Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

gundamaster

Daha ne kadar erecek bu adam? Başı göğe ermiş :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

@Shinkaron

Oldu mu şimdi bu laf bu? Oldu mu yani böyle güzel bir ortamda, sayın Shinkaron?

Olup olmadığını bizzat göstereceğim merak etme.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vazgeçtim sınavdan ben de geleceğim. qnoluyo

geliyor olmana çok sevindim:)

bahadır voleybol topunu arıyom kaç gündür :D gerçi bulsamda mefta olmuş mudur bilmem sende var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

nasıl ya ben seni sen serhatı tehdit ediyon :D orginazsyon yeteneğimiz ilginçleşiyo :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
geliyor olmana çok sevindim:)

bahadır voleybol topunu arıyom kaç gündür :D gerçi bulsamda mefta olmuş mudur bilmem sende var mı?

Mefta olmamıştır en fazla havası inmiştir. Bir lastikçiye bakar o da :)

Gerçi voleybol topu da tehlikeli olabilir benim ellerimde :qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hangi ara tehdit ettin? :D Ben mangal olur da naz yapar mıyım yahu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Piknik yerlerinin vazgeçilmezi, bir adet lastik top. :alkiss: Bahadır'ın smaçlarına dikkat yalnız. :qhayir:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

smaçör müsün sen de anam ben çok top yedim yüzüme ağzım burnum sağlam kalsın :S olsun bulayım o zaman lastikçide bulurum bir yerden her halde:S

geldiğinde söylerim shin ben sana :D

lastik topum yok mehmetçim:D ama futbol topumda vardı bir yerlerde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

2 ve 4 numarada harikalar yarattım yıllarca :) Ben de çok top patlattım karşımdakilerin yüzüne :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@worless nee-sama

Sen varsın diye geliyorum zaten :P Shin oba-sama kendisi tehdit ettiği için geldiğimi söylüyor. Akıllı biri olsam gelmemem gerekirdi. Gelmem tehlikeli aslında :D Ama worless nee-sama ve smaçör abimiz varken bir şey olmaz herhalde. Tek parça halinde akşam dönerim diye düşünüyorum. :qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shin oba-chan

Bu lafından sonra unutacaksın bir kere sen o "tek parça" işini.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 ve 4 numarada harikalar yarattım yıllarca :) Ben de çok top patlattım karşımdakilerin yüzüne :)

:D yok ben top falan getirmiyorum hentbolu bırakmamın sebebiydi o yüze yenen toplar voleybolu seviyorum ve sevdiğim gibi kalsın :D erkek kuvveti ve kadın kuvveti bariz farklı dişlerimi seviyorum:D

@worless nee-sama

Sen varsın diye geliyorum zaten :P Shin oba-chan kendisi tehdit ettiği için geldiğimi söylüyor. Akıllı biri olsam gelmemem gerekirdi. Gelmem tehlikeli aslında :D Ama worless nee-sama ve smaçör abimiz varken bir şey olmaz herhalde. Tek parça halinde akşam dönerim diye düşünüyorum. :qiyiii:

bir şeycik olmaz kardeşim benim shin saçımı başımı yolarmış:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Piknik yerleri hemen kapılıyormuş Giden arkadaşlar en çok yer bulmaktan yakınıyorlar. Erken gidip yer kapmalı.:61923:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

valla alpercim ben kendime kocaman bir pike getiriyom masa olmadı ki zaten büyük ihtimal olmaz:) serecem yer oh mis gibi hiç bir şey keyfimi bozamaz hoş sohbeti bulmuşum yer mi sorun olcak olmazzz sen gitar çalıyordun değil mi? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunun muhabbetini geçmiştik ^_^

etten yana hakkımı seve seve veririm nasılsa etle aram hiç yok :D salata kısmı beni tatmin eder yeterince

bu arada aklıma gelmişken enstruman çalan arkadaşlar gitar mitar bir şeyler ayarlasanız loo klasik olsa ben evdekini getirirdim çalamasamda ama değil :)

Aramızda usta bir gitarist var mı ki worless? Beni saymayın ben hâlâ öğrenim statüsündeyim, yolum uzun ve taşlı ^^
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bende belki gelebilirim vardiyam uyarsa :/ bir hafta önceden haber veririm size...

Pardon ama ilk mesajdaki listeye girmek için ilgili mod a öm mi atmamız gerekiyor? Listede olmasam bir sorun olur mu? onceki hafta haber vericem ama gelebilme ihtimalim var... Eğer farklı bir konu varsa bana öm atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gereksiz alınganlıklardan bıktım artık.

@ Anifly, hayır öm' ye gerek yok. Ekledim

@ Aequitas, seni de ekledim. Ciddi misin yoksa geyik olsun diye mi yazıyorsun çok anlamadım ama...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kızma özz :) benimki alınganlık değildi sadece bir önlem daha sonra sorun çıkmasın diye. Görmemiş olabilirsin diye tekrar yazdım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

anifly özlemin dem vurması sana değil canım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet demimi alamadım bugün. :D

Neyse gelecek ya da gelme ihtimali olan arkadaşlar açıkça belirtsinler listeye ekleyelim. Ama gelmeyecekleri kesinleştiği taktirde belirtsinler çünkü son aşamada görev dağılımı yapılacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Özz kısa bir fiyat araştırması yaptım. Biraz yuvarlama hesaplar ama aşağı yukarı bu kadar. Eksik bir şey varsa ekleyeceğiniz lütfen bildirin

Dilburnu giriş: 3-5 lira arası (geçen sene 3 liraydı)

Vapur: çift bilet/akbil gidiş+dönüş: 5 civarı

Bisiklet tüm gün:20-25 civarı(bisiklet kiralamayız diye düşünüyorum)

Fayton: 10lira sanırım

Yürümek: Bedava :)

Mangal kiralama: 15lira

Ayriyetten gidilecek alanda piknik masaları var. Fakat Worless'in de dediği gibi bizim için yer önemli değil yeter ki boş alan bulalım.

Mangal ise kiralanabildiği için bir mangal ile yetinmeyiz tabii ki.

Getirilecek malzemeler arasına mangal yellemek için faraşta mı katsak:011:

Mangalı tutuşturmak için çıra, hgazete kağıdı gibi şeyleri de listeye ekleyelim mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sağol Gundam, çok iyi oldu bu. İlk mesaja ekliyorum.

Mangal yellemek için bende işe yarar bir şey var. Unutmazsam getiririm. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?