Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

Ne kadar ileri onun denge sorunu bilemeyeceğim. Denemeden bilinmez (kaç kez denedi bilmiyorum ama) Gerçekten bir sorun varsa da artık n'apalıum elden bir şey gelmez... :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

Yürümek iyidir, hep beraber yürür bu arada da sohbet ederiz daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
inşlh çok fazla yürümeyiz ://///

O zaman yandın. Yaklaşık 40-45 dakika yürüyeceğiz. Süre, tempomuza da bağlı tabi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tamda böyle bir geziye ihtiyacımın olduğu bir zaman, imkanım olsaydı da gelseydim ,şimdiden katılacaklara yürüyüşte,yemekte vs. başarılar ,kolaylıklar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Gundamaster

İyi iyi yemekten önce yürüyüş güzel gider :D

@Bedifeci

Aslında bunun küçük çaplısını da Sivas ya da Malatyada mı yapsak. Hiç fena olmaz hani

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O zaman yandın. Yaklaşık 40-45 dakika yürüyeceğiz. Süre, tempomuza da bağlı tabi.

Adaları sırf bu yüzden sevmiyorum. Eğlendiğin zamanlar değil bu kadar yürüdüğün zamanlar seni yoruyor. cgass4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yapmayın yaws yürümek iyidir çoğumuz oturarak çalışıyoruz iyidir iyidir eğlencelide olur.. gerçi yokuşlardan nefret ederim ama olsun olsun iyidir:P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

centilmen erkekler :P zaten epi topu kaç kızız 4 falan ..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yoşş, kısırı kim yapıyor ^^ Kısır istiyorum ben, kısır, kısır, kısır 5g4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

her ne kadar kısırı pek sevmesemde , arkadaşlar ve komşular annemin kısırını çok beğendiklerini söylerler , bi aksilik olmassa eğer kısırın sözünü ben vereyim ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:033-32::aglama3: aynen bu şekilde arkadan bağırabilirim '' gundamm dahaaa neee kadarrr varrr'' 2 dk da bir :gul gul:

Kısırı ben taşıyabilirimm :3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
:033-32::aglama3: aynen bu şekilde arkadan bağırabilirim '' gundamm dahaaa neee kadarrr varrr'' 2 dk da bir :gul gul:

Kısırı ben taşıyabilirimm :3

Arkamdan ses edenlere hiç kulak vermiyorum, dönüp bakmıyorum böyle bir huyum var :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yapmayın yaws yürümek iyidir çoğumuz oturarak çalışıyoruz iyidir iyidir eğlencelide olur.. gerçi yokuşlardan nefret ederim ama olsun olsun iyidir:P

Bu sıcakta oh my god ne özgüvendir o. :ne noldu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

her ne kadar kısırı pek sevmesemde , arkadaşlar ve komşular annemin kısırını çok beğendiklerini söylerler , bi aksilik olmassa eğer kısırın sözünü ben vereyim ...

Oley! Oley! Yuppi! Yuppi! Bol domatesli olsun lütfen (Sakın dometesli kısır mı olurmuş demeyin ^^) Annene saygı, sevgi ve teşekkürlerimi şimdiden ilet. Şimdiden ellerine sağlık ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spawn aynen katılıyorum sana Tomatis olmalı bence de :D Valla o kısır için ne kadar Teşekkür etsek az olur3es3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kısırın içine ne kadar malzeme girerse o kadar güzel olur zaten. Yeşilik meşillik bol olacak hele bir de taze soğan oldu mu yeme de yanında uzan. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shin görünüşe göre epğey anblıyorsun kısır yapmaktan :D Sende yap biraz da tadalım bakalım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet kısırım meşhurdur doğru. Ama şehir dışından geleceğim için yapmaya fırsatım olur mu bilmem. Aslında yaprak sarmayı planlıyordum ama o kadar kişiye yetecek kadar sararsam parmaklarımı bir daha kullanamayabilirim. :D En iyisi patates salatası hazırlayım biz Semiha'yla orada. Hem hafif olur o kadar yaz vakti.:2046d6d41b:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oley! Oley! Yuppi! Yuppi! Bol domatesli olsun lütfen (Sakın dometesli kısır mı olurmuş demeyin ^^) Annene saygı, sevgi ve teşekkürlerimi şimdiden ilet. Şimdiden ellerine sağlık ^_^

bol domates mi domates'i hiç sevmem ve hiç yemem biraz cins bir insandırım domatesi ben yersem büyük ihtimal etrafımdakiler hiçbir şey yiyemezler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hala neden icat edilmedi ki isinlanmak...

Normal sartlar altinda yurumeye karsi biri degillim, ama normal sartlar (0 santigrat derece ve 1 atm basinc) o gun saglanmayacagi icin, asiri perspirasyondan yakinan biri olarak yurume fikrine sicak bakmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Domateslerini ayıklarsın lantis ne olacak XD Son yediğim kısır epic faildi. Şözümona kısırı süper yaparım diyen bir hanfendi gitmiş bulgul plavı için kullanılan büyük bulgularlardan kısır yapmaya çalışmıştı. 234yt7

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hocam zaten şunu severim dediğini duymadım ki senin :D Ne söylesek sevmem ben diyip çıkıyordun işin içinden :D

@Shinkaron

Bence de kendine eziyet etmene gerek yok :D Sarmayı çok severim yaparsan yanıma yaklaştırma bari de hepsini bitirmeyim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?