Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

Hava'nın iyi olacağını düşünüyorum. eğer yağmurlu olsa bile anlık olacaktır diye düşünüyorum. Eğer yağmur yağsa bile toplanırız Beşiktaş ya da Taksimde muhabbet ederiz napalım. :D Ama eğer planda sabah bile olsa değişiklik hemen herkese söylenmeli ona göre toplanmalıyız. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

Patates salatası mı yapıyormuşum? :D Ağır yemeklerin yanında iyi gider herhalde. Ama tuz ve limonunu yanlışlıkla ben koyarsam kimse yiyemez. :biyik gulme:
onu ben yiyecem malum mangallı sevmiyom ...(kaytarma)(sarma isterim sonra ona göre)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sarmayı oradayken yapacağım söz. Yapraklar da çıktı taze taze. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o sarmalardan bende istiyorum , malum evde yemek yapacak kimsem yok , kaç gündür dışarıdan bişiler sölemekten gına geldi , ev yapımı bi sarmaya hayır demem açıkcası

konumuza dönecek olursak eğer denildiği gibi yağmur yağacak olursa şayet mangal yerine yapılacak olan hazırlıkların ziyan olmaması adına olayı yarı kapalı bi alanda yada gidilecek yer buna uygunsa pikniğe çevirebiliriz, sadece bi öneridir illa bunu yapalım demiyorum ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hione; öneri kısmı gayet uygun bence :D sarmalarıma göz dikme onlar benim.. (bir bardak kahveye adam çalıştıran zalim patronlar vardır bilir misin?qnoluyo)

shiiinnn; sen bi danesin seviyonm kız cadı seni yaa

gezz+; fotoğraf makinen ve sen gel yeter ama denize girme işini unut...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hione; öneri kısmı gayet uygun bence :D sarmalarıma göz dikme onlar benim.. (bir bardak kahveye adam çalıştıran zalim patronlar vardır bilir misin?qnoluyo)

yaa hiç sorma bende duydum böle bişi , ne insanlar var dimi insaf, hak, hukuk nedir bilmiyorum , onları suçlamamak lazım ama bu onlara patronluğun vermiş olduğu bir görev olsa gerek , zalim ve acımasız olmak gibi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ blue; hiç şansın yok kuzum mangalı göremeyecek o sarmalar... :belial:

@ hione; :nothing_to_say: tabi tabi... aynen dediğin gibi oluyorlar yaa.. hele birde zeytin yağlığı yapmıyorlarmı.. "çok bile" diyip hatta onu bile kesenler var inanır mısın!!! :bad_egg:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar lütfen parça isteklerinizi özel mesaj olarak atın konuşma karambolünde kaçırdığım hatırlamadığım oluyor çünkü. özel mesaj atarsanız hepsini düzenleyip tek tek bakıcam :020-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kabataş'tan gelecekler, kaçta buluşuyoruz pazar günü? Ayrıca gittiğimiz yerde masa örtüsü mü sericez yoksa masalı bank var mı. Çünkü ne kadar kişide vardır masa örtüsü bilmiyorum. Birden oturacak yer olmayıp kalmayalım öyle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özkan, kabataş iskelesinde buluşun işte. Saat 9' daki vapura binecek şekilde gelin.

Ben 3 tane örtü getiriyorum ama iş görür mü bilmem. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

B planı yapılan pasta ve çörekli bir yerde yemek ama olurda sabah böyle bir şey olursa telle haberleşelim ve haber vermeyi unutmayalım lütfen. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diyelim ki sabahki vapur seferi iptal olmadı, akşamki olursa adada bir gece geçirirsiniz artık. :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman gelen arkadaşlar her ihtimale karşı çadır getirmeyi unutmasınlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya duyanda tusunami olacak ve tam o günde mangal yapmaya karar verdik sanacak ya..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tsunami falan değil de, NTV haberde Pazar günü için şiddetli yağmur ve dolu dedi dün.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar çok çok çok büyük üzüntüyle gelemeyeceğimi söylemek zorundayım. :000200690jk0xd:

Son dakika golü yedim maalesef. Aylardır hayalini kurmuştum ama olmayınca olmuyor işte. Size iyi eğlenceler, aklım orada kalacak. :sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Özz üzüldüm :(

Bu şartlar ışığında bence Kadıköy'de bir yerde buluşalım o zaman. Nedir düşünceler?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hımmm anlaşıldı sparti sağlam beddua etmiş lantis canım mangal için geliyordun ama bizim için gelmiş olucaksın adalar iptal edilsin dahada mangal mungul organizasyonu olursa beni hiç saymayın derim keza zaten mangalı hiç sevmem..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hımmm anlaşıldı sparti sağlam beddua etmiş lantis canım mangal için geliyordun ama bizim için gelmiş olucaksın adalar iptal edilsin dahada mangal mungul organizasyonu olursa beni hiç saymayın derim keza zaten mangalı hiç sevmem..

noluyor tribal enfeksiyona yakalanmışsın :D beni saymayın falan :D zorla getiririz :D:otgorite:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özz üzüldüm :(

Bu şartlar ışığında bence Kadıköy'de bir yerde buluşalım o zaman. Nedir düşünceler?

Mangala izin var mı bilmem ama Özgürlük Parkı cazip seçenekler arasındadır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?