abla eğer mümkünse bunun cevabını sen bana mesajla at laptop da getirmedim yaz okuluna. bi de fotoğraf makinem dışında benden istediğiniz özel bir şey var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya hava durumuna takmayın onlar ne derse hep tersi çıkar :D yağmurlu diyolarsa havada 1 tane bulut olmaz :D hava açık derlerse ozaman korkun :D

@gezz+

Halledilir qdisler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?