Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

Valla bu kadar güzel organizasyon ama böyle organizasyonlara gittiğimde 3 gün beni kaldıramazsınız. İşten sopayla kovalanırım. En iyisi ben istifamı verirsem geleyim. :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

ben bisiklete binemiyorum :039-32:

aman diyim özkan istifa verme üf iş aramakda dertmiş alışmışım tembelliğe nasıl iş başı yapçam cuma günü diye kara kara düşünüyom:) hiç metabolizmanı bozma sen bence:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam bir şey sormak istiyorum. Gideceğimiz yerde büfe benzeri bir yer var mı, yani şöyle sıcak su (çay için) bulabileceğimiz bir yer. Kahvaltı yapacaksak ben çaysız yapamam. :aglama3: Yoksa bir şeyler düşünmemiz lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Orada demlik çay veriyorlar özz ama küçücük bir demlik ve fiatı 15 liraydı sanırsam. İstesek sıcak su verirler herhalde. Orada ufak bir işletme var yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Termosu falan olan yok mu ya? (Bende var küçük bir tane) Ben de çaysız yaşayamam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Saati kararlaştıralımda ona göre ben evde kahvaltı bile yaparım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ Blue, mümkün olduğunca erken gidilecek, ben kalkamam diyorsan geç gelirsin.

@ Anifly, dönüş saati belli değil. Zaten gidiş saati de tam olarak belirlenmedi. Vapurların yaz tarifelerinin açıklanmasını bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

termos bendede var iki tane çok büyük değil ama basarım sıcak su bend ekahvesiz duramam

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tüm termosçular termoslarını getirsin ^^ Arkadaşın mangalını alıp geleceğim bende XD (Serhat taşıyacakmış) Tanıdık mangal iyidir, daha lezzet verir. :020-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uyku problem değil. Geç çıkılacaksa kahvaltı da yaparım çayımı da yudumlarım diye düşündüm. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında semver olsa on numara olur ama orada taşımak filan sonra su bulması sorun olabilir. Semaver çayı vazgeçilmezdir. Valla gönüllü olarak onunla ilgilenebilirim getirebilecek olan varsa... :D

@worless bisiklete binememekten kastın sürmeyi bilmediğinden mi yoksa başka bir sorun mu. Hani bilmiyorsan çok zor değil hemen kaparsın işi :tbayrak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim de gelebilme ihtimalim çok yüksek. Yeni olduğumdan biraz yabancılık çekerim ama umarım hemen alışırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yabancılık çekmeniz 0,1 saniye sürer :D o kadar hareketli ve enerjik ki ortam kaptırı veriyon hemencecik kendini:D

@ davut; kullanmasını bilmiyom ben yafs:006:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yabancılık çekmeniz 0,1 saniye sürer :D o kadar hareketli ve enerjik ki ortam kaptırı veriyon hemencecik kendini:D

@ davut; kullanmasını bilmiyom ben yafs:006:

Çok zor değil hemen kaparsın inan bana :D Anamızın karnından bisikletle çıkmadık sonuçta :D Başta biraz sendelersin sonra vazgeçemesizn emin ol :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ücretsiz bisiklet kurslarımıza kayıtlar başlamıştır :P Kurs tarihi 26 haziran ona göre hazırlayın kendinizi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beni yoldan değilde sanırım denizden toplarsınız :D denge problemim var istesemde binemiyorum :D yoksa ilk işim motor ehliyeti almak olacaktı :D ama inceliğin için teşekkürler davtçum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

siz en güzeli yürüyerek gidin, yoksa grubun bir kısmı pikniğe varamadan hastanelik olacak :002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Worless

Yürüyebiliyorsan bisiklette sürebilirsin :D Yalnızca cesaret lazım :D

@Spartiate

Aga sen orayı dert etme 1. sınıfı bitirmiş bir sağlıkçı olarak hemen müdahele ederim :D Ama sende gelseydin keşke seni de görmek isterdim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gelmesin o bize nispet yapçak adam lazım :belial:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ Sparti, bir sürpriz yaparsın diye ummuştum aslında. :023:

@ Davut, denge sorunu olan insanlar bisiklete binemiyorlarmış, yani herkes bisiklete binemeyebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?