Jump to content
  • Kayıt Ol

26 Haziran AMT Büyükada Mangal Partisi

özz

Önerilen İletiler

gundamaster

Davut sen İstanbul'dan besili döneceksin Sivas'a bu gidişle :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 365
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

53

• SPAWN-TheUndead

37

• bLueeekun

33

• özz

32

Hani bir laf vardır bazı yerlerde aç gittim aç döndüm ya da dönmedim gibi. Oda bu lafa benzedi. AMT beni iyi besledi dersin. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok ya onun midesinde bir karadelik var o yüzden sürekli bir şeyler yiyebiliyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aha bu yorumu bekliyordum bende :D Bahadır abi Hocam bilir nasıl yemek yediğimi ve onu ne kadar hızlı tükettiğimi :D Ona rağmen kilo alamıyom. Gerçi şu araklar biraz göbeğim çıkmış ama onu gelene kadar eritirim ben :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar boşuna telaşa gerek yok , bizim oraların kısırında yane annemin yapacağı kısırda bolca domates olacaktır bunun garantisini verebilirim , çünkü ilk mesajda da sölediğim gibi pek fazla kısırı sevmem ama içindeki domatesin hatrına bi kaç kaşık yerim her zmn , annemde bunu bildiği için bolca domates koyar her zmn , o yüzden sizlerin sölemesine bile gerek yok yane , kısırımız bol domatesli ve içinde bolca zerzavatlı olacaktır, buna taze soğanda dahil tabi.

mehmet aslında ışınlanmayı bulmuşlarda , gidilecek yerin koordinatları ve gidecek kişinin orjinal formuna dönememesi ile ilgili bir problemleri var, bu küçük sorunlarda çözülürse eğer 'osman bizi ışınla' diyebileceğimiz günlerde gelecektir elbet 'tabuun'

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mehmet aslında ışınlanmayı bulmuşlarda , gidilecek yerin koordinatları ve gidecek kişinin orjinal formuna dönememesi ile ilgili bir problemleri var, bu küçük sorunlarda çözülürse eğer 'osman bizi ışınla' diyebileceğimiz günlerde gelecektir elbet 'tabuun'

:D mehmet bize tek parça lazım

@ shin sen yaparken ben izleyici olarak bulunacam değil mi :D gerçi sen onu yaptıktan sonra buzdolabının başında nöbet tutmanda gerekebilir gibime geliyor:P

@ mehmet sen hiiiççççç endişe etme sen gel hele bi bak ne ara o kadar yol yüdüğünü anlamayacan

@ özkancım valla öz güvenle hiç alakası yok nasıl gençsiniz len paralarım hepinizi şikayet yok :q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Hala neden icat edilmedi ki isinlanmak...

Normal sartlar altinda yurumeye karsi biri degillim' date=' ama normal sartlar (0 santigrat derece ve 1 atm basinc) o gun saglanmayacagi icin, asiri perspirasyondan yakinan biri olarak yurume fikrine sicak bakmiyorum.[/quote']

Dostum ben senin olduğun yerde terlediğini unutmuşum. O nedenle yaz sıcağında yürümek sana zor gelir ama buna şöyle bir çözümüm var. Özz'ün mangalı yellemek için getireceği aparatı sana veririz; yol boyunca sallar, kendini yeller ve refaha kavuşursun :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundamabi arkadaşları götüreceğin yer İçtiğimden değil ama içki içipte polisten dayak yenilemiyecek bir yer mi? Refah düzeyi ne surumda acaba?

Bu arada bende İp, kolibandı, etil alkol ve pamuk getiriyorum.

Başka gereken bir şey var mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra geri döndüm umarım beni unutmamışsınızdır :D buluşmaya bende katılmak istiyorum benide gelecekler arasına not alırsanız sevinirim :D önceki buluşmadaki gibi kutsal şişemi getirmeyi unutmayacağım acı seven arkadaşlara duyurulur :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra geri döndüm umarım beni unutmamışsınızdır :D buluşmaya bende katılmak istiyorum benide gelecekler arasına not alırsanız sevinirim :D önceki buluşmadaki gibi kutsal şişemi getirmeyi unutmayacağım acı seven arkadaşlara duyurulur :D

Worless seni ne zaman yakalayıp geri getirecek diye merak etmeye başlamıştım. :D İyi olur gelmen, seni de görmeyeli neredeyse 1 yıl oldu sanırım. Yoksa daha fazla mı? Zaman kavramım allak bullak oldu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yakalanmam gerekmedi aslında :D müzik akademisine yazılmıştım bu sene genelde hep okulda olduğum için internet kullanımım çok sınırlı hale gelmişti :D okul bitti neyseki 1-2 sınav kaldı sadece bende rahatladım haliyle :D 1 sene olmasada 9-10 ay oldu en az :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:D keh keh keh örtmenim' i yakaladım kendisi her ne kadar türkçe parça bilmiyorsada klasik gitarda çalabiliyor:D (yanlız çalabiliyor dediğim uğur yuh bana yaa:D adam elektroyu resmen konuşturuyor) mesajı aldın dimi junior..
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

mesajı aldın dimi junior..

gülüceksin ama alamadım mesajı anlamadım valla :D jeton düşerse haber vericem :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

len paralarım snei gitar diyorum çalan eleman diyorum uğur diyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

len paralarım snei gitar diyorum çalan eleman diyorum uğur diyorum :D

ha dur yoksa partide gitar çalmamımı istiyorsun :D olabilir ancak birkaç gereksinim var elbet xD

1- akustik gitar :D

2- çalmam istenilen parçaların listesi:D (parça başı 1 köfte olmakla beraber ilgili şahısın açlık ve arzusuna göre bu ücreti değiştirme hakkı saklıdır)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şöyle güzel bir anime op/end listesi düzenle bizlere ^_^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şöyle güzel bir anime op/end listesi düzenle bizlere ^_^
gitarııı olan getirsinnnnnnnnnnn

dediğim gibi sorun değil önce bi gitar bulmak lazım bi arkadaşlara sorayım ben bakayım ayarlamaya çalışıcam gitar olan arkadaş varsa tabi daha kolay olur qdislers

bide dediğim gibi parça listesi xD gitarı bi ayarlayalım sonra konu açarım animemanga top 50 yi belirleyelim diye :D yuh tabi 50 parçada olmasın herkesin istediğini çalmak isterim elbet ama banada yazık :aglama3:

animemangatr blues diye parça bile besteleriz karambole durun siz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

senin besten nerde uğur gönder onu akşam bana... kalsik gitarla işim olmaz olsa dükkan senin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

senin besten nerde uğur gönder onu akşam bana... kalsik gitarla işim olmaz olsa dükkan senin :D

ya dur o konuya girme :qyuz kizarma: fena bir parça olmadı yürüyüşler falan herşey güzel (çokta güzel bir gitar solosu yazdım nasıl zevkli nasıl zevkli) ama şarkı söylemeyle ilgili problemimi biliyorsun o çekingenlik mevzusunu belli ölçüde kırıp söyledim evet ama bu benim çok kötü şarkı söylediğim gerçeğini değiştirmedi ne yazıkki :D arkadaşlarla düzgün bi kaydını alıcaz tekrar bende birazcık geliştirip düzgün söyleyebilirsem çok daha güzel olucak şuan parçayı batırıyorumda biraz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya dur o konuya girme :qyuz kizarma: fena bir parça olmadı yürüyüşler falan herşey güzel (çokta güzel bir gitar solosu yazdım nasıl zevkli nasıl zevkli) ama şarkı söylemeyle ilgili problemimi biliyorsun o çekingenlik mevzusunu belli ölçüde kırıp söyledim evet ama bu benim çok kötü şarkı söylediğim gerçeğini değiştirmedi ne yazıkki :D arkadaşlarla düzgün bi kaydını alıcaz tekrar bende birazcık geliştirip düzgün söyleyebilirsem çok daha güzel olucak şuan parçayı batırıyorumda biraz :D

ben yapacağına inanıyorum junior ilk adımı attın detone olman vs.. önemli değil.. vazgeçmeden devam ediyorsun... edersin demiyorum bak..:kazna: anlamışsındır..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar dönüş saati olarak ne düşünüyorsunuz ona göre gelmeyi düşünüyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

vapur saatlerinin yaz tarifeleri açıklandığı an onu bildireceğiz Özkan. Ulaşım araçları bal kabağına dönüşmeden, seni evine yollarız merak etme :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?