Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

gundamaster

Mangal buluşmasını hava şartlarının kötülüğü nedeniyle daha ileri bir tarihe ertelenmesini talep ediyor ve bu haftaki buluşmanın iptal olmasını öneriyorum.

Böyle bir havada ne mangal olur ne de adalarda güzel bir gün geçirilir.

İtirazı olan varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza dek sussun :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

Hava muhalefeti sebebi ile organizasyon İPTAL edilmiştir. Duyanlar duymayanlarada haber versin..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangal buluşmasını hava şartlarının kötülüğü nedeniyle daha ileri bir tarihe ertelenmesini talep ediyor ve bu haftaki buluşmanın iptal olmasını öneriyorum.

Böyle bir havada ne mangal olur ne de adalarda güzel bir gün geçirilir.

İtirazı olan varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza dek sussun :)

Aslında Kadiköyde küçük bir buluşma olabilir.

@gundamabi

Yada sen ve aquritasla beraber bilardoya gideriz. Tabi gelmek isteyenlerde gelebilirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şehir dışından gelecek arkadaşları da düşünerek (mangal dışında) bir buluşma yapabilirsiniz arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hımmm anlaşıldı sparti sağlam beddua etmiş lantis canım mangal için geliyordun ama bizim için gelmiş olucaksın adalar iptal edilsin dahada mangal mungul organizasyonu olursa beni hiç saymayın derim keza zaten mangalı hiç sevmem..

mangal işin bahanesiydi ben sadece buluşma için geliyorum, arkadaşlar eğer sizlere de uyarsa bir yerlerde oturur muhabbet ederiz

ya spartie bu kadar da beddua edilmez ki

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

shin zaten benim misafirim o sadec mangala gelip dönmeyecekti onu saymıyorum öbür iki arkadaşıda (Lantiscim ve davut'a yani) ben mini bir istanbul turu attırıcam.. günü birlik misafiriliklerini ben üstlendim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ne şanssızım ya bir buluşmaya katılayım dedim yaz günü kış soğuğu yaşanacakmış olmaz ki bu kadar şanşsızlıkta

teşekkür ederim worles çok düşüncelisin bileti almıştım zaten bu yazıyı görmesem gidip bileti iptal ettirmeye çalışacaktım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir dakika ya? B planımıza ne oldu? Mangal olmasa dahi toplaşmayacakmıydık? Neden birden duruldunuz anlamadım. O güzel bayanlarımızın yapacağı pasta, börek, sarmalardan yiyemeyeceğiz mi şimdi? Birbirimizi görmek içinde buluşma yapacağımızı söylemiştik. Ben hala sizleri görmek istiyorum. Mangal bahane muhabbet şahane. Kadıköy olmasını tercih etmiyorum. Kadıköy daha çok güzel havalarda gidilecek yer var. Buluşma 2 kere Kadıköyde oldu doğru düzgün bir yerde takıldığımızı bile hatırlamıyorum. Tekrardan Avrupada olmasını öneriyorum. Hoş Kadıköyde olursa ben gene gelirim ama erken ayrılırım. :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bak şimdi çok üzüldüm. Bende tüm planlarımı hazırlamıştım. Eh alacağınız olsun. En son alınan kararı bana iletirseniz bende planımı ona göre ayarlayacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

özkan sana o sarmaların nasip olmayacağını söylemiştim değilmi:gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir dakika ya? B planımıza ne oldu? Mangal olmasa dahi toplaşmayacakmıydık? Neden birden duruldunuz anlamadım. O güzel bayanlarımızın yapacağı pasta, börek, sarmalardan yiyemeyeceğiz mi şimdi? Birbirimizi görmek içinde buluşma yapacağımızı söylemiştik. Ben hala sizleri görmek istiyorum. Mangal bahane muhabbet şahane. Kadıköy olmasını tercih etmiyorum. Kadıköy daha çok güzel havalarda gidilecek yer var. Buluşma 2 kere Kadıköyde oldu doğru düzgün bir yerde takıldığımızı bile hatırlamıyorum. Tekrardan Avrupada olmasını öneriyorum. Hoş Kadıköyde olursa ben gene gelirim ama erken ayrılırım. :gul gul:

thumbdownvc3.giffingerwagglemz0.gif

Herşeye müdahale etme, biraz olayları akışına bırak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nasıl müdahale etme len. :neqoluyor: Hiç yapmayacaksak diğer işlerimi yaparım. Önceden belirlemek lazım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pazar normal bir buluşma yaparız. Mangalı da sonra artıkın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla NTV'yi bilemem ama Beşiktaş'da bugün kavruluyorduk. Termometre görmedim ama tek damla bile yağmur yağmazdı bu havada diye tahmin ediyorum. Gerçi bana kalsaydı değil yağmur, tsunami olsa bile gelirdim. Zira muhtemelen İstanbul'daki son bir aym olabilir bu ve arkadaşları yeniden görmek en azından benim açımdan önemli. Normalde izin günüm pazartesi olduğu halde izin günümü Pazar'a yazdırıp 6 gün fazladan çalıştım, diyeyim siz anlayın artık. Dereyi görmeden çark eden/diğerlerini çark ettiren bazı arkadaşlara da selam ederim bu minvalde!!

@SpawnTheUndead

Avrupa yakası olsun da, bana her türlü uygun. Ben 2 kişi gelse bile geleceğim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ayrıca pazara kaldı bir gün. Mangal olmadığı için listede eksilme olacak mı, yoksa sonradan gelme olacak mı? Normalde lantis ve davut için yapıyoruz. Eğer biletlerini iptal ettirebilirlerse ve önceki mesajlarda ilerleyen tarihlerde olsun diyenler olmuş o yüzden ertelesek mi bilemedim. Neyse söz sizde lantis. :D

Edit: Hava aslında iyi gibi gözüküyor ama bugün yaşanan esintiler ama yağmur'un habercisi gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nasıl müdahale etme len. :neqoluyor: Hiç yapmayacaksak diğer işlerimi yaparım. Önceden belirlemek lazım. :D

Şu üslûbuna dikkat et. Lanlı lunlu konuşma. Sözde moderatörsün.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu üslûbuna dikkat et. Lanlı lunlu konuşma. Sözde moderatörsün.

Sizde biraz dikkat ederseniz sevinirim. Konuyu uzatmayın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Millet de birbirlerinin boşluklarına laf sıkıştırmaya yer arıyor sanarsın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çekilir kılıçlar, kesilir başlar, en güzel ''tartışmalar'' AMT'de başlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

4 gün Samsun'da ev arayım dedim ortalık karışmış yahu. Ne oldu böyle yaa. Valla tanışmak istediklerimle tanışırsam 1 saatin bile önemi yok benim için. Bileti iptal ettiremeyiz de artık bu saatten sonra. Nasip değilmiş be hocam :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hava iyi güzel hoş şuan ama sıkıntı orda 1 haftadır aldanmayın cumartesi akşamdan itibaren fena yağcak diyorlar. ha tabi aldanmayın derken "amt, toplanmayın!" demiyorlar.

yorumsuzsanız, yorum "suzsunuz".

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?